Wpis z mikrobloga

@artem17: ja odpowiem z własnego doświadczenia - jakoś w styczniu 2021 kupiłem ps4 fat (pierwsza wersja) za 600zł z 3 padami i kilkoma grami. Dzisiaj gram na nim w ghost of tshushima (ps4 podpięte pod TV fullhd) i nie narzekam - oczywiście gra byłaby pewnie płynniejsza na pro czy nowej konsoli ps5 oraz ładniejsza, ale dla mnie nie ma to jakiegoś znaczenia, w końcu to tylko konsola, do normalnego grania
  • Odpowiedz
  • 0
@konto_testowe12: czasami zapewne sie trafi dobra okazja, ale obecnie ps4 pro 1tb bez padow i gier to jakies 600-700zł do tego pady i gry i wyjdzie 1000, wiadomo w duzych miastach duza konkurencja to ceny z 200zl taniej, ale szukam cos lokalnie +30km (miasto 60k osób) Średnio z 20 ogłoszen aktywnych w misiacu z ps4, ale w dobre cenie max 10% z tych ogłoszen

P.S. Na fb jest wysyp "ULTRA
artem17 - @konto_testowe12: czasami zapewne sie trafi dobra okazja, ale obecnie ps4 p...

źródło: KONSOLE-SCAM

Pobierz
  • Odpowiedz
ghost of tshushima (ps4 podpięte pod TV fullhd) i nie narzekam - oczywiście gra byłaby pewnie płynniejsza na pro czy nowej konsoli ps5 oraz ładniejsza, ale dla mnie nie ma to jakiegoś znaczenia, w końcu to tylko konsola, do normalnego grania mam mocnego


@artem17: Zwykly fat albo slim wystarczy pro jest dla tv majace 4k
  • Odpowiedz