Dlaczego kobiety są średnio dosłownie we wszystkim gorsze niż mężczyźni?


@fffff3: "średnio dosłownie" są mniej oddane i skupione na jednej rzeczy. Stąd widzisz pojedyncze jednostki facetów którzy są wybitni w tym co robią i znajdziesz takich masę. To tworzy obraz jaki zauważyłeś. Faceci są częściej skłonni do poświęcenia znacznej części życia dla jednej rzeczy. Dodatkowo z natury mężczyźni są chętniejsi do rywalizacji, co tylko nakręca i podnosi poprzeczkę.

Nie mogę
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią sobie promo, to czemu ja mam nie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co dzień pracuję jako grafik a po etacie dla urozmaicenia pracuję jako grafik. Także jakby ktoś potrzebował stworzenia identyfikacji wizualnej na potrzeby swojej działalności czy czegokolwiek innego to wiecie z kim się kontaktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kaioshin - #rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią ...

źródło: comment_1624345797WSPSzMxSw8u9hQer4kmla2.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrobiłem ostatnio małe zakupy w mediaexpert i dostałem przez to kupon na 3 miesiące Spotify Premium. Kod działa niestety tylko dla nowych kont lub takich, które nigdy nie miały premium, stąd mi on niepotrzebny, a chętnie go oddam któremuś mirkowi czy mirabelce.

Rzućcie plusikiem, a ok. godziny 22 wylosuję zwycięzcę. Osoby mocno aktywne w tagach patologicznych i politycznych out.
#rozdajo #spotify #promocje #muzyka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mattz_: Przeniesienie z powyżej wymienionej firmy jest bardzo proste.
Wystarczy w godzinach nocnych zrobić kopię i przywrócić ją u nas.
Jesteśmy na rynku od 2017 roku i cały czas się rozwijamy i rośniemy.
  • Odpowiedz
Ostatnio robiłem zakupy na eobuwie.pl i dostałem bony o wartości: 20, 50, 100, 200 zł.
Z racji tego że nie planuję tam kolejnych zakupów przez najbliższy czas, a szkoda by się te bony zmarnowały (ważne do 30.06.2021) to organizuję #rozdajo .

Nie wiem czy te kody są jednorazowe, więc kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

KOD: 20PL
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kowixx dawaj na PW numer konta. Twoich danych nie potrzebuję - wystarczy imię.

Obserwuj #bzdr - może jeszcze kiedyś coś wygrasz, a jak przelew już dojdzie, to oczekuję jakiegoś pochwalnego posta, żeby wszyscy widzieli, jaki jestem słowny i jak to warto obserwować moje wrzuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzisiaj wbijam 29lvl, wiec robie male #rozdajo :)

Powiem wam, ze jest pieknie. Prezenty miedzy najblizszymi znajomymi sa z roku na rok lepsze i widac staranko. W zyciu tez jest super, praca ostatnio zmieniona, mieszkanie tez. Jutro wyjazd na urlop w gory (ʘʘ) Zaczalem prace nad soba, zeby na 30 urodziny zrobic sobie prezent w postaci fajnej formy, wiec jest w pyte.

Zycze sobie i Wam, zeby tak
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach