Wpis z mikrobloga

#tworczoscwlasna #mapy #retrogaming

Mirki, ja dokonałem wyboru. Jutro wraz z moją różową ruszamy w od dawna odkładaną - Samochodową Podróż Dookoła Polski. Miesięczną. Zwykłym autem + noclegi tu i tam. Nie vanem, nie camperem. Ale żeby nie było nudno wyznaczyłem sobie 12 misji do realizacji, a do zdobycia 120 punktów. Mam w planie też od 6 do 12 odcinków vlogów. Trasa nie jest wyznaczona na 100% ale naszym celem są mega odosobnione i mało znane regiony. (Np. Kurpie, Roztocze Południowe, Dolina bobru itd itp)

Przy tej okazji przez ostatnie 2 tych drobiłem trochę w PS trochę w niezniszczalnym paincie "mapę" Polski w stylu Super Mario :) 3200x3200 px. Jak Wam podchodzi?

Będę wrzucał coś tutaj od czasu do czasu pod moim autorskim #pannoramixtrip - jak coś to zapraszam.
Pannoramix - #Tworczoscwlasna #mapy #retrogaming 

Mirki, ja dokonałem wyboru. Jutr...

źródło: comment_15933302023rTSA8wrLwhCKNcF3pJ3BI.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
O kurdej, gorące. To dodam tylko, że podczas podróży mam zamiar zbierać miejsca dziwne, nietypowe, osobliwości przyrodnicze - czyli to na czym się znam i mogę o tym poopowiadać. Żeby nie spamować - jak będzie cię interesować ten cykl na YT to daj plusa tutaj, to zawołam 3-4 razy przez mirkolistę (jeśli będzie działać)
Pannoramix - O kurdej, gorące. To dodam tylko, że podczas podróży mam zamiar zbierać ...

źródło: comment_1593337907nGlQTei19ZT8w25nXHMhBy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz