Wpis z mikrobloga

Do wygrania 75zł - przelew na twoje konto lub na wskazany przez ciebie cel (byle nie na dom dziecka).

#rozdajo #pieniadze #zadarmo #konkurs

Bawię się różnymi formami muzycznymi i takie pierdzenie napisałem: https://youtube.com/watch?v=Z9PxPZ6wV0s

Zasady:
Przesłuchaj, zostaw plusa i zrób jedną z tych rzeczy (możesz też wszystkie, jeśli chcesz): subskrybuj kanał na YT, obserwuj moje konto albo tag #bzdr, a ja w poniedziałek 28 czerwca 2021 wylosuję jednego z plusowiczów.

Uwaga:
Jeśli w momencie losowania będzie na YT minimum 250 odsłon, nagroda wzrasta do 100zł, więc - jeśli się podoba - warto wysyłać znajomym, wrzucać na sociale i w ogóle.

Poprzednie rozdajo wygrał @Catmmando - potwierdzenie

Obserwuj:
- #bzdr - miejsce, gdzie publikuję wszystko, co robię (nie tylko muzykę muzykę)
- Kanał na YT

  • 24
  • Odpowiedz
marcin-bialas111111111111111 obserwuje Cię


@marcin-bialas111111111111111 o, super - gdybym wiedział, to przygotowałbym wcześniej specjalną nagrodę za wczorajszą historię o srającym tacie - dobry sposób na walkę z buractwem, uśmiałem się
  • Odpowiedz
Bardzo fajne, lubię 8bity. Kiedyś sam próbowałem robić, ale chyba mam za słabą wyobraźnię do tego ^^ Chętnie poobserwuję Twoje poczynania


@JamKarzeu2: dzięki! Mam nadzieję, że nie będziesz zawiedziony - na chwilę obecną samych "ośmiobitowców" mam ok. 15 (choć 8 bitów to trochę kłamstwo, bo w każdym kolejnym numerze jest ich coraz więcej), a z czasem na kanale będzie pojawiać się również więcej muzyki z innych gatunków.

Przy okazji - papieskie
  • Odpowiedz
( ͡° ͜ʖ ͡°) Ano samo życie


@marcin-bialas111111111111111: ktoś ci robi głupie żarty albo włamano ci się na konto, bo właśnie dostałem wiadomość

Przepraszam, głupia sprawa mógł byś mi za 5zł doładować kartę za chwilę mi zblokują tel a nie mam żadnej apki bankowej przy sobie i pay pal już pusty, jeżeli Ciebie obraziłem czy coś to zignoruj wiadomość pozdrawiam


Zgłaszam do @moderacja @wykop @a__s - niech
  • Odpowiedz
na chwilę obecną samych "ośmiobitowców" mam ok. 15 (choć 8 bitów to trochę kłamstwo, bo w każdym kolejnym numerze jest ich coraz więcej)

@bzdr: Wiadomo, obecnie nie ma sensu żeby to KONIECZNIE musiało być 8 bitów, chodzi bardziej o samo brzmienie
W ogóle strasznie polecam 8bity, które swego czasu robił FrankJavCee. Dużo inspiracji może wpaść

a z czasem na kanale będzie pojawiać się również więcej muzyki z innych gatunków.

O, to
  • Odpowiedz
O, to w jakich jeszcze produkujesz?


@JamKarzeu2: oprócz tego mam jeszcze projekt punkowy (jeden numer jest już na kanale: https://www.youtube.com/watch?v=nwxWUKi2Xvg - takie garażowe gówno, zrobione głównie z sentymentu do mojego zespołu sprzed lat i trochę dla nauki różnych rzeczy - to mój pierwszy wokal oraz mix/mastering w życiu), wkrótce powinny pojawić się też trochę cięższe rzeczy gdzieś pomiędzy rockiem i metalem, w planach mam też rapsy, ale to jeszcze trochę zajmie
  • Odpowiedz
@bzdr: A ten punkowy kawałek słuchałem wcześniej. Niezły, ale jakoś polski punk do mnie nie przemawia więc ciężko mi się wypowiedzieć. Z pewnością wokal jest bardzo fajny. No a nad miksem warto popracować. W sensie jeśli chodzi o żywe instrumenty, to kluczem do dobrego miksu jest dobrej jakości nagranie.

wkrótce powinny pojawić się też trochę cięższe rzeczy gdzieś pomiędzy rockiem i metalem, w planach mam też rapsy

O, brzmi ciekawie, mieszasz
  • Odpowiedz
dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anoniemamowy: w końcu ktoś zapytał i mogę zrobić ctrl-c ctrl-v gotowca ze schowka! - Bo nie cierpię dzieci, a wiele razy widziałem, że takie propozycje się tu pojawiały, wolałem się zabezpieczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A ten punkowy kawałek słuchałem wcześniej. Niezły, ale jakoś polski punk do mnie nie przemawia więc ciężko mi się wypowiedzieć.


@JamKarzeu2: ja nie cierpię punk rocka, ale można w nim być #!$%@? i nikt ci nie powie, że jesteś #!$%@?, bo jakby trochę na tym chyba ten gatunek polega ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z pewnością wokal jest bardzo fajny.


Dzięki! Tym bardziej, że to pierwszy numer, jaki
  • Odpowiedz
ja nie cierpię punk rocka, ale można w nim być #!$%@? i nikt ci nie powie, że jesteś #!$%@?, bo jakby trochę na tym chyba ten gatunek polega ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bzdr: Hahah racja. Słuchałem kiedyś jakiś czas zespołu o nazwie Gówno. No i generalnie nie był to jakiś ogromny artyzm, ale faktycznie to właśnie takie miało być i się nawet dobrze słuchało ^^

Tym bardziej,
  • Odpowiedz
coś ilość łapek do ilości subskrypcji się nie zgadza


@almex: to prawda - duża część osób plusuje każde #rozdajo bez czytania warunków - nie mam na to wpływu, ale nie będziemy sobie przez nich psuli zabawy, zresztą dość łatwo takich odsiać przy losowaniu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz