Wszystko
Najnowsze
Archiwum

KTO MA OCHOTĘ WYKOPYWAĆ MNÓSTWO DZIWNYCH LINKÓW O #retro, #technologia, #telefony, ITD., ALE BOI SIĘ, ŻE NIE BĘDĄ MIAŁY WIĘCEJ NIŻ 5 WYKOPÓW, POJAWIĄ SIĘ KOMENTARZE 'POCOTO' BO #gimbynieznajo I #nikogotonieobchodzi WIĘC CIĄGLE #tylkomirko?
1. JA
1. JA
- 1
@Zgrzyt: co za stuleja z ciebie, nawet wykopać się nie odważysz?
- 0
@Sepang: No, s---------a ołwer najn tałzend.
Chodzi o to, że jak wykopałem link o #neo900, swój pierwszy, to się posypały komentarze krytyków postępowców technologicznych z cyklu #niewiemalesiewypowiem, więc po co coś wykopywać, jak nikt nie doceni, tylko będą cebulić?
Chodzi o to, że jak wykopałem link o #neo900, swój pierwszy, to się posypały komentarze krytyków postępowców technologicznych z cyklu #niewiemalesiewypowiem, więc po co coś wykopywać, jak nikt nie doceni, tylko będą cebulić?
KTO MA ZAMIAR WYPRZEDAĆ PRAWIE WSZYSTKIE SWOJE RETROSPRZĘTY BO JUŻ NIE MIESZCZĄ MU SIĘ W POKOJU I CHCE KUPIĆ INNE RETROSPRZĘTY I MACA MINI G4 Z LICENCJĄ NA FAJNY #morphos?
1. JA
#piotszakstyle #gimbynieznajo #retro #itakniktniezrozumie
1. JA
#piotszakstyle #gimbynieznajo #retro #itakniktniezrozumie
- 1
@Migfirefox: te na sprzedaż? Już mówię (pewnie będę wystawiał kolejno na #allegro)
1. #commodore #amiga #cdtv w stanie perfekcyjnym, czyściutka, plomby zdjęte tylko na odkurzanie, z zewn. stacją dyskietek, caddy na płytki, oryginalną klawiaturą, pilotem i myszką, oryginalnym Demo CD i Workbenchem 1.3:3 i wagonem dyskietek z grami.
2. #sun Ultra 10 Creator3D - Robocza uniksowa stacja graficzna z
1. #commodore #amiga #cdtv w stanie perfekcyjnym, czyściutka, plomby zdjęte tylko na odkurzanie, z zewn. stacją dyskietek, caddy na płytki, oryginalną klawiaturą, pilotem i myszką, oryginalnym Demo CD i Workbenchem 1.3:3 i wagonem dyskietek z grami.
2. #sun Ultra 10 Creator3D - Robocza uniksowa stacja graficzna z
- 0
@Migfirefox: za tysiąc plusów mogę oddać 286 :D
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4
Pixel Heaven 2014 | Retro Entertainment Days

Impreza została zapowiedziana. Zapiszcie sobie w kajecikach - 31.05 - 01.06, Warszawa. O.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Charlie Chaplin w wieku 27 lat na koloryzowanym zdjęciu.
http://i.imgur.com/0VrCtlM.png
#chaplin #film #retro #ciekawostki
http://i.imgur.com/0VrCtlM.png
#chaplin #film #retro #ciekawostki
- 1
@JazzBlurr: czy ja wiem, nie powedziałabym :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JazzBlurr: o, stary, szacun, ja tez uwielbiam grać w stare gry na Atari, ale orginał zepsuty, więc zostaje emulator :)
p.s. zajrzyj na mój kanał na youtube
p.s. zajrzyj na mój kanał na youtube
- 2
- 6
Ooo, to jest dopiero rarka. Oryginalny SNES Classic Controller z Club Nintendo. 7500 gwiazdek chyba mnie kosztował o ile dobrze pamiętam, na Allegro niedostępny, na Ebay po 49 funtów. :S Nówka sztuka, nigdy nie używana, raz wyjęta z pudełka. Duma mojej skromnej kolekcji. ;P
A wy macie jakieś gamingowe rarki? Chwalcie się!
#konsole #gry #retro #nintendo #playstation #xbox #kolekcja
A wy macie jakieś gamingowe rarki? Chwalcie się!
#konsole #gry #retro #nintendo #playstation #xbox #kolekcja
źródło: comment_Te1Io08SYDvlQWcHgNbuZi7nRL3plHB4.jpg
Pobierz- 6
@Krupier: przygarnąłbym advance wars
- 1
- 23
Kuzynostwo wyciągnęło mi dziś z szafy szaraka, o którym kompletnie zapomniałem. Będzie grane. RE2 już się grzeje (bo w Silenta się boję o tej porze :S).
#konsole #gry #playstation #retro
#konsole #gry #playstation #retro
źródło: comment_KCycUYmhnlQt7Y2PZv0dNasNjcT8T0t3.jpg
Pobierz@Krupier: Daj znać jak długo grałeś zanim doszło do ciebie że to już nie to co kiedyś :>
@Krupier: Mam lepszą wersję :>
źródło: comment_szMPAFBtEGS1jkMPIBB7DA12vbLuWIyl.jpg
PobierzMam do Was pytanie Panowie i Panie.
Czy bylibyście zainteresowani, abym wrzucał tutaj informacje o nowych/zaktualizowanych exekach z TC?
Coś jak tutaj:
http://www.lemonamiga.com/forum/viewtopic.php?p=105174#105174
Czy bylibyście zainteresowani, abym wrzucał tutaj informacje o nowych/zaktualizowanych exekach z TC?
Coś jak tutaj:
http://www.lemonamiga.com/forum/viewtopic.php?p=105174#105174
7
Allegro. Zajrzyjmy ludziom w carty.

Oto temat rzeka. Etykiety pirackich kartridży z grami na Pegasusa. Jest tego tyle, że trzeba będzie pokusić się o jakiś ranking. Dziś kilka przykładów takiej radosnej twórczości. Stali bywalcy najw...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
9
The Last Ninja - GameStory - PlayMakers.tv

Co ma wspólnego Jack Tramiel z okutanym w czarny kombinezon ninją? Czy istnieje jakikolwiek producent gier z lat 80-tych, który przetrwał do dzisiaj w prakty...
z- 1
- #
- #
- #
- #
Tak mnie jakoś natchnęło, żeby przypomnieć sobie kultowego już "Małysza". #retrogaming #retro #arhneu
http://arhn.eu/2013/10/deluxe-ski-jump-2/
http://arhn.eu/2013/10/deluxe-ski-jump-2/
@archonik: mozna skads to pobrac ? :D



















Bytom, ulica Dworcowa (wtedy 1. Maja) koniec lat 60. XX wieku. Fot. J.Siudecki / źródło
źródło: comment_4i4XczcnmL8KmQJX4npDxmJeX2TSAB1f.jpg
Pobierz