@Zwytkly dostałam, olalam email i skontaktowałam się na czacie o jakie dane im chodzi i o jakie regulacje, ale podobno nie mogli podać, więc poszła reklamacja, bo brak poddania informacji w jakich celach potrzebują nasze dane osobowe podlega pod Rodo
  • Odpowiedz
Hej Mireczeki! Czy regulaminowo można doładować konto Revolut karta kredytowa, przewalutować środki i natychmiastowo przelać na własne konto?
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut
Ktoś sobie zapłacił moją kartą wirtualną za aukcje allegro :D całkiem miło. Revoluta używam tylko do opłat netflix xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kjoj: załóżmy że kurs na revolut i na najlepszych giełdach jest takie sam
na revolucie za zakup płacisz 2,5% prowizji i za sprzedaż tech 2,5% prowizji.
np na ftx prowizja od kupna to 0,06% a od sprzedaży 0,08%
na binance i wielu innych około taker/maker 0,15%
  • Odpowiedz
Planuję wypłatę fiatów z #binance na konto walutowe USD lub EUR. Rozważam wypłatę na #revolut lub Kantor Alior - jeśli w ostatnim czasie ktoś wypłacał na którąś z tych platform, dajcie znać ile to trwało i czy obyło się bez problemów. Słyszałem sprzeczne opinie na temat zarówno wypłaty na revolut jak i kantor alior i nie bardzo wiem kogo słuchać xD

Zależy mi też na czasie, więc myślałem
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@urban07: Żeby nie było, nie mam pretensji że pytali o źródło funduszy, bo procedury AML prawnie wymagają od nich tego. W---------e jest to że traktują cię z góry jak przestępcę i blokują konta zamiast zadzwonić wcześniej i poprosić o pojawienie się w oddziale.

Debil który nie umie wykonywać swojej pracy to była już wisienka na szczycie tortu
  • Odpowiedz
Hej Mariasy, co jeśli wysłałem komuś numer IBAN z konta z
#revolut z Frankami szwajcarskimi a ta osoba wyślę mi euro? Mam założone również konto w euro.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chce zrobić taki myk ze przejdę na plan PLUS, tam jest darmowa dostawa karty
po czym odrazu anuluje go i wroce na plan standardowy bezplatny

teoretycznie wtedy wyjdzie 15 zl za karte, co mosze pojsc nie tak ?
#revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janusz_nosacz: https://www.revolut.com/pl-PL/help/profil-i-plan/ustawienia-profilu/zmiana-wersji-planu-na-nizsza

W przypadku skorzystania z dowolnej usługi dostępnej tylko w planie Plus (lista usług znajduje się tutaj) lub Premium (lista usług znajduje się tutaj) lub Metal (lista usług znajduje się tutaj) albo usług standardowych wykraczających poza bezpłatny plan Standard, przekażemy Ci częściowy zwrot pieniędzy na podstawie ilości wykorzystanych usług. Jeśli zamówisz kartę fizyczną Revolut i zmienisz plan Plus, Premium lub Metal na niższą wersję, wszelkie opłaty za kartę i
  • Odpowiedz
hej mam pytanie dotyczące tej apki, wyjezdzam do niemiec do pracy i chyba bede musial tam zalozyc konto w banku, czy za pomocą revoluta bede mogl sobie podpiac karte niemiecka i polska, i przerzucać sobie pieniadze z euro na pln juz wymienione? w polsce jestem w mbanku. Czy jakos inaczej to musze rozwiazac? Jestem zielony w tych sprawach.
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felynsky: Na certyfikat to się trzeba bardziej postarać, po -20% to tu robiła połowa tagu na Borucie czy GME w ciągu dnia. Dopiero od -50% można zacząć rozmawiać o jakichś certyfikatach. A platynowy certyfikat to tylko dla tych co wykręcili -100%, bo spółka zbankrutowała i nawet straty nie mogą od podatku odliczyć xD
  • Odpowiedz
Wiecie może , czy jest jakiś kantor, bank albo aplikacja która umożliwiałaby przewalutowanie bez spreadu - tak jak kiedyś to było możliwe w #revolut (teraz są limity, 0,5% prowizji)?

#revolut #waluty #kantor
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli na koncie Revolut USD mam 0$ i chce coś kupić kartą za dolary to czy muszę wpierw wpłacać kasę na konto i przewalutować na $? Czy jak zapłacę z saldem 0$ to samo pobierze z podpiętej karty debetowej banku i przewalutuje?
#revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, nie kumam.
Jeśli ktoś w PL chce mi wysłać siano na konto w #revolut, to da radę puścić przelew w PLN na ten "IBAN", który ja widzę u siebie w apce? Jeśli tak, to czy banki jakoś ekstra obciążają takie operacje?

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, a revolutowy helpdesk to jakiś niesmaczny żart.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach