Wpis z mikrobloga

@LZBNZ tylko Dyson, od V10 w górę. Lasery, dotykowe ekrany i tego typu gadżety są w takim urządzeniu zbędne. Mam 2 lata taki odkurzacz i nawet nie zauważam słabszej baterii.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qql3l3 Dyson ma tandetne plastiki, w porownaniu do Samsunga ktorego mecze juz 7lat... fakt ze mocy ma polowe tego co Dyson, ale nie potrzebuje wieceh
  • Odpowiedz
@Issac no poniekąd się zgadzam, aczkolwiek mój już kilka razy spadł z wysoka i nic się nie stało. Samsungi może trochę ekskluzywniej wyglądają stąd to odczucie lepszego plastiku. Zaś dyson tak futurystycznie postawił swój design. Natomiast nie wygląd tutaj jest najważniejszy, to ma sprzątać a nie wyglądać. Dyson jak wspomniałeś, mocą nie ma sobie równych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qql3l3 jak dla mnie ważne jest zeby odkurzacz sam stal, a nawet jak upadnie zeby przetrwal to.. dlatego nie wroce do Dysona, zbyt delikatne gowno jak dla mnie, ja potrzebuje czolgu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@KoldiuszCaesar używam ponad miesiąc i minusem jest to że iRobot j7+ na którego wydałem 3k stoi i się kurzy.... gdybym wiedział to bym tylko tego karchera kupił i nic więcej mi nie trzeba xd ale iRobot był wcześniej i nie jestem z niego zadowolony.

Karcher to mniodzio, vc7 ma nawet czujnik że sam zwiększa obroty gdy jest więcej brudu.
  • Odpowiedz
  • 1
@KoldiuszCaesar: korzystam z tej dołączonej i bez problemu. Większość domu mam w kafelkach i ta standardowa szczotka dosłownie płynie po nich delikatnie i bezszelestnie :D

Odkurzacz jest mega cichutki można normalnie rozmawiać przy odkurzaniu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KoldiuszCaesar używam codziennie i jestem zadowolony z zakupu :D

Zauważyłem natomiast jeden mankament -filtr powietrza. Ciężko się go czyści, potrafi zawalić się kurzem. Znalazłem info że jest specjalna dokładka która czyści filtr, wkłada się ją zamiast rury i do tej nakładki wkłada się filtr ze środka i to niby czyści xd taka nakładka 250 zł około kosztuje więc pewnie na święta w prezencie sobie kupię...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@luky1234 używam w domu parterowym 100m2 i odkurzam w 20 minut cały dom, zajebiste to jest.

Uzupełniając poprzedni mój komentarz, kupiłem tą nakładkę do czyszczenia filtra i od razu czuć różnicę, jest dużo lepiej i wymiana filtra teraz jest szybka i prosta. Powinni do dodawać do zestawu.

W okresie świątecznym jak stała choinka to roomba którą mam miała wolne ze względu na dużą ilość kabli od lampek i choinka prezenty na
  • Odpowiedz