Miraski planuje po raz pierwszy wybrać się na #rajd #barborka rka. Powiedzcie mi jaki bilet warto kupić? Bo nie wiem gdzie są najfajniejsze odcinki...

Oprócz Karowej coś innego się opłaca?

Wołam ludzi z tagów #rajdy #wrc #kjs oraz troche #warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

okropne nabijanie kasy na kibicach


@Hubertosik: dokładnie do takiego samego wniosku doszedłem kilka lat temu i teraz wolę relacje z Karowej w tv obejrzeć ,a kasę którą wydałbym na wejsciówki na barbórce przeznaczam na rally pass np. na Barum.
  • Odpowiedz