@Jaszczompszypki:

Co jest celem Pana/Pani inwestycji? *

maksymalizacja zysku

bezpieczne odkładanie pieniędzy na przyszłość

umiarkowane zyski

Nie założyłeś, że osoba wypełniająca ankietę nie inwestuje. Nie da się wypełnić tego ehkm rzetelnie.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, dziś mamy dla was #rozdajo z reportażem POLACY LAST MINUTE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O Polakach na wakacjach najwięcej wiedzą ci, którzy opiekują się nimi podczas wyjazdów – cierpliwi, nie dziwiący się niczemu profesjonaliści – piloci wycieczek. Z ich opowieści powstała ta książka o nas, o naszych wadach i zaletach, o aspiracjach i zaległościach, o marzeniach i ograniczeniach, które te marzenia oddalają. Wakacyjne krzywe zwierciadło.

Wystarczy,
wydawnictwowab - Mirki i Mirabelki, dziś mamy dla was #rozdajo z reportażem POLACY LA...

źródło: comment_1625051794RzGsx0IUOO13jnnEnbohLX.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki pilnie poszukuję domu dla czterech kociaków, dwie samiczki i dwóch samców. Kociaki nie są moje, są teściów. Staram się z córkami je socjalizować, by nie były dzike. Ja niestety ich zatrzymać nie mogę, a jeśli nie znajdę im domu, to zostaną gdzieś wywiezione. Jak ja gardzę takim zachowaniem ludzi, którzy w taki sposób załatwiają problem, miast kotkę do weterynarza zawieść i za 200 zł mieć spokój.
Kociaki mają około
alla232 - Mirki i Mirabelki pilnie poszukuję domu dla czterech kociaków, dwie samiczk...

źródło: comment_1625030893C3An1PEfC3wANmsPp1Tva6.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaioshin: Mireczku, nie wiem po co w ogóle się tym przejmujesz. Skoro brali udział w rozdajo to chyba mieli świadomość, że mogą być wołani do ogłoszenia wyniku. Rozumiem, że przez zawołanie mogli przez chwilę myśleć, że wygrali no ale bez przesady
  • Odpowiedz
Jeżeli Kubica wróci w 2022 jako etatowy kierowca w Formule 1 to:

-Przelewam po 200zł użytkownikom @3x32 i @GeRoNiMo321 jako rekompensatę, za nasze szyderstwa mimo że mięli rację, ewentualnie przelewam kwotę na wybrane schronisko/Dom dziecka
-Losowemu mirkowi z tagu #f1 który zaplusował, przelewam 150zł
-Wrzucam kosmonaute/serwerownie i żegnam się z
Mothman- - Jeżeli Kubica wróci w 2022 jako etatowy kierowca w Formule 1 to:

-Przel...

źródło: comment_1624990669f9ZOb7vETOPGxi1owMFfhd.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie trochę #pomagajzwykopem i #rozdajo
Wśród osób, które wpłacą co najmniej 10 PLN na którąś ze zbiorek https://pomagam.pl/org/kocialapka wylosuje dwie osoby, które mogą sobie wybrać książkę, którą wyślę.
W tytule wpiszcie wykop.
Niby skromne rozdajo, ale cel szlachetny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A że książki w tematyce to tag #f1
Lililijka - Takie trochę #pomagajzwykopem i #rozdajo
Wśród osób, które wpłacą co najm...

źródło: comment_1624935071zfNXUFDXBJgad8Z9J4i7ad.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki mam dla Was #rozdajo
Moja Mirabelka od jakiegoś czasu plecie różnego rodzaju makramy breloczki itp.
Postanowiła swoją twórczość ogłosić również na wykopie.
Z tej okazji wśród pulsujących wylosujemy przez mirkorandom jedną osobę która otrzyma łapacz snów ze zdjęcia.
Wysyłka do dowolnego paczkomatu na nasz koszt.
Plusować można do środy (tj 30.06.2021) do godziny 21:37 #pdk
Trytytytytytka - Mirki i Mirabelki mam dla Was #rozdajo 
Moja Mirabelka od jakiegoś ...

źródło: comment_1624905811fY5Yl1qa5gCJ32gixy8zd6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, mamy dla was #rozdajo z thrillerem WIZJER ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nowa ekscytująca powieść Magdaleny Witkiewicz, jednej z najpopularniejszych polskich pisarek. „Wizjer” to znakomity, trzymający w napięciu thriller, który od samego początku wciąga w genialną intrygę, nie raz zaskoczy i sprawi, że na nowo spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość – zarówno tę realną, jak i wirtualną.

Wystarczy,
wydawnictwo_wab - Mirki i Mirabelki, mamy dla was #rozdajo z thrillerem WIZJER ( ͡° ͜...

źródło: comment_1624886563EMo3JZIpOwXmdIjJnsarKD.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgodnie z obietnicą, spośród plusujących mój posty wylosowałem dwie osoby, które dostaną ode mnie za darmo moją książkę. Dodam, że kod rabatowy -10 " WYKOP " aktywny jest jeszcze przez 2 tygodnie. Książkę można zakupić na stronie www.zasiejmysli.pl.

Wylosowane
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo kodu na 3 miesiące Spotify Premium, który dostałem z okazji jakichś tam zakupów w elektromarkecie. Kod ważny tylko dla nowego konta, sam z niego nie skorzystam a znajomi albo nie chcą albo też mają już Premium.

Zwycięzcę wybiorę spośród plusujących wieczorem, nie wiem dokładnie o której ale pewnie coś ok. 18:00 - 19:00.
lubie-kasztany - #rozdajo kodu na 3 miesiące Spotify Premium, który dostałem z okazji...

źródło: comment_1624864613178zPW8wywrQDSNWuUTC3Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach