#retrogaming
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Wesołych Świąt Wielkanocnych wszystkim ! :) W dzisiejszym filmie chcialem wam pokazac fragmenty dem Earthworm Jim - platformowki na podstawie ktorej powstal nawet kiedys serial animowany - oraz Franko, the Crazy Revenge. Mam wrazenie ze wersja na PC rozni sie sporo od wersji amigowej, troche ciezko sie w to gra dzisiaj ale warto sprobowac :) Wszystkie te dema mozna bylo znalezc na coverdiscu z 4 numeru cd-action z 1996 roku.
#retrogaming
#retrogaming

@carlysdream: Jak to czasami można przesadzić. Ja uprosiłem rodziców o 386 SX. Kosztował majątek. Potem na miesiącach ludzie zaczynali kupować 486 i ja już częściowo odpadłem z gry. Na moim większość gier nie chciała się odpalić. Potem pojawił się Pentium 60Mhz i nawet nie interesowałem się zakupem gazet bo nic tam dla mnie nie było. Dlatego ominął mnie cały ten okres. To był falstart. Jedyny plus to umiejętność obsługiwania DOS'a.
- 1
@buddookan: To byly wlasnie bardzo ciekawe czasy, wystarczylo poczekac 3 miesiace i juz pojawialo sie cos duzo silniejszego w lepszej cenie.
- 5
Dzisiaj trochę o salonach gier i koloniach w pierwszej połowie lat 90-tych:
https://p-gry.blogspot.com/2020/04/salony-gier.html
#staregry #retrogaming #gry
https://p-gry.blogspot.com/2020/04/salony-gier.html
#staregry #retrogaming #gry
źródło: comment_1586691035YBiVazLUti6oGZZyE1YPfD.jpg
PobierzPo rozegraniu na chess.com 148 partii w dwa dni przerzucam się na coś nowszego.
#gry #koronawirus #retrogaming
#gry #koronawirus #retrogaming
źródło: comment_1586667998Faf1tgcGAwCTYLExiJHAsJ.jpg
PobierzSiema!
Nowe wideo na kanale, tym razem jest to próba reanimacji płyty znalezionej... w przydrożnym rowie XD zapraszam do oglądania i komentowania :)
#retrogaming #retro #playstation #staregry
Nowe wideo na kanale, tym razem jest to próba reanimacji płyty znalezionej... w przydrożnym rowie XD zapraszam do oglądania i komentowania :)
#retrogaming #retro #playstation #staregry
źródło: comment_15866386154C5t6ONClqMnGtVeZflqWf.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@pszajnowski smasher... Najlepszy był! Boże, jaka to dobra gra była
- 1
@pszajnowski: gdzie ten flimik XD
- 0
Czy używacie RetroArch?
#retrogaming
#retrogaming
- 15
Treść została ukryta...

@Skittles95: nie wołaj mnie mnie na wykopie, wystarczy że yt mnie woła :)
Weekend, wiec odcinek wrzucam tez troche pozniej niz zwykle ;) Chcialbym wam zaproponowac kolejne dwa dema z coverdisca 4 numeru cd-action, dzisiaj pecetowa wersja amigowego "Eksperyment Delfin", oraz Euro '96 ktore wybaczcie, ale przez caly czas filmu nazywam fifa :/
#retrogaming #cdaction #komputery #staregry
#retrogaming #cdaction #komputery #staregry

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@UczesanyPedryl:
Regularny wieczorny kebab lub pizza zapijane pepsi i wodami słodzonymi robią swoje.
Regularny wieczorny kebab lub pizza zapijane pepsi i wodami słodzonymi robią swoje.
- 2
Jak byście się głowili na temat rozwiązania problemu baterii Niklowych i ich wymianą na litowe, to nagrałem film na ten temat, Premiera o 12!
https://youtu.be/n174rpcZfYU
#retrocomputing #retrogaming #komputery
https://youtu.be/n174rpcZfYU
#retrocomputing #retrogaming #komputery
Jako że regularnie ktoś pyta skąd wziąć hirosy, to przypominam że na GOGu (jedyna prawilna wersja) znowu jest w promo.
https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition
#heroes3 #homm3 #gog #gry #retrogaming
https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition
#heroes3 #homm3 #gog #gry #retrogaming
- 15
CM 01/02: uwielbiam tę grę! W zeszłym tygodniu znów do niej wróciłem i mam za sobą pierwszy sezon kierując Atalantę Bergamo. Fajny skład - sporo młodych walczaków i jeden stary wyga w obronie (Massimo Carrera). Ostatecznie wywalczyłem 2 miejsce w Serie A ze sporą stratą do Romy. Pełna kasa i poparcie zarządu, uwielbienie kibiców i piłkarze przywiązani do klubu - bajka!
IMO to idealne połączenie ergonomii i balansu między prostotą obsługi, a
IMO to idealne połączenie ergonomii i balansu między prostotą obsługi, a
źródło: comment_1586584216ttpymVZCDA5EEKxqIj5V9g.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
@Defender: liga polska manager to byl hit, opcja przekup sędziego xD
@Defender: ja się wychowałem na cm 03/04 gdzie już były mecze 2D, tam gralem kiedys Hull City i doszedlem do premiership
@winsxspl: pierwsza w jaką grałem to '98 Road to world cup, może dlatego dla mnie '07 to nie za bardzo retro ¯\_(ツ)_/¯
- 20
Do poczytania podsyłamy ciekawy artykuł o Re-Volcie, który pojawił się w... 1999 roku na łamach magazynu Secret Service
#mirkovolt #revolt #retrogaming #pcmasterrace #nostalgia
#mirkovolt #revolt #retrogaming #pcmasterrace #nostalgia
źródło: comment_1586532893JL4hassyV9ABnrPso522Cd.jpg
Pobierz@MirkoVolt: ale sie gralo :D
- 3
11
Final Fantasy VII Remake [PS4] - recenzja ARHN.EU
![Final Fantasy VII Remake [PS4] - recenzja ARHN.EU](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1586525734u0yq9aKnswiQWlxI11q51t,w220h142.jpg)
Final Fantasy VII, gra dzieciństwa niejednego gracza pokolenia PS1, powraca w głośnym remake'u. Projekcie tak olbrzymim, że autorzy podzielili go na szereg gier po kilkadziesiąt godzin rozgrywki każda. Tak więc FF7R to jedynie pierwsza część dużo większej przygody. Czy warto było czekać?
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
414
Retro gry: Sid Meier's Civilization

Zaczęło się od programu Joystick z panem na zdjęciu. Zapraszam do bardzo subiektywnej recenzji i ogrania kultowej gry.
z- 117
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mam dla was dzisiaj pierwszy odcinek z demami z plyty 4 numeru cd-action, który ukazał się we wrześniu 1996 roku. Na pierwszy ogień idzie slideshow z gry AD 2044, następnie Albion, RPG od BlueByte do którego napewno wróce, i na końcu krótki fragment z gry Advanced Tactical Fighters.
#retrogaming #cdaction #komputery #staregry
#retrogaming #cdaction #komputery #staregry

- 3
Udostępniam zaktualizowaną wersję biblioteki muzycznej
Cały zbiór: link
Folder: link
#amiga #muzykazgier #retrogaming
Cały zbiór: link
Folder: link
#amiga #muzykazgier #retrogaming























Mirki i Mirabelki, za nic nie potrafię sobie przypomnieć nazwy starej gry wyścigowej z końcówki lat 90.
Może wy pomożecie przypomnieć jej tytuł?
Widok izometryczny (z góry)
Tak to jest ta gra! (。◕‿‿◕。)