Hej! Mam problem z grą (za listopad) z ps plusie na PS4: Aliens: fireteam elite... A mianowicie strasznie to działa źle w co opie, klatki spadają do jakieś 10-12fps ciągle rwie i się przycina, wywala z gry no ogólnie tragedia... której nie ma kiedy się gra Solo wtedy wszystko jest ok i płynnie. No ale niestety jest to gra typowo pod coop:/
Też macie tego typu problem? Czy to z moim netem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do konsolowych świrów.
Poluje na PS4, chce tak odpalać 3-5 razy w miesiącu czasami coś popykać z kidosem, warto brać zwykłe ps4/2pady/x gier za ~700zł czy za +200-300zł szukać ps4 pro? odczuwalna będzie "ubogość" (w klatki, jakość) na starszej wersji ps4?
#pytanie #pytaniedoeksperta #konsole #ps4 #ps4pro #gaming #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artem17: ja odpowiem z własnego doświadczenia - jakoś w styczniu 2021 kupiłem ps4 fat (pierwsza wersja) za 600zł z 3 padami i kilkoma grami. Dzisiaj gram na nim w ghost of tshushima (ps4 podpięte pod TV fullhd) i nie narzekam - oczywiście gra byłaby pewnie płynniejsza na pro czy nowej konsoli ps5 oraz ładniejsza, ale dla mnie nie ma to jakiegoś znaczenia, w końcu to tylko konsola, do normalnego grania
  • Odpowiedz
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpaliłem dziś szufladową #ps4 a dokładniej #ps4pro
Konsola przeżyła nieodpalana dwie przeprowadzki. Jest na niej Firmware w wersji 8.52 - totalnie nie siedzę w tych tematach, ale coś czuję, że to stara wersja podatna na "modyfikacje".
Wiecie może czy to jest cokolwiek warte w takiej formie, ewentualnie jak zrobić z tego pożytek?
Dziękuję.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nostalgiwolf: a po co samemu szukać, przecież ktoś powinien podać ceną tutaj a nie takie wysyłanie do olxa ¯\⎯(ツ)⎯/¯
w temacie sprawdzenia cen to może nawet lombard jakiś lokalny pomóc, doliczyć 20-30% i mamy cenę za którą to może pójść
  • Odpowiedz
Wiesz, da się. Ja pierwszy kontakt z CP2077 miałem na XBOX One S. I grało mi się całkiem przyjemnie dopóki nie przeczytałem jak strasznie źle ten CP2077 na konsolach chodzi... Ale ja mam generalnie niskie wymagania. Jestem boomerem z czasów, gdy na PC-cie gierki wyciągały maks 20 fps. Tak, starożytni gracze potrafili się świetnie bawić w takich warunkach.
  • Odpowiedz
#ps4 #ps5 #ps4pro #gry
Cześć wszystkim. Właśnie sprawiłem sobie ps4pro, pierwsza konsola jako taka ( oprócz nintendo wii i psp)
Chciałbym się spytać jakie gry polecacie, przede wszystkim exclusivy itd jak god of war itp. W żadne nie grałem, nie grałem w rdr, tlou itd. Chciałbym sobie zrobić listę co muszę ograć i nadrobić zaległości :) pozdro!
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, może ktoś z Was jest zainteresowany kupnem gry Spiderman Miles Morales na PS4 z możliwością upgrade do ps5? Kupiłem ze złą regionalizacją i gra działa po angielsku, brak języka polskiego. Cena 80 zł do negocjacji. Jeśli ktoś chętny zapraszam na priv
#ps4 #ps4pro #ps5
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, mam pytanie, jeśli kupiłem nowego Spidermana na PS4 można ustawić napisy na język polski? Ogólnie chyba dałem ciała, bo pudełko jest w wersji niemieckiej, ale może jest szansa ustawić? Gra odpaliła się po angielsku tak w ogóle, dzięki za porady
#ps4 #ps4pro #ps5 #spiderman
krzjak28 - Cześć, mam pytanie, jeśli kupiłem nowego Spidermana na PS4 można ustawić n...

źródło: IMG_20230620_083015

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzjak28: Z boku opakowania będziesz miał kod PPSA <jakieś cyferki>. Bo gry na Playstation są regionalizowane. No i teraz w zależności od sklepu playstation możesz sobie ustalić po linku jakie kody są na jakie kraje. Dla przykładu polski i niemiecki store:
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-PPSA01461_00-MARVELSSMMORALES

https://store.playstation.com/de-de/product/EP9000-PPSA01417_00-MARVELSSMMORALES

No i teraz gra na rynek polski ma PPSA 01461, a gra na rynek niemiecki ma PPSA 01417. Jak sobie zescrollujesz w dół to będziesz miał dostępne głosy i tak
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarpens: dzięki, pewnie tak kupiłem, ze zła regionalizacją, człowiek zaoszczędzić chciał i używkę kupił, no nic wrócę do domu sprawdzę, dzięki
  • Odpowiedz
Mireczki wytłumaczcie mi, dlaczego w 2023 roku konsola xbox series x sprzedaje się znacznie gorzej, czyli jest zauważalnie mniej popularna od konkurencji w postaci sony playstation 5?
Przecież xbox jest tańszy od konsoli sony, jest moim zdaniem ładniejszy, nie przypomina statku tak jak sony, do tego ma porównywalną wydajność, oraz bardziej kompaktową obudowę, która nie zajmuje tak dużo miejsca, jak sony.
Co najważniejsze abonament Game Pass w korzystnym wariancie, który jest zauważalnie tańszy od
Pawci0o - Mireczki wytłumaczcie mi, dlaczego w 2023 roku konsola xbox series x sprzed...

źródło: PS5_vs_Xbox_Series_X_1612873577937

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 116
@Pawci0o odpowiem jako posiadacz Xboxa Series X od premiery i posiadacz PS5 od miesiąca.

Bo na Xboxa nie ma gier ekskluzywnych. Gralem tylko w multi i starocia z gamepassa. Owszem, ostatnio wpadl HIFI Rush ale z zaskoczenia i nie był to zaden system seller a wczesniej byla tylko FH5 ktora jezeli ktos gral w 4 wygląda jak dokladnie to samo tylko na innej mapie, Halo ktory okazal sie kastratem (dobrym ale nie
  • Odpowiedz
  • 100
@Pawci0o: niie chce mi się wierzyć, że to nie zarzutów, ale odpisze i tak. Bo PlayStation jest dla konsumenta pod każdym względem lepsze od Xboxa. Przede wszystkim, najważniejsze: gry. Exy. Ps to nie tylko dobre gry. To najczęściej NAJLEPSZE GRY w ogóle. Dualsense jest aktualnie najlepszym padem jaki powstał (kto ma wątpliwości i będzie mi tu wyjeżdżał z tym od Xboxa to niech sobie najpierw jednak przetestuje hapryczne wibracje i
  • Odpowiedz
da się jakoś zrobić żeby konsola ps4 po uruchomieniu nie prosila o wcisniecie przycisku PS i wybranie uzytkownika tylko po prostu przechodziła do ekranu głównego? Męczące to jest przy każdym uruchomieniu powtarzać tą bezsensowną czynność a mam wrażenie ze kiedyś tego nie było i konsola po uruchomieniu przechodziła od razu do ekranu wyboru gier. Chyba ze sie myle.
#ps4 #ps4pro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezydenciaki. Podchodzę do RE4 Remake na poziomie profesional. Jestem już w 5 czapterze. Graliście może? Jakieś porady? Mam zamiar przejść z podstawowym shotgunem i karabinem, ale zastanwiam się nad pistoletem, czy pozostać przy startowym, red9 czy może paniszera? RED9 ma p-----------e ale ograłem już jedno przejście.
A co do samego przejścia, to unikać konfrontacji z wrogami, czy raczej wybijać każdego dla pesos?
#residentevil #residentevil4 #residentevil4remake #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach