Mirki, co tu się odpierdziela? Kupiłem sobie wczoraj słuchawki LD HP1100DJ, wszystko fajnie, ładnie brzmią itp. Teraz siadam sobie do kompa, zakładam słuchawki a tam coś mi po cichu brzęczy, wsłuchuje się a w słuchawkach ktoś po rosyjsku gada, czy po innym białorusku. Teraz leci jakaś piosenka. Czemu moje słuchawki robią za odbiornik rosyjskiego radia?

#elektronika #radio #wtf #sluchawki #dzwiek
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Whiten: Zależy co rozumiesz przez przyzwoitą jakość. Bo stream jest całkiem oficjalnie za darmo dostępny na stronie PR2. Natomiast dostęp do streamu o podwyższonej jakości jest płatny.
  • Odpowiedz
Drogie Słuchawki i Drodzy Słuchacze.
Tak się dziwnie złożyło że dziś jest Światowy Dzień Radia !!
Takiej okazji przepuścić nie mogę, zwolniłem się wcześniej z pracy i przygotowuje dla Was audycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam dziś do Radia Wolne Mirko Fm - #rwmfm na godz 21:15
Porozmawiamy o historii #radio i jego znaczeniu .. dla mnie, dla Was, dla innych ..
W międzyczasie posłuchamy sobie różnej
beroslaw - Drogie Słuchawki i Drodzy Słuchacze. 
Tak się dziwnie złożyło że dziś jes...

źródło: comment_6oXYmH76ArtlnRLtcl1Aj8Awtv7dO48S.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, dziś troche kombinowałęm z radiem w moim aucie, mianowicie słabo odbiera.

Na kostce II pin 5 (wzmacniacz antenowy?) nie ma napięcia. Czy powinno być? Dziś podłączyłem zamiast oryginalnej anteny kawałek przewodu miedzianego i jest o niebo lepiej niż z oryginalną anteną.
Mimo tego nadal zdarzają się szumy i trzaski.

Czy ktoś wie JAK i CO sprawdzać/robić? Najlepiej gdyby nie trzeba było rozbierać pół samochodu żeby przejrzeć cały kabel od anteny do radia, tylko sprawdzić
kowal258 - Mireczki, dziś troche kombinowałęm z radiem w moim aucie, mianowicie słabo...

źródło: comment_Rs1YSNOoJK0MSimQFx4oeA2V1EMz4zFY.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest, że w radio cenzurują polskie przekleństwa, a nawet słowo "joint", a angielskie mogą być po trzy w jednym zdaniu i nie cenzurują? Chyba doszli do wniosku, że większość Polaków i tak nie rozumie tekstu więc w------e xD
#rozkminy #radio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadę sobie przed chwilą do pracy, leci sobie w tle radio "Złote Przeboje" i jakiś ichniejszy program zwany "Najśmieszniejsza godzina świata", taki radiowy odpowiednik #czystyubaw.

I słucham sobie, a tam pytają małolatów "Jakich znają celebrytów", i te dzieci wymieniają piosenkarzy i po każdym nazwisku, puszczają fragment piosenki danej gwiazdy... Jakaś tam Coco Jones, Sylwia Grzeszczak... Któreś dziecko w kocu wymieniło Ewelinę Lisowską a te śmieszki puściły "Włączamy Niskie Ceny"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Murki mam prośbę i pytanie.
Szukam czegos takiego, z wyjmowanym panelem by na wieczór zabrać, w dobrej cenie i dobrej marki jak Pionner czy sony, itp, boss, kenvood czy jakos tak lub alpina.
Btw czy jest cos w takich modelach w dobrej jakosci sprzet i cena?
Moze macie wlasne audio i chcecie sie pochwalic #pokazaudiocar

#pytanie #motoryzacja #audio #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
CHI77OUT - Murki mam prośbę i pytanie.
Szukam czegos takiego, z wyjmowanym panelem by...

źródło: comment_3i57DLq7o49lb3QNLLW5nvM0TKMn2od5.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach