Wszystko
Najnowsze
Archiwum
18
Amiga 2000. Komputer z 1998 roku. Działa i pracuje w 2026!

- 9
- #
- #
- #

Je22
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
0
Recenzja ANCIENT FARM = Polski farm-simulator

Polski farm-simulator w którym wcielimy się tu w żyjącego w starożytności mieszkańca rejonów Egiptu. Czekać na nas będą aktywności takie jak uprawa roli, hodowla trzody i przetwarzanie zasobów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
0
Recenzja (the) GNORP APOLOGUE = Minimalistyczny idler z dużą dozą grywalności

Minimalistyczny idler w klimatach retro, z dużą dozą grywalności
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
10
PAL vs SECAM vs NTSC o co chodziło w wojnie systemów kolorowej telewizji?

Szczegółowa analiza techniczna systemów, które przez dekady dzieliły ekrany na całym świecie. Jak inżynierowie "oszukali" ludzkie oko, by przesłać kolor w paśmie czarno-białym? Dlaczego amerykanie narzekali na NTSC, a w Polsce przez 25 lat rządzili Francuzi z SECAM-em? Solidna dawka wiedzy.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Teuvo
via Wykop- 2
@fegiyarasek: ai i to takie chamskie straszliwie zdeformowane

fegiyarasek
- 0
@Teuvo: lubię takie
@fegiyarasek: Uuuuu
Gruniożerca to jedna z bardziej nietypowych polskich gier - zaczynała jako homebrew na NESa, a dziś tworzy pełnoprawną trylogię, która zawitała na PC oraz współczesne konsole. 🎮
W materiale sprawdzam, jak te gry wypadają po latach i czy nadal mają sens dla fana retro. 🐹
▶️ Czy warto zagrać w Gruniożerca Trilogy w 2026? | Recenzja gry od @arhneu
#arhneu #nes #retro #indie
W materiale sprawdzam, jak te gry wypadają po latach i czy nadal mają sens dla fana retro. 🐹
▶️ Czy warto zagrać w Gruniożerca Trilogy w 2026? | Recenzja gry od @arhneu
#arhneu #nes #retro #indie
źródło: 1000051430
Pobierz0
Sklep PSN na konsoli PlayStation 3 w 2026 r.

Sklep Playstation Network na konsoli PlayStation 3 w 2026 r. Wciaż działa i można robić zakupy!
z- 0
- #
- #
- #
- #
Może ktoś z Was wie - szukam takiej starej gry, widok był chyba taki podobny jak w simsach 2D, akcja działa się w domu piętrowym bodajże, były tam kobiety i te kobiety ciągle były atakowane przez jakieś pająki, ludzi itp.
Coś mi się kojarzy z tytułem "nieustraszone" ale pamiętam to jak przez mgłę, grałem w to z 15 lat temu xD
#gry #pc #retro #oldschool
Coś mi się kojarzy z tytułem "nieustraszone" ale pamiętam to jak przez mgłę, grałem w to z 15 lat temu xD
#gry #pc #retro #oldschool
konto usunięte via Wykop
- 1
@osiedlowekrokiboki: ghost master
- 0
@Kryspin013: to jest to, dzieki wielkie!!!!
@telegazeciarz: ŻÓŁCI TYSIONC
konto usunięte via Wykop
- 4
@telegazeciarz: ciekawe czy to ten sam gość, który latami sprzedaje big boxy po 10k xd











