Wpis z mikrobloga

@23JW23: Sam przyznał, że gra na easy. Na pewno jest tak we wszystkich grach, bo po co się specjalnie przemęczać? Do tego nie cierpi jak gra nie prowadzi go za rączkę i trzeba się domyślać gdzie iść i co zrobić - zero jakiegokolwiek wyzwania...

A potem jak ktoś mu zarzuci, że nie umie grać, to jedyne co potrafi, to wyzwać od frajerów i pogrozić banem :)
@hejterchamskiegokuca: mnie zbanował kiedyś z to , że zapytałem czemu tak w te dema młóci :) . zwyzywał mnie , moją rodzinę , a że zbanował to nawet pocisnąc tej szmacie nie było już jak :) . To bezmózga brzydka małpa, zero kultury, zero skilla i zero inteligencji.. Chciałbym go mieć na wyciągnięcie ręki , to bym mu trochę ten paskudny ryj naprawił :) i może trochę szacunku nauczył , o
@23JW23: daj spokój takie dzbany to mają już tak wyprany mózg, że w realu zapomni o tym, iż nie da się kogoś zbanować. To co on wyprawia to mi przypomina to co sie dzieje na grupach FB, gdzie masz odmienne zdanie i jeb osrak wzywa brexona do banowania, a potem oczywywiscie po twoim wywaleniu z grupy dalej cisna na twoj temat.

https://www.youtube.com/watch?v=zGLuvQkrN_0

Ty wiadomo musisz przez kogos sie bronic lub zakladasz
BananowyKochanek - @23JW23: daj spokój takie dzbany to mają już tak wyprany mózg, że ...
@23JW23: https://www.youtube.com/watch?v=L78fNDcL-AI - dla kuca idealna jest taka gra "na szynach", gdzie nie możesz nawet chodzić i wiadomo dokładnie co robić. On chyba nawet w to grał i chwalił.

A co do jego chamstwa, to on tak chyba reaguje na każde, nawet najmniejsze zaczepki. Ktoś mu delikatnie zwróci uwagę, a on zaraz odbiera to jako atak, wyzywa tego kogoś i wzywa swoje lizidupy (czyt.: adminów), żeby go zbanowali. Nie stać go
@hejterchamskiegokuca: Przecież Osrak nie radzi sobie nawet wtedy, gdy jest prowadzony za rączkę. W GTA miał wytyczoną na mapie ścieżkę, którą miał oblać benzyną, a na ekranie wciąż wyświetlała się wskazówka jaki przycisk trzeba trzymać, by kanister opróżniać. Nie pomogło, to nadal ponad jego siły - seria restartów i narzekań.