Trochę inny film tym razem, chciałbym wam pokazać mały upgrade sprzętu z Pentium 100Mhz do Pentium 133Mhz oraz lekka różnicę w wydajności która udało się uzyskać. Do zmierzenia wydajności używam paczki benchmarków zaciągniętej z PhilsComputerLab (link w opisie). Będę się starał aktualizować sprzęt w miarę czasu jak przeglądam kolejne kompakty z cd-action, aby odpowiadał on temu, na czym można było pograć w tamtym czasie.
#retrogaming #cdaction #komputery
carlysdream - Trochę inny film tym razem, chciałbym wam pokazać mały upgrade sprzętu ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@carlysdream: Stary, miałem dawno temu (jako dzieciak) pentiuma 120Mhz razem z 16MB ram. Któregoś dnia z nudów przeglądałem książeczkę do płyty głównej, z której nic nie rozumiałem bo była po angielsku xD. Jednak moją uwagę zwróciła tabelka gdzie były podane różne częstotliwości w tabelce (90,100,120,133,150,166,200 jakoś) i ustawienia zworek. Pomyślałem sobie "ciekawe co się stanie jak zmienie zworki na wyższy setup niż 120" - spróbowałem 150 - działa! Potem 166
  • Odpowiedz
Stworzyłem filmik w którym przedstawiam swoje ulubione gry na pierwszą konsolę playstation, miał on trwać pięć minut ale jakimś magicznym sposobem trwa prawie 10 :)

Wracacie do swoich ulubionych gier na PSX? ja do każdej z tych gier wracam minimum raz w roku :)

#gry #staregry #retrogaming #retrorecenzje #psx #ps1 #psone #playstation #gimbynieznajo #
G.....s - Stworzyłem filmik w którym przedstawiam swoje ulubione gry na pierwszą kons...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszam do obserwowaniu tagu #retrorecenzje - na którym wrzucam swoje wypociny :)


Worms World Party

Worms World Party to gra strategiczna w której naszym celem jest pokonanie przeciwnej drużyny robaków przy pomocy mnóstwa wymyślnych broni oraz narzędzi. Gra jest podzielona na tryb single player oraz multi, pierwszy tryb oferuje nam 45 różnicowanych misji i są one świetnym treningiem przed rozpoczęciem zabawy w trybie multi który oferuję nam również wiele misji a dzięki
G.....s - Zapraszam do obserwowaniu tagu #retrorecenzje - na którym wrzucam swoje wyp...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-Gra działa w małej rozdzielczości, na win 7 jest wiele problemów z jej uruchomieniem


@GamesFlemes: no patrz, a mogłeś zrecenzować Worms Armageddon, które technicznie są tą samą grą, do dzisiaj mają wsparcie (i nowe ficzery, których w WWP z tego co pamiętam nie ma, np. automatycznie zapisywane replaye) i mają bardziej aktywną społeczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W dzisiejszym filmie podobnie jak wczoraj tylko jedno demo z trzeciej plyty, ale za to jakie - ogrywam dzisiaj druga czesc settlersow, klasyka gatunku sama w sobie, mozna by sie dlugo rozpisywac. Film wyszedl troche dlugi mimo ze ogralem tylko pierwsza misje tutoriala, zapraszam do obejrzenia :)
#retrogaming #cdaction #komputery #staregry
carlysdream - W dzisiejszym filmie podobnie jak wczoraj tylko jedno demo z trzeciej p...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GamesFlemes Żadna jungle nie wyrosła w miescu miasta tylko całe miasto zostało przeniesione w czasie, wysypales się na pierwszym zdaniu, ekipa Reginy również przenosi się w czasie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zna się ktoś na starym sprzęcie PC? Chciałbym się pobawić w budowę starego PC, kupić części, złożyć itd. Ale problem napotykam już przy samym kupnie zasilacza czy obudowy xD
Wiem, że jest to typ ATX. Szukać po prostu jakiejkolwiek obudowy ATX?

Chodzi o płytę główną Apollo MVP3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) z 1998 roku, n-----------m na niej w Keen Commandera 4. I chciałbym trochę wrócić do tamtych lat, a wiadomo że emulator to
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O cholera, miesiąc temu miałem identyko pomysł, jak dobrze, że ktoś mnie wyręczył i mogę oglądać efekty prac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zrobił bym jak prawilijnie było. Jeden Fresh Air, klipy, replay, klipy, na koniec hyper classic, a nie tylko freshe ciągle.
  • Odpowiedz
Wrzucę jeszcze jeden wpis, nie chciałam, żeby się zrobiło zamieszanie. Poszukiwana jeszcze jedna gra, również ze starszych, pełnoletnia na bank. Białe tło, odbijało się komputery i inne zabawki poduszką lub materacem. Myślałam, że gra nazywa się "Toys", bo tak był nazwany folder u znajomej na kompie, ale nie mogłam po tym haśle nic znaleźć.

#retrogaming #staregry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szukam starej gry, którą widziałam w sąsiedztwie ok. 20 lat temu. Nie pamiętam, czy gra była na PC, czy na Amigę. Byłam purchlakiem, dla którego był to po prostu komputer.

Albo się przesuwało, albo pochłaniało bloki (były chyba różnokolorowe i były kamienie lub diamenty), łaziło robactwo. Jak sięgam pamięcią, to pamiętam, że jak w kilka dzieciaków graliśmy, to jeden chłopak zawsze krzyczał "Awaria! Robak na wolności!", więc zakładam, że jakieś robale
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach