#psiarze zachowuja sie tu jak w realu. Pies cie ugryzie, oddasz mu kopa "ŁO JEZU POLICJA PSA BIJO"
Tutaj w odpowiedzi na logiczny i spojny wywod wyzywa cie, a jak mu oddasz to "ŁOO HALO MODERACJA RATUNKU" xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ciągu miesiąca: badania krwi i dwie wizyty za 350zł (leczenie gronkowca), regularne leki (na tarczycę, alergię, suplementy na stawy i odporność), a teraz 560zł za wizytę u ortopedy i zastrzyk, i za miesiąc powtórka. Plus jeszcze przede mną stomatolog i być może usuwanie ukruszonego zęba (+ badania krwi), no i zalecenie rehabilitacji (np. laseroterapii) - nie widzę tego w ogóle.

A to wszystko to dla starej baby ze zdjęcia

#psiarze
kt13 - W ciągu miesiąca: badania krwi i dwie wizyty za 350zł (leczenie gronkowca), re...

źródło: obraz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemek-ja zastanówmy się czy do tych gospodarstw 1-o osobowych zaliczone są też stare baby, które ostatni raz miały psa 30 lat temu, a obecnie po prostu nawet one doszły do wniosku, że codzienny spacer x5 to już nie dla nich? Ciekawe jakby zrobić z podziałem na wiek ;) jakoś w moim towarzystwie rzadko kto posiadający dzieci ma psa, za to samotni niemal zawsze. Ale fakt jest taki, że często wrócili do
  • Odpowiedz
#psiarze #chiny
Ma ktoś szczegółowy przepis jak wygląda jedzenie psiny w Chinach?
Chodzi mi o sposób uboju, użyte przyprawy.
Pytam czysto naukowo, proszę nie brać tego do siebie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze ciekawe czy psiegryw to ten typ czlowieka, który dostaje ataku padaczki, gdy ktoś zarabia więcej, ma większy dom, ładniejszą żonę, jest szczęśliwy, jeździ nowym autem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wincyyyyj: Tak, zyje w bance cywilizacji lacinskiej. W bance, w ktorej chodniki nie sa zanieczyszczone, ludzie sa kulturalni i dbaja o swoje zwierzeta, a sejm przyjal ustawe lancuchowa.

A moze nie ja zyje w bance, tylko ty w patologi?
  • Odpowiedz
  • 215
@zdrajczyciel: jeśli już miasto zabiera teren służący do wyprowadzania psów to niech chociaż obiekt będzie w całości dedykowany pupilom. Basenów w Warszawie jest od groma a ile jest psich basenów?
  • Odpowiedz
  • 586
A auta spalinowe i inne hałasy cię nie budzą czy na psy się tak tylko uruchamiasz? Poważne pytanie.


@KRCZVSK: typowy psiarz, wskażesz na ich patologiczne zachowanie, to zaraz: "a bo samochody, "a bo dzieci". Nie, samochody mnie nie budzą, bo nie mam autostrady obok bloku.
  • Odpowiedz
siema wykop

nie wiem czy to dobre miejsce czy nie ale sprawa sie ma nastepujaco - przygarnalem 2 miesiace temu zagubiona suczke, miesiac pozniej okazalo sie ze suka jest w ciazy i wyplula mi na swiat 7 malych szkrabow

jako iz jestem odpowiedzialnym czlowiekiem i wstaje o 9 rano to przygarnalem wszystkie i wychowuje jak swoje (jestem takim psim cuckoldem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jednak nadchodzi czas pozegnania sie i
dronikk - siema wykop

nie wiem czy to dobre miejsce czy nie ale sprawa sie ma nastep...

źródło: 20251012_144842

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@o__0: ekspedientka wyszła do niej do drzwi, tak, że nie przekroczyła jeszcze progu z psami. Wparowała się z tymi psami niemal siłą. To nie jest żabka prowadzona przez Ukrainki, a Polaków, ale na koniec powiedziałem Ukraince, że miała rację, ta stwierdziła, że tak mają w regulaminie bo jest żywność nisko, m.in. półki z warzywami i pieczywem
  • Odpowiedz
  • 24
wyobraźcie sobie mieć takie smutne życie żeby siedzieć całymi dniami w domu i myśleć jak to kogoś nienawidzicie. Tak wygląda psiegryw
  • Odpowiedz