Siema,
Mam pytanie. Mieszkam w USA, płacę podatki i legalnie pracuję. Mam konto w PKO-złotówkowe i dolarowe. Chciałbym przelać przez Revolut kilka tysięcy $ na konto walutowe w PKO. Czy mogę mieć z tego tytułu nieprzyjemności w Polsce?
Revolut zweryfikowany w USA(musiałem podać numer ewidencji podatkowej), w Polsce złożony załącznik ZAP-3 poświadczający o tym, że jestem płatnikiem podatkowym w USA(przebywam tu cały czas). Cały dochód mam na papierze jakby co. Czy jest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naut: nie wiem jak PKO, ja mam konto w ING i jak przelałem USD z revoluta w ilości znacznej, to Ing poprosiło mnie o źródło pochodzenia pieniędzy. Wysłałem im 3 payslipy, umowę o pracę, wyciąg z 3 miesięcy z mojego konta w ZEA i tyle. Konta nie zamrozili, ciągle mogłem z niego korzystać mimo, że te dokumenty poszły po ich deadline, bo nie zauważyłem wiadomości w systemie. Kwota w usd
  • Odpowiedz
Witam, revolut mi zablokowł konto jakiś czas temu, kazali mi dosłąć jakieś dokumenty żeby je spowrotem odblokować. Wysłałem im na tym czacie wyciąg z konta bankowego, niestety już nikt mi na tym czacie nie odpisuje. NIby jest ktoś przypisany, ale od 3 dni proboje sie skontaktować z tym gościem a on nic nie odpisuje. co mam zrobic aby sie ze mna skontktowali? cała aplikacja nie działa, mam tylko ten jeden czat otwarty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaki był ostatni nr starej wersji apki #revolut? Przecież z tego nowego gówna nie da się korzystać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy da sie jakos przelac w #xtb z konta pln na eur? ewentaulnie jaki sposob zeby zasilic konto eur bez wiekszych prowizji? mam #revolut ale tam sie nie da wpisac tytulu przelewu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Halo uzytkownicy #revolut
Korzystam z Revoluta do kupowania akcji na #gielda ale slyszalem plotki, ze maja jakies problemy finansowe.
Wiecie cos o tym?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć zamówiłem dwa dni temu telefon na promocji z hiszpańskiego amazona. Na drugi dzien dostałem maila od amazon.es, że zablokowali moje konto, ponieważ nie mogli zweryfikowac mojej karty. Korzystalem z konta revolut. Wysyłałem im już z 10 maili. Zmieniłem imię na revolucie z polskimi znakami bo myslalem, że w tym leży problem. Niestety nie. Ciągle odsyłają tą samą formułkę i nawet nie wyjaśnią o co chodzi. Ma ktoś może z nimi doswiadczenie
rp1999a - Cześć zamówiłem dwa dni temu telefon na promocji z hiszpańskiego amazona. N...

źródło: comment_1602841835SFNViy0G8Cks6hYfeTwBQq.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc, dostalem kase przelewem na revoluta oznaczona jako płatnosc i dane nadawcy... brakuje jednak numeru konta. Jest mozliwosc sprawdzenia numeru konta ?
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie o #revolut ile kart wirtualnych jestem w stanie wygenerować na koncie standard? Nie chodzi mi o jednorazowe, ale wirtualne.
Dzięki!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krupier: sprawdziłem dwie transakcje z sierpnia, możliwe że w weekend za płatność jest jednak jakaś prowizja ale:
23 sierpnia 6.2 € =27.55 revolut = 27,35 mastercard
24 sierpnia 6.2 € =27.28 revolut = 27.35 mastercard
54,7 mc - 54.83 revolut różnica 13 groszy.
Czyli niby masz rację ale kolejna transakcja na 4.74 € z 24.08 to 20.80 a wg mc 20.91.
Prowizja od płatności na pewno nie jest taka sama
  • Odpowiedz