Witam mirków, wzięło mnie oststnio na wspominanie swoich dawnych telefonów i tak przypomniałem sobie o pewnej grze z telefonu #nokia, dokładnego modelu nieestety nie pamiętam, wiem tyle, że był to czerwony xpressmusic nie rozsuwany. Wracając, gra ta była jakąś przygodówką 2d z widokiem z góry, polegała na explorowniu świątyni(?), i znalezieniu jakiegoś skarbu. Były w biej poziomy gdzie dało się przesuwać kamienie, chodzić po lianach(?) oraz chyba na jednym
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Emjuu1337: Diamond Rush?
- 0
@Emjuu1337: Możliwe, że będzie dało się ta grę uruchomić pod Androidem przy użyciu aplikacji J2ME Loader. Trzeba tylko znaleźć w sieci instalator - plik jar.
Tylko wiadomo, to ekran dotykowy, sterowanie nie będzie tak wygodne, jak na klawiaturze sprzętowej.
Tylko wiadomo, to ekran dotykowy, sterowanie nie będzie tak wygodne, jak na klawiaturze sprzętowej.
- 1
No to gnębimy dalej Chińczyków.( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.twitch.tv/osh1980
#amiga #staregry #retrogaming #civilization
#stream #strategie
https://www.twitch.tv/osh1980
#amiga #staregry #retrogaming #civilization
#stream #strategie

- 5
- 5
Moje zdjęcie profilowe :) Dołączam plakat
źródło: comment_Oms9gYaZKmFVoYrHc0aGJvyg2gNjx6qO.jpg
Pobierz... wybiera się ktoś? ... gdzie PIXEL HEAVEN 2020 się odbędzie... bo...
tu - https://evenea.pl/event/ph2020/ - mówią że Włościańska
a tu -https://www.pixelheavenfest.com/- że Mińska ...
#retrogaming #gry #pixelheaven #grybezpradu #planszowki
tu - https://evenea.pl/event/ph2020/ - mówią że Włościańska
a tu -https://www.pixelheavenfest.com/- że Mińska ...
#retrogaming #gry #pixelheaven #grybezpradu #planszowki
- 0
@RobertKowalski: skoro na stronie piszą, że Mińska, to Mińska. W sumie szkoda, bo hala na Włościańskiej była duża, w pobliżu stacja metra, no i bar z zajebistym wietnamskim żarciem. No ale cóż.,
- 1019
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 273
Zbieram takie rzeczy od 11
@dusq1: Ale wiesz, że taką puszkę coli dostaniesz w prawie każdym sklepie?
- 3
No to kontynuujemy znęcanie się nad AI.( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.twitch.tv/osh1980
#amiga #staregry #retrogaming #civilization
#stream #strategie
https://www.twitch.tv/osh1980
#amiga #staregry #retrogaming #civilization
#stream #strategie

- 14
W końcu przeszedłem pierwszą misję z trzema gwiazdkami. Spełnianie wszystkich zachcianek mieszkańców miasta oraz dojście do poziomu arystokratów było karkołomnym zadaniem.
#staregry #retrogaming #anno #anno1602
#staregry #retrogaming #anno #anno1602
źródło: comment_qgIZK84lHqGxEJM301C8UOV1yKNq47W2.jpg
Pobierz- 0
Może ktoś się tu będzie znał. Ostatnio kupiłem sobie Gameboy Advance z Pokemonami Fire Red i tak się zastanawiam czy jest jakaś możliwość na zdobycie wszystkich pokemonów przy użyciu tylko jednej konsoli (chodzi mi o ewolucje poprzez trade i pokemony z wersji gry LeafGreen) czy muszę szukać kolegów mających 2 konsolę (czyt. wejść na allegro i kupić 2 gameboya z LeafGreen xD)
#gameboy #gameboyadvance #konsole #
#gameboy #gameboyadvance #konsole #
@krafo: może poszukaj na mieście kogoś kto ma, pewnej parę osób ma gdzieś w szafie czy coś XD
- 0
@krafo: są rom hacki gdzie gra to 1:1 oryginał oprócz tego że w trawie spotkasz wszystkie poki dostępne w danej serii albo przynajmniej że pokemony nie wymagają trade'u do ewolucji
- 2
Ja wiem, że późno, że o tej porze większość to siedzi w klubach, ale mam cholerną ochotę pograć chociaż godzinkę. Jeżeli ktoś mnie będzie oglądał to dobrze, a jeżeli nie - to sobie obejrzy potem. Tak czy inaczej zapraszam na znęcanie się nad AI w Civilization AGA!
https://www.twitch.tv/osh1980
#amiga #staregry #retrogaming #civilization
#stream #strategie
https://www.twitch.tv/osh1980
#amiga #staregry #retrogaming #civilization
#stream #strategie

- 3
No tak średnio grywalne na max detalach. Na minimalnych trochę lepiej xD
#retrogaming #staregry #rg350 #handheld
#retrogaming #staregry #rg350 #handheld
źródło: comment_WOWYOGpJ9nBL4Bi5KYuDE1qLovbubmCO.jpg
Pobierz@DragDay7: a co to jest?
#amiga #retrogaming #sprzedam #diy
Murki muszę się rozstać z moją Amigą 500 - zaczyna brakować mi miejsca na inne graty.
W zestawie:
- Amiga 500 z dodatkową kością RAMu
- Monitor Commodore - miał przegląd u elektryka lata temu, pośmiga kolejne 60 lat ( ͡° ͜
Murki muszę się rozstać z moją Amigą 500 - zaczyna brakować mi miejsca na inne graty.
W zestawie:
- Amiga 500 z dodatkową kością RAMu
- Monitor Commodore - miał przegląd u elektryka lata temu, pośmiga kolejne 60 lat ( ͡° ͜
źródło: comment_h9AFUgz9yVutHPv5zUKCqRpX3h0L4yye.jpg
Pobierz@szczesliwa_patelnia: jak nikt nie weźmie do końca lutego to biorę, muszę się obronić a potem przyjemności - ale wziąłbym to tak chętnie, że ch.j.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szczesliwa_patelnia: nie dziękuję :P
@ChelseaDagger: Serce mówi SNES, rozum PSX ;/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
posiada ktos moze pocket go v2? daje rade szczegolnie w emulacji SNESa i PSX? #retro #retrogaming #gry #nintendo #playstation #nes
źródło: comment_7RbpAyIDgNCZ1CMkKa1CPxTopqWSNBLk.jpg
Pobierz- 7
Czas się poznęcać nad AI za te 22 lata upokorzeń.( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.twitch.tv/osh1980
#amiga #staregry #retrogaming #civilization
#stream #strategie
https://www.twitch.tv/osh1980
#amiga #staregry #retrogaming #civilization
#stream #strategie

Wow, nie miałem pojęcia, że na moim laptopie z CPU i5-2520M, 4GB RAM i integrą Intel HD 3000 i do tego postawionym linuxie emulator PSP będzie chodził tak dobrze :O I to jeszcze na full screenie z wygładzonymi krawędziami! A ja biedny się "męczyłem" na emulatorze PSX ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najlepsze jest to, że łatwiej mi teraz odpalić psp-owe wersję przez emulator niż windowsowe przez wine. I
@ChelseaDagger: oba God of Wary, Key of Heaven, Tekken 5
@SiemkaKtoPeeL: na torrentach ponoć jest taka paczka 80gb gier na psp, znajomy widział jak jego sąsiad ściągał
Chyba musze skonczyc pisac o tym gownie axelu przezciez takiego debila jak on to szczerze ciezko zobaczyc w internecie,cos ala baobab magicala, kropla w krople n----------e mozgowe Oskarka.
Wiec 3majta sie mirki i pamientajcie motto tego z---a bylo i jest "byle by gadali o mnie,nie wazne czy dobrze,nie wazne czy zle" ,wiec moze czas skonczyc i usmiercic ten tag i nie robic takiemu gownie smierdzacemu jak sraksel reklamy?
Zastanowcie sie dobrze.
Pozdro
Wiec 3majta sie mirki i pamientajcie motto tego z---a bylo i jest "byle by gadali o mnie,nie wazne czy dobrze,nie wazne czy zle" ,wiec moze czas skonczyc i usmiercic ten tag i nie robic takiemu gownie smierdzacemu jak sraksel reklamy?
Zastanowcie sie dobrze.
Pozdro
@SanczoPansa89: Brawo. Pamietajcie ze ten tag ma sluzyc do sabotazu a nie reklamy.
Chyba musze skonczyc pisac o tym gownie axelu przezciez takiego debila jak on to szczerze ciezko zobaczyc w internecie,cos ala baobab magicala, kropla w krople n----------e mozgowe Oskarka.
@wesolyprzegryw: Ziomie, ty się spuszczasz za każdym razem jak on krzywo palcem ruszy. Nikt nie genereuje ruchu na tym tagu po za tobą. Ten tag od dawna był martwy.
I jeszcze tagujesz te patowysrywy #retrogaming
Uwaga #retrogaming wy sie gonwo znacie, bo nie chcieliscie na #polskascenaretro odpisac dla #axeliocontent
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bananowy_Kochanek: prawda jest taka, że po częsci się znają. Wszyscy się znają jak to Polacy. Męczące jest jedynie jak nieudolnie próbują się wybić na tagu Axela. Wielokrotnie już były tu posty o jakichś grubasach-figasach, nerdach, tłustowłosych noł-lajfach, i wszystkie otagowano axeliocontent. To takie słabe wybijać się na kimś innym. Przecie to tag dla prawdziwych fanów axela! ;)
@Bananowy_Kochanek:
Dzięki złej prasie Axel ma aktualnie 3x więcej widzów niż inni krajowi gracze z #retrogaming, choć chwalił się, że zbanował na kanale ponad 300 użytkowników. Ważne, żeby mówili.
Dzięki złej prasie Axel ma aktualnie 3x więcej widzów niż inni krajowi gracze z #retrogaming, choć chwalił się, że zbanował na kanale ponad 300 użytkowników. Ważne, żeby mówili.
- 6



























Taki hobby projekt, troche dla nauki i zabawy. Próbuję zaprojektować coś co nazwałem "modularnym joystickiem", czyli joyem pod DSUB9 który mozna złożyć samemu z cześci dostepnych bezproblemowo w sklepach.
Na razie zaprojektowałem pierwszą obudowę i cześci, pewnie bedzie sporo konstukcyjnych.
Właśnie dostałem wydruki. Wydruk technika SLS + szlifowanie. Wrażenie całkiem spoko, całość robi wrazenie stabilnego, choć mam wrażenie że kruchego.
źródło: comment_RiGMhjsobeTEc6qEozOMcyB5cgwSrvdU.jpg
Pobierz