Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Porzucenie samochodów - niech złom trafi na złomowisko, a nie zajmuje latami miejsce na parkingu
@EON46: czy polityków i policjantów też da się zgłaszać ? (✌ ゚ ∀ ゚)☞ afery korupcyjne korporacji ? oni zagrażają najbardziej
- 809
Komentarz usunięty przez autora
@przegro_pisarz: jeżeli jutro, nikt nic nie wygra, to dalej OPtopedau
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 38
@w_t_d: wazne do 06.2022 :D tak wiec mozna sobie zostawic na jakas wyjatkowa sytuacje :)
- 0
tylko dla nowych jak cos xd
JUTRO WŚRÓD PLUSUJĄCYCH TEN WPIS WYLOSUJĘ 1 OSOBĘ, KTÓREJ NARYSUJĘ AVATAR
Avatar użytkownika @wormik
#dailymasterpiece <--- tag do czarnolistowania/obserwowania
Avatar użytkownika @wormik
#dailymasterpiece <--- tag do czarnolistowania/obserwowania
źródło: comment_1624355570jdbGn2Deva6xsTYkVuy08m.jpg
Pobierz- 8
wzór
źródło: comment_1624355820Rk5cePHQ8LA0UHJ7K66enU.jpg
Pobierz- 5
@daily_masterpiece: piękne, dziękuję pan Mirek
- 754
#rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią sobie promo, to czemu ja mam nie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co dzień pracuję jako grafik a po etacie dla urozmaicenia pracuję jako grafik. Także jakby ktoś potrzebował stworzenia identyfikacji wizualnej na potrzeby swojej działalności czy czegokolwiek innego to wiecie z kim się kontaktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐
Na co dzień pracuję jako grafik a po etacie dla urozmaicenia pracuję jako grafik. Także jakby ktoś potrzebował stworzenia identyfikacji wizualnej na potrzeby swojej działalności czy czegokolwiek innego to wiecie z kim się kontaktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐
źródło: comment_1624345797WSPSzMxSw8u9hQer4kmla2.jpg
Pobierz- 51
OP delivered.
Pozdrawiam prawilnego mireczka @Mecha_Wykalaczka za wywiązanie się z #rozdajo z #mecz na #euro2020
;333
Pozdrawiam prawilnego mireczka @Mecha_Wykalaczka za wywiązanie się z #rozdajo z #mecz na #euro2020
;333
źródło: comment_1624305906efodWgxhuqrh7tEURewx5q.jpg
Pobierz@Kerwis: @Mecha_Wykalaczka szanuje
@Kerwis: fajnie, że honor dla niektórych jeszcze coś znaczy.
1
Charytatywne Spotkanie Motocyklistów w Pasłęku

Zapraszam na relacje ze spotkania motocyklistów które odbyło się 19 czerwca 2021. Organizatorami całej akcji była #Pasłęcka Grupa Motocyklowa wspierana przez #KAMRAT - Wolna grupa Motocyklowa z Morąga oraz #MOSiR Pasłęk
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@daaniel121: W sensie jest introwertyczką? Możliwe, zupełnie jak ja, aczkolwiek nie miała najmniejszego problemu się ze mną spotkać.
Zrobiłem ostatnio małe zakupy w mediaexpert i dostałem przez to kupon na 3 miesiące Spotify Premium. Kod działa niestety tylko dla nowych kont lub takich, które nigdy nie miały premium, stąd mi on niepotrzebny, a chętnie go oddam któremuś mirkowi czy mirabelce.
Rzućcie plusikiem, a ok. godziny 22 wylosuję zwycięzcę. Osoby mocno aktywne w tagach patologicznych i politycznych out.
#rozdajo #spotify #promocje #muzyka
Rzućcie plusikiem, a ok. godziny 22 wylosuję zwycięzcę. Osoby mocno aktywne w tagach patologicznych i politycznych out.
#rozdajo #spotify #promocje #muzyka
- 1
Wygrywa @Sicarios, gratki. Kodzik już wysyłam.
- 0
Witam,ktoś chętny na szybko wysłac 5 zł w litecoinie ltc w zamian za 20zł blika?
#kryptowaluty #gielda #bitcoin #rozdajo
#kryptowaluty #gielda #bitcoin #rozdajo
- 1
@anhelinabibino: XDDDD nie no kto by sie domyslał
@arekfootball frajer bez zasad
- 47
Letnia wyprzedaż sohost®!
Z kodem LATO21 hosting 50% taniej!
Kod ważny do 30.06.2021 roku!
Spóźniłeś/aś się? Dla Mirków i Mirabelek z kodem WYKOP hosting
Z kodem LATO21 hosting 50% taniej!
Kod ważny do 30.06.2021 roku!
Spóźniłeś/aś się? Dla Mirków i Mirabelek z kodem WYKOP hosting
źródło: comment_1624278382Rmv5L79RsTDodmC3GSbTwe.jpg
Pobierzw związku z wpisem @Kunktas: https://www.wykop.pl/wpis/58524201/czy-osoby-organizujace-rozdajo-moglyby-zrobic-taki/
organizuje #rozdajo w którym może wygrać możliwość usunięcia konta!
Wystarczy plus i obrazić mnie w komentarzu, udział może wziąć tylko @Kunktas:
organizuje #rozdajo w którym może wygrać możliwość usunięcia konta!
Wystarczy plus i obrazić mnie w komentarzu, udział może wziąć tylko @Kunktas:
@Kunktas: Ale japa tam zielonka.
- 1
@Beer_Is_Good_For_You: dupe zamknij bo wieje
- 85
- 7
Ostatnio robiłem zakupy na eobuwie.pl i dostałem bony o wartości: 20, 50, 100, 200 zł.
Z racji tego że nie planuję tam kolejnych zakupów przez najbliższy czas, a szkoda by się te bony zmarnowały (ważne do 30.06.2021) to organizuję #rozdajo .
Nie wiem czy te kody są jednorazowe, więc kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KOD: 20PL
Z racji tego że nie planuję tam kolejnych zakupów przez najbliższy czas, a szkoda by się te bony zmarnowały (ważne do 30.06.2021) to organizuję #rozdajo .
Nie wiem czy te kody są jednorazowe, więc kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KOD: 20PL
Komentarz usunięty przez autora
- 3
JUTRO WŚRÓD PLUSUJĄCYCH TEN WPIS WYLOSUJĘ 1 OSOBĘ, KTÓREJ NARYSUJĘ AVATAR
Avatar użytkownika @Uriel0987
#dailymasterpiece <--- tag do czarnolistowania/obserwowania
Avatar użytkownika @Uriel0987
#dailymasterpiece <--- tag do czarnolistowania/obserwowania
źródło: comment_1624270353S0xfBUpk8o7ocmxgEbzKh5.jpg
Pobierz- 21
wzór
źródło: comment_1624270367kEKmIbZX2D5RMD474Xfmq3.jpg
Pobierz- 4
@daily_masterpiece: Fajny
- 63
Do wygrania 75zł - przelew na twoje konto lub na wskazany przez ciebie cel (byle nie na dom dziecka).
#rozdajo #pieniadze #zadarmo #konkurs
Bawię się różnymi formami muzycznymi i takie pierdzenie napisałem: https://youtube.com/watch?v=Z9PxPZ6wV0s
Zasady:
#rozdajo #pieniadze #zadarmo #konkurs
Bawię się różnymi formami muzycznymi i takie pierdzenie napisałem: https://youtube.com/watch?v=Z9PxPZ6wV0s
Zasady:
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 457
Dzisiaj wbijam 29lvl, wiec robie male #rozdajo :)
Powiem wam, ze jest pieknie. Prezenty miedzy najblizszymi znajomymi sa z roku na rok lepsze i widac staranko. W zyciu tez jest super, praca ostatnio zmieniona, mieszkanie tez. Jutro wyjazd na urlop w gory (ʘ‿ʘ) Zaczalem prace nad soba, zeby na 30 urodziny zrobic sobie prezent w postaci fajnej formy, wiec jest w pyte.
Zycze sobie i Wam, zeby tak
Powiem wam, ze jest pieknie. Prezenty miedzy najblizszymi znajomymi sa z roku na rok lepsze i widac staranko. W zyciu tez jest super, praca ostatnio zmieniona, mieszkanie tez. Jutro wyjazd na urlop w gory (ʘ‿ʘ) Zaczalem prace nad soba, zeby na 30 urodziny zrobic sobie prezent w postaci fajnej formy, wiec jest w pyte.
Zycze sobie i Wam, zeby tak
- 18
Zaczalem prace nad soba, zeby na 30 urodziny zrobic sobie prezent w postaci fajnej formy, wiec jest w pyte.
@czuczupikczu: No i to jest chyba najlepszy prezent jaki można sobie zrobić :) Najlepszego!
źródło: comment_16242647583oazRXZwKnGwhjGQRMaDVy.gif
Pobierz- 6
@czuczupikczu: 100 lat miras

































Komentarz usunięty przez moderatora
@fffff3: "średnio dosłownie" są mniej oddane i skupione na jednej rzeczy. Stąd widzisz pojedyncze jednostki facetów którzy są wybitni w tym co robią i znajdziesz takich masę. To tworzy obraz jaki zauważyłeś. Faceci są częściej skłonni do poświęcenia znacznej części życia dla jednej rzeczy. Dodatkowo z natury mężczyźni są chętniejsi do rywalizacji, co tylko nakręca i podnosi poprzeczkę.
Nie mogę