Eurorozdajo część 2: jeśli Polska wyjdzie z grupy, wśród plusujących osób wylosuję osobę, która wygra 400zl. Jeśli Hiszpania nie wyjdzie z grupy, jeden z plusujących wygra 100zl.

#rozdajo #mecz #euro2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam! Wróciłem!
Wlasnie Jestem w trakcie rozlewania miodu.
Pierwsza beczka z rzepakiem rozlana,
w komentarzu zdjęcie słoika bo na wieżyczce wydają się one ciemne.

Do sprzedaży dołączy również wielokwiat gdy tylko zostanie rozlany i kremowany miód rzepakowy. O wszystkim będę i informował na bieżąco.
Iego - Witam! Wróciłem!
Wlasnie Jestem w trakcie rozlewania miodu.
Pierwsza beczka z ...

źródło: comment_1624392322tfpSuXc5rVuaJATFQN8gAi.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego kobiety są średnio dosłownie we wszystkim gorsze niż mężczyźni?


@fffff3: "średnio dosłownie" są mniej oddane i skupione na jednej rzeczy. Stąd widzisz pojedyncze jednostki facetów którzy są wybitni w tym co robią i znajdziesz takich masę. To tworzy obraz jaki zauważyłeś. Faceci są częściej skłonni do poświęcenia znacznej części życia dla jednej rzeczy. Dodatkowo z natury mężczyźni są chętniejsi do rywalizacji, co tylko nakręca i podnosi poprzeczkę.

Nie mogę
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią sobie promo, to czemu ja mam nie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co dzień pracuję jako grafik a po etacie dla urozmaicenia pracuję jako grafik. Także jakby ktoś potrzebował stworzenia identyfikacji wizualnej na potrzeby swojej działalności czy czegokolwiek innego to wiecie z kim się kontaktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kaioshin - #rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią ...

źródło: comment_1624345797WSPSzMxSw8u9hQer4kmla2.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrobiłem ostatnio małe zakupy w mediaexpert i dostałem przez to kupon na 3 miesiące Spotify Premium. Kod działa niestety tylko dla nowych kont lub takich, które nigdy nie miały premium, stąd mi on niepotrzebny, a chętnie go oddam któremuś mirkowi czy mirabelce.

Rzućcie plusikiem, a ok. godziny 22 wylosuję zwycięzcę. Osoby mocno aktywne w tagach patologicznych i politycznych out.
#rozdajo #spotify #promocje #muzyka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mattz_: Przeniesienie z powyżej wymienionej firmy jest bardzo proste.
Wystarczy w godzinach nocnych zrobić kopię i przywrócić ją u nas.
Jesteśmy na rynku od 2017 roku i cały czas się rozwijamy i rośniemy.
  • Odpowiedz