Wpis z mikrobloga

Polecam Revoluta. Wczoraj nie udało mi się kupić akcji i dopiero po zamknięciu giełdy udało się scancelować zlecenia zakupu. Dzisiaj ponownie złożyłem zlecenia przed otwarciem i z godzinę po sie zrealizowały. Tylko akcji jakoś dziwnie pokazywał więcej niż kupiłem. Teraz się okazało, że jednak wczoraj kupiłem te akcje, a dzisiaj z tych samych pieniędzy drugi raz.
#gielda #revolut #gme #amc
troglo - Polecam Revoluta. Wczoraj nie udało mi się kupić akcji i dopiero po zamknięc...

źródło: comment_1611954539WzvAZ9ZeDwpNdTPqd2cGBK.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@troglo: nie chcę rujnować Ci życia, ale lepiej żebyś wiedział to teraz. Transakcje na giełdzie rozliczane są dopiero po calym nastepnym dniu handlowym. W poniedziałek w trakcie marketu bedzies sie jeszcze cieszył podwójnymi ilosciami akcji, natomiast po zamknieciu wskoczy Ci faktyczna liczba. Miałem tak już kiedyś, kiedy revolut też się wieszał i zlecałem caly czas transakcje kupna to kupilo mi 2 razy tego samego dnia z tych samych pieniedzy
  • Odpowiedz
@DlaczegoWyjadaszMiFrytki: wiem jak działa rozliczenie na giełdzie i z niczego się nie cieszę, ale Revolut jest tu trochę w dupie, bo zrealizował zlecenie, które odwołałem przed otwarciem giełdy, a potem kolejne już słusznie - i nie wiem z czego i w czyim imieniu bo ja z nimi żadnej umowy kredytowej nie podpisywałem.
  • Odpowiedz
@troglo: Revo nie zrealizowali, żadnego zlecenia, aplikacja wywalila blad, ktory zostanie skorygowany w poniedzialek po zamknieciu wg faktycznych zakupów. Nie ma co pisac do supportu bo to jest banda ameb, jeszcze zadnej sprawy mi nie rozwiazali, wszystkiego trzeba sie samemu domyslac i uczyc
  • Odpowiedz
@troglo: a to tak nie mialem. To generalnie wynika z tego tyle ze oni to sprzedadza czesc akcji w poniedzialek a roznica jesli spadnie jest na Twoja niekozysc xD #!$%@?. Czyli nic Ci wiecej nie damy niz to co bedzie, jak cos to sie sadz z nami. A co dziwne nie pisza co w przypadku wzrostu ceny akcji, roznice biora dla siebie?
  • Odpowiedz