Jakoś dwa tygodnie temu wygrałem (i dwie inne osoby) #rozdajo od @Kwasny_konfident Dane podane na pw wszystko powinno być jasne ale nie do końca bo jak paczki nie było tak nie ma. Skontaktowałem się z innym mirkiem co wygrał i on też nic nie dostał xD Widzę, że kolega udziela się pod swoim tagiem ale na pw to już nie odpowie. Niby to tylko, żelki ale wiadomo, niesmak pozostał.
uwuX - Jakoś dwa tygodnie temu wygrałem (i dwie inne osoby) #rozdajo od @Kwasny_konfi...

źródło: comment_1625399672vidd5duT0q6NqY2LLkGUiJ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będą chętni na #rozdajo smyczy w barwach firmy Pana Triathlonisty?
Dorzucali do pakietu dzisiaj w Suszu, a ja raczej ze smyczy nie korzystam - może komuś sprawi frajdę.

Wołam jednego z większych tutaj fanów zawodnika @futrzakos

Powiedzmy, że termin to ostatni zawodnik jutro na mecie po połówce w
Wyrewolwerowanyrewolwer - Będą chętni na #rozdajo smyczy w barwach firmy Pana Triathl...

źródło: comment_1625328739jbKOqSyI3uJVwy8IkSoqk1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo dziękuję za przesłanie książki, użytkownikowi @nosacz_ninja w związku z #rozdajo na mema, który dostanie najwięcej plusów. Wrzucam zdjęcie książki, a pod nią w komentarzu swój wpis sprzed dłuższego czasu, obiecuję robię to już ostatni raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz dzięki nosaczu!
#mecz #pilkanozna #euro2020 #reprezentacja
JonasKahnwald - Bardzo dziękuję za przesłanie książki, użytkownikowi @nosacz_ninja w ...

źródło: comment_1625164313y6Nb6xJgHQKBa88FjFuD0r.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga, #rozdajo.

Jeśli do końca lata nie będzie cyberataku, o którym przebąkiwał prawie rok temu założyciel Światowego Forum Ekonomicznego - Klaus Schwab, średnia hawajska dla osoby z największą ilością plusów pod tym wpisem. Samego wpisu nie trzeba plusować, udział może wziąć każdy, niezależnie od koloru nicku czy poglądów. Powiem więcej, jestem na tyle tolerancyjny, że ze mną najeść się mogą nawet najbardziej zawzięci covidianie z tagu #koronawirus
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lutonn: uważam, że takie akcje jak np. te maile Dworczyka mają na celu oswoić szarego Kowalskiego z danym "problemem". W tym przypadku tym problemem czy zagrożeniem są tzw. cyberataki (od kilku tygodni wałkowane w każdych wiadomościach, łączone z jakimiś ruskimi hakerami, bo wiadomo, że rusek to ten najgorszy, poza tym odwieczny wróg). Później na świecie coś się dzieje, a szaraki w sekundę mają wyrobioną opinię: "no tak, przecież mówili o
  • Odpowiedz
Zgodnie z obietnicą, kolejne #rozdajo . Tym razem mam dla Was kultową grę towarzyską Dixit. W ten sposób, chciałbym zaprosić Was na obóz kondycyjny dla dorosłych o niskim (w tym zerowym!) oraz średnim poziomie zaawansowania. Doskonała okazja do ruszenia czterech liter z kanapy i nabrania zdrowych nawyków ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczegóły o nim przeczytacie na stronie obozu.


Jak wziąć udział w losowaniu?
arkagham - Zgodnie z obietnicą, kolejne #rozdajo . Tym razem mam dla Was kultową grę ...

źródło: comment_1625156264tLwpGpkEI94rf6JIRZr69K.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arkagham: Dixit fajen na start i wprowadzenie nowych graczy. Można grać z rodziną, ze znajomymi, nawet na jakiejś większej posiadówie. Gra na dużą liczbę graczy. Jest też wersja na 12 osób. Pełno dodatków. Bardzo ładnie wydana. Polecam 8/10.
  • Odpowiedz
Santander kontynuuje #rozdajo: 350 zł premii + 70 zł do CCC ( ͜͡ʖ ͡€)

Warunki promocji proste, bo w praktyce sprowadzają się do spełnienia warunków, które zwalniają z opłaty za konto i kartę. Zatem można mieć je za 0 zł. Duży atut konta w Santanderze: wszystkie przelewy natychmiastowe za darmo można śmigać.

Ta promocja w końcówce czerwca to był hit wśród promocji
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ubog: to idzie do banku. Śmiem przypuszczać, że pracownik centrali, który obsługuje taki wniosek, ma mniejsze możliwości niż pracownik placówki, który dowód kseruje. Więc potencjał ryzyka mniejszy. Ale to już kwestia indywidualna, więc przekonywać nie będę.

Ale są banki, gdzie skan, ani ksero nie są wymagane (acz to mniejszość). Możesz luknąć promocję mBanku: https://bankobranie.blogspot.com/2021/06/zgarnij-premie-450-zl-z-ekontem-mbank.html
  • Odpowiedz
@ubog: A poza tym tak jak napisał @Bankobranie wolelibyśmy 10x wysłać skany poprzez szyfrowaną komunikację internetową aniżeli kserowanie dowodu w oddziale gdzie później nie wiadomo co z tą kartką papieru się dzieje w przeciwieństwie do systemów IT, gdzie logowane są zdarzenia i ściśle kontrolowane uprawnienia użytkowników systemu.
  • Odpowiedz