Cześć, co się stało z doładowaniem Revolut z Google Pay? Zawsze zajmowało mi to 10 sekund, a teraz za każdym razem mam skanować NFC kartę mojego banku? Zresztą nie po to place telefonem, żeby nosić ze sobą plastik...
Co nie zmienia faktu, że od ponad 2 godzin nadal pieniądze wiszą w weryfikacji ( ͠° °)
#revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wysłałem komuś link polecający na revoluta i tam na stronie wpisuje swój numer, ale potem nic się nie dzieje tylko dostaje smsa z linkiem do aplikacji i musi się normalnie rejestrować jak ktoś kto normalnie revoluta ściąga (od nowa podaje numer). Czy to wpisanie nru w okienku i "zamówienie" linka do appki to jest moment gdzie łączy go już ze mną czy jakos inaczej to sie robi

#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, była kiedyś stronka do rozliczania przychodów z giełdy na revolucie na podstawie uploadowanych wyciągów miesięcznych. Ktoś to ma jeszcze pod ręką? Jeśli nie, ktoś kojarzy najłatwiejszy sposób na policzenie ile "wiszę" US za moje giełdowe inwestycje?
#revolut #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pur3pwnage: wiadomo, że ASAP, żeby mieć z głowy :D Jakiś czas temu o to pytałem i niestety nadal nie ma, więc fajnie byłoby mieć zapas czasu na ew ręczne liczenie. Da radę do końca lutego?
  • Odpowiedz
@masterix to byłby wariant optymistyczny. Wszystko zależy od tego ile będę miał czasu wolnego. Samo oprogramowanie to "pikuś", analiza wszystkich wyjątków trochę zajmuje czasu i nerwów :D
  • Odpowiedz
Hej, Pytanie: jaką aplikację polecacie na początek handlu akcjami/krypto?
Często pojawia się #revolut ale widzę duże prowizje na zakupie/sprzedaży, plus duże koszty przelewów na PLN konta. Za to widzę prosty interfejs i możliwy handel także akcjami.

Dodatkowo widzę polecany Coinbase Pro - z mniejszą prowizją, ale pracujesz tylko na krypto.

(Gdyby był interesujący wpis/poradnik już na wykopie w powyższym temacie - dajcie proszę znać)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ROK TEMU kupiłem na revolucie każdą z dostępnych kryptowalut za potężną kwotę 10zł. Łącznie wydałem 100zł. ETH miałem 20zł przed zakupem, o czym przeczytacie w pierwszym wpisie. Nie ma się co tu za wiele rozpisywać, wszystko widoczne na screenach.
Obecny profit ~ 16,54$ ~ 66zł
Rekordowy profit ~ 66,65$ (12.05.2021) - 266zł

Narazie nie zamierzam sprzedawać, bo po co. Może poczekam aż spadnie bardziej i sprzedam na dołku, żeby potwierdzić że należę do grona wykopowych
Spofity - ROK TEMU kupiłem na revolucie każdą z dostępnych kryptowalut za potężną kwo...

źródło: comment_1641939542ACq3YDv6sJZhBIpdJMTQzv.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przelałem hajs z revoluta na konto bankowe pekao i bank zaiwanił 20zł jako prowizję "Opłata za otrzymany przekazzagraniczny w obr. dewizowym"
Pierwsze widzę, wiele razy przelewałem tak hajs. Ktoś miał podobną sytuację? Czytam w necie jakieś info, ale z 2019 roku.
#revolut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tytanowy_Lucjan: Reklamacja była napisana chłopskim rozumem, bez sformułowań prawniczych. Zawarłem informację, że wielokrotnie korzystałem z takich przelewów i środki nie były pobierane, czy zmieniła się od tego czasu tabela opłat.
W pierwszej odpowiedzi poprosili o więcej czasu, bo standardowo mają bodajże miesiąc, w drugiej dzisiejszej otrzymałem odpowiedź, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i w ciągu 30 dni otrzymam środki z powrotem. Bez szczegółów.
  • Odpowiedz
W listopadzie 2021 zapłaciłem 50zl kartą #getin przez Google Pay zasilając #revolut a pobrało mi 51.77zl. W grudniu dostałem zwrot 1.77zl... Ktoś wie co to za kreatywna księgowość?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji przejścia do Revolut Bank mam możliwość przejścia na plan premium przez miesiąc. Myślałem, żeby skorzystać z okazji i wyrobić sobie kartę dostępna w tym planie. Jest tylko jedno ale:

Po aktywacji planu otrzymasz możliwość zamówienia karty Premium. Jeśli w trakcie bezpłatnego okresu próbnego powrócisz do swojego obecnego planu, zapłacisz tylko za samą kartę.


Jaka to będzie opłata? Doczytał ktoś może?
#revolut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Te karty metalowe są ciężkie, szybciej sie niszczą i grubsze wiec niektóre bankomaty pożerają. Nie warto


@LubieKiedy: premium nie daje mozliwosci zamowienia karty metal
  • Odpowiedz
Po przeinstalowaniu apki #revolut i ponownym zalogowaniu nie pokazuje się historia transakcji "Jeszcze nie wykonano transakcji" miał ktoś może tak i ma jakieś rozwiązanie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki banalne pytanie dla posiadaczy i użytkowników #revolut. Długo mam ale nigdy nie korzystałem z karty poza płatnościami w necie. Wyjazd do DE, wymienić sobie hajs na koncie czy zostawić w PLN? Bankomaty to wiem że do 200 euro max można wybrać bez prowizji a płatności kartą?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest możliwość takiej integracji Revoluta z krajowym bankiem, aby płacąc kartą Revolut gdzieś pobierało i przewalutowało mi automatycznie złotówki z krajowego konta, bez wcześniejszego zasilania Revoluta? #revolut #banki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut #kryptowaluty
Witajcie,
mam pewien problem, chcę wypłacić z giełdy Binance FIATY do Revoluta korzystając z przelewu Bank Transfer(SWIFT). Jednak po wykonaniu przelewu w historii zleceń pojawia mi się po jakimś czasie komunikat:
Status: Failed...Unable the process.There was a problem processing this payment. Please try again or use a different payment method.
Czy ktoś z was spotkał się już z taką sytuacją?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aldano008: Skończyły się fiaty na giełdzie i nikt już nie wpłaca, próbuj co kilka minut mniejsze kwoty może ktoś wrzuci kilka $ to wypłacisz jak akurat się wstrzelisz ( )
  • Odpowiedz
@inXe: Dzięki, tzn. miałem na myśli, że skorzystałem z opcji na Binance Wypłać Fiat, ostatnio trochę sprzedałem do BUSD i chciałem to przelać na Revoluta. Wcześniej na Binance przelewałem w Euro, ale od jakiegoś czasu znikła możliwość przelewów SEPA, teraz chciałem to zrobić w dolarach. Znasz może jeszcze jakieś inne sposoby, żeby przetransformować kasę z Binance (niekoniecznie przez Revoluta?)
  • Odpowiedz
Pierwszy raz będę rozliczać się w tym roku z paru rzeczy, np. krypto/revolut akcje US/akcje polskie. Czy możecie podpowiedzieć w jaki sposób można to jak najbardziej uprościć? Na krypto zarobiłem mało bo bardziej była to zabawa - ok. 100pln. Akcje US rev również zarobiłem pareset złotych. Akcje polskie również pareset złoty do przodu. Jak zgadujecie jest to dosłownie parę lini do wyliczenia.
Help!!!! Dlatego pytam dużo wcześniej.
#revolut #akcje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach