#retrogaming #amiga #druk3d #diy

Taki hobby projekt, troche dla nauki i zabawy. Próbuję zaprojektować coś co nazwałem "modularnym joystickiem", czyli joyem pod DSUB9 który mozna złożyć samemu z cześci dostepnych bezproblemowo w sklepach.

Na razie zaprojektowałem pierwszą obudowę i cześci, pewnie bedzie sporo konstukcyjnych.
Właśnie dostałem wydruki. Wydruk technika SLS + szlifowanie. Wrażenie całkiem spoko, całość robi wrazenie stabilnego, choć mam wrażenie że kruchego.
ZawzietyRobaczek - #retrogaming #amiga #druk3d #diy 

Taki hobby projekt, troche dl...

źródło: comment_RiGMhjsobeTEc6qEozOMcyB5cgwSrvdU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam mirków, wzięło mnie oststnio na wspominanie swoich dawnych telefonów i tak przypomniałem sobie o pewnej grze z telefonu #nokia, dokładnego modelu nieestety nie pamiętam, wiem tyle, że był to czerwony xpressmusic nie rozsuwany. Wracając, gra ta była jakąś przygodówką 2d z widokiem z góry, polegała na explorowniu świątyni(?), i znalezieniu jakiegoś skarbu. Były w biej poziomy gdzie dało się przesuwać kamienie, chodzić po lianach(?) oraz chyba na jednym
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emjuu1337: Możliwe, że będzie dało się ta grę uruchomić pod Androidem przy użyciu aplikacji J2ME Loader. Trzeba tylko znaleźć w sieci instalator - plik jar.
Tylko wiadomo, to ekran dotykowy, sterowanie nie będzie tak wygodne, jak na klawiaturze sprzętowej.
  • Odpowiedz
@RobertKowalski: skoro na stronie piszą, że Mińska, to Mińska. W sumie szkoda, bo hala na Włościańskiej była duża, w pobliżu stacja metra, no i bar z zajebistym wietnamskim żarciem. No ale cóż.,
  • Odpowiedz
Może ktoś się tu będzie znał. Ostatnio kupiłem sobie Gameboy Advance z Pokemonami Fire Red i tak się zastanawiam czy jest jakaś możliwość na zdobycie wszystkich pokemonów przy użyciu tylko jednej konsoli (chodzi mi o ewolucje poprzez trade i pokemony z wersji gry LeafGreen) czy muszę szukać kolegów mających 2 konsolę (czyt. wejść na allegro i kupić 2 gameboya z LeafGreen xD)

#gameboy #gameboyadvance #konsole #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krafo: są rom hacki gdzie gra to 1:1 oryginał oprócz tego że w trawie spotkasz wszystkie poki dostępne w danej serii albo przynajmniej że pokemony nie wymagają trade'u do ewolucji
  • Odpowiedz
Wow, nie miałem pojęcia, że na moim laptopie z CPU i5-2520M, 4GB RAM i integrą Intel HD 3000 i do tego postawionym linuxie emulator PSP będzie chodził tak dobrze :O I to jeszcze na full screenie z wygładzonymi krawędziami! A ja biedny się "męczyłem" na emulatorze PSX ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najlepsze jest to, że łatwiej mi teraz odpalić psp-owe wersję przez emulator niż windowsowe przez wine. I
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba musze skonczyc pisac o tym gownie axelu przezciez takiego debila jak on to szczerze ciezko zobaczyc w internecie,cos ala baobab magicala, kropla w krople n----------e mozgowe Oskarka.
Wiec 3majta sie mirki i pamientajcie motto tego z---a bylo i jest "byle by gadali o mnie,nie wazne czy dobrze,nie wazne czy zle" ,wiec moze czas skonczyc i usmiercic ten tag i nie robic takiemu gownie smierdzacemu jak sraksel reklamy?
Zastanowcie sie dobrze.
Pozdro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba musze skonczyc pisac o tym gownie axelu przezciez takiego debila jak on to szczerze ciezko zobaczyc w internecie,cos ala baobab magicala, kropla w krople n----------e mozgowe Oskarka.


@wesolyprzegryw: Ziomie, ty się spuszczasz za każdym razem jak on krzywo palcem ruszy. Nikt nie genereuje ruchu na tym tagu po za tobą. Ten tag od dawna był martwy.

I jeszcze tagujesz te patowysrywy #retrogaming
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: prawda jest taka, że po częsci się znają. Wszyscy się znają jak to Polacy. Męczące jest jedynie jak nieudolnie próbują się wybić na tagu Axela. Wielokrotnie już były tu posty o jakichś grubasach-figasach, nerdach, tłustowłosych noł-lajfach, i wszystkie otagowano axeliocontent. To takie słabe wybijać się na kimś innym. Przecie to tag dla prawdziwych fanów axela! ;)
  • Odpowiedz