Wyniki losowanie tego #rozdajo - https://www.wykop.pl/wpis/58619285/mirabelki-oraz-mirki-mam-dla-was-rozdajo-do-wygran/

Wygrywa - @DejNozyczki

Gratuluje, odezwij się przez PW. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział. Było Was mnóstwo, pobiliśmy rekord moich rozdajo :) Niedługo kolejne konkursy więc bądźcie czujni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wynikirozdajo #panizupkapl #panizupka
jack5on - Wyniki losowanie tego #rozdajo - https://www.wykop.pl/wpis/58619285/mirabel...

źródło: comment_1624854455FhyZyvpuvB49gKJ0e7AWYo.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wpis skierowany do mieszkańców Warszawy którzy mają wolny wieczór.
Mam jeden wolny bilet na dzisiejszy koncert zespołu Kwiat Jabłoni, koncert dziś o 20 pod Stadionem Narodowym, oddam go oczywiście za friko bo sam go nie wykorzystam. Chętni niech zostawia plus czy komentarz pod wpisem. W przypadku gdy będzie kilku chętnych zrobię losowanie o 17:00. Osoba wylosowana proszona jest o wrzucenie fotki z koncertu z kciukoznaczkiem.
#warszawa #rozdajo #
AdanQ - Wpis skierowany do mieszkańców Warszawy którzy mają wolny wieczór. 
Mam jeden...

źródło: comment_1624802888adOJqrrDy8aHhHWHGU0W4i.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pendzoncy_jez: ja p------e jakie marudzenie XD nie jestem z Wawy, nawet nie znam tego zespołu ale bym poszedł bo lubię koncerty, muzykę i wydarzenia kulturalne a tu ktoś się d-----ł do darmowego biletu. Faaaaak. Masz prawo tak uważać ale żalenie się pod tym wpisem to jedno wielkie #ehhhhhhhhhhhhh
@AdanQ: plusik za to, że dla Mirków oddajesz za friko, skorzystałbym gdybym mógł
  • Odpowiedz
Przypominamy, że za niecałe 2 godziny startuje faza pucharowa Wykopowej Bukmacherki Euro 2020!

https://www.wykop.pl/wpis/58649091/podsumowanie-3-kolejki-oraz-fazy-grupowej-wykopowe/

Nowy ranking, nowe szanse dla tych, którym nie poszło w fazie grupowej lub w ogóle nie brali w niej udziału, a przede wszystkim wciąż do zgarnięcia liczne nagrody z puli:
Typeria - Przypominamy, że za niecałe 2 godziny startuje faza pucharowa Wykopowej Buk...

źródło: comment_1624716643yLixzpCHi9NVuHegDYn117.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żeby tradycji stało się zadość… #rozdajo #jakdorobicrozdaje

Tym razem szef kuchni poleca książkę pod tytułem: Netflix. To się nigdy nie uda autorstwa Marca Randolpha – założyciela i pierwszego CEO Netflixa.


Dawno, dawno temu na rynku królowały stacjonarne wypożyczalnie filmów. Wszyscy naliczali kary za przetrzymywanie kaset, o streamingu wideo nikt jeszcze nie słyszał, a upowszechnienie się technologii DVD wydawało się równie bliskie, co wprowadzenie latających deskorolek. Tak właśnie wyglądał świat w
JakDorobiccom - Żeby tradycji stało się zadość… #rozdajo #jakdorobicrozdaje

Tym ra...

źródło: comment_16246423635mlWTHgL5tert42Upx9cpf.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JakDorobic_com: Tyle, żebyś był szczęśliwy. Są ludzie którzy po prostu lubią swoją robotę - nie muszą zarabiać kokosów, po prostu spędzają czas tak jak lubią. A jeżeli wypłata z tej pracy, umożliwia im jeszcze przeżycie od 10 do 10 bez stresu, to jest to wypłata wystarczająca.
  • Odpowiedz
Halo #bydgoszcz, sprawa jest XD #rozdajo
Głupia sprawa, ostatnio zamiast uczyć się do egzaminu, znalazłam sobie alternatywne zajęcie i wysyłałam zgłoszenia na różne konkursy radiowe (zrozumcie mnie, to był naprawdę nudny przedmiot). No i w jednym konkursie udało mi się wygrać grę planszową, chyba Scrabble albo Monopoly. Nie doczytałam jednak, że musiałabym ją odebrać osobiście w Bydgoszczy, a ja jestem z drugiego końca Polski XD Może chce
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@highhopes: do domu dziecka oddaj, albo szpital - jakiś oddział dziecięcy- tylko do kompetentnej osoby żeby była jasność że dzieciaki będą z niej korzystały. Szacunek w ogóle że chcesz ją za darmo komuś oddać.
  • Odpowiedz
Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szybkie #rozdajo !
Mamy do rozdania jeden kod #pysznepl pozwalający na rabat -10 zł (przy zamówieniu minimum za 30 zł), idealny do użycia w piątkowy wieczór! Każdy może wziąć udział, a zwycięzcę wyłonimy o dzisiaj o 17 przez #mirkolos !

Dodatkowo mamy dla Was specjalny #rabat -33% do naszej aplikacji Rephysio na miesiąc
EON46 - Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szybkie #rozdajo ! 
Mamy do rozdania ...

źródło: comment_1624624460naigjUxs8M3CaOnaCfEEYy.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EON46: super pomysł, jedna propozycja/uwaga - ewidentnie brakuje publikacji osób, które za tym stoją. Przejrzałem opis aplikacji, Waszą stronę internetową - zero informacji o autorach ćwiczeń. Napisaliście, że tworzyli je wykwalifikowani fizjoterapeuci, warto się nimi pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!
  • Odpowiedz