Wpis z mikrobloga

#rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią sobie promo, to czemu ja mam nie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co dzień pracuję jako grafik a po etacie dla urozmaicenia pracuję jako grafik. Także jakby ktoś potrzebował stworzenia identyfikacji wizualnej na potrzeby swojej działalności czy czegokolwiek innego to wiecie z kim się kontaktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
No ale wróćmy do rozdajo, za tydzień tj. 29.06.2021 o 20:00 wylosuję jednego z plusujących i zrobię dla niego logo wg jego potrzeb. W załączonym zdjęciu kilka moich realizacji.

W losowaniu nie biorą udziału zielonki, kowidianie i miłośnicy pana z żoliborza
Kaioshin - #rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią ...

źródło: comment_1624345797WSPSzMxSw8u9hQer4kmla2.jpg

Pobierz
  • 116
@ejenes: Po prostu uważam, że jest to spoko cena dla kogoś, kto startuje z biznesem i liczy każdy grosz. A większość moich klientów od logo, utrzymuje ze mną kontakt w celu realizacji innych rzeczy jak chociażby ulotki, banery itp. Wiem, że mógłbym spokojnie brać 2x tyle, ale jakoś z tą kwotą mi dobrze, nie mam poczucia, że kogoś wyciumkałem, a zadowolony klient z efektu i ceny zawsze wróci ( ͡°