Halo #gdansk, czy tylko u mnie na #przymorze nie ma ciepłej wody? Czyżby miało to związek z #aferasciekowa?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@kryzju w sopocie mam ciepłą
#gdansk #przymorze #mikrokoksy
Płacę żywą gotówką za przyjście do moich sąsiadów i GRZECZNE wytłumaczenie im, że n-----------e muzyką nie jest dobrym pomysłem.
Jeden warunek - szczypiorów mniejszych niż 100kg nie chcę.
Płacę żywą gotówką za przyjście do moich sąsiadów i GRZECZNE wytłumaczenie im, że n-----------e muzyką nie jest dobrym pomysłem.
Jeden warunek - szczypiorów mniejszych niż 100kg nie chcę.
@krzysztof-es-545: I jak dostałeś w------l?
- 4
@su1ik: stary. Kurde. Jak kiedyś będziesz miał dziecko,które w końcu poszło spać a młodzież nad tobą regularnie będzie urządzać n-----------e techno i pijackie libacje to w końcu też ci nerwy puszcza. Chodziłem, prosiłem, wzywalem policję nie raz.
Dzisiaj puściły mi nerwy i sprzedałem bułę. Od razu się cicho zrobiło.
Dzisiaj puściły mi nerwy i sprzedałem bułę. Od razu się cicho zrobiło.
Świetna wiadomość! Linia 149 zostanie wkrótce przedłużona i połączy Przymorze, Oliwę i Dolny oraz Górny Wrzeszcz: https://www.facebook.com/agnieszka.owczarczak.RMG/photos/a.1484807475108185.1073741828.1480666378855628/2038995456356048/?type=3&theater :) #gdansk #oliwa #przymorze #wrzeszcz
@MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy: Na plus. Teraz należy zlikwidować 139 i zamiast tego zagęścić trochę kursy 199.
@MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy Fajnie. Mega sensowne muszę przyznać
Mirki jest jakas zabka albo lewiatan otwarty na przymorzu lub zaspie?
#przymorze #zaspa #trojmiasto #gdansk
#przymorze #zaspa #trojmiasto #gdansk
Osiedle Mezzo to nowy projekt mieszkaniowy z #gdansk #przymorze. W ramach inwestycji powstaną dwa dziewięciokondygnacyjne budynki (B1 i B2) usytuowane na wspólnej podziemnej hali garażowej.
Więcej o projekcie tutaj. Co myślicie o tej inwestycji?
#architektura #budownictwo #nieruchomosci #urbanistyka #design #skyscrapercity #skyscrapercitycontent #mieszkanie #mieszkania
Więcej o projekcie tutaj. Co myślicie o tej inwestycji?
#architektura #budownictwo #nieruchomosci #urbanistyka #design #skyscrapercity #skyscrapercitycontent #mieszkanie #mieszkania
źródło: comment_HRl6ildV1eErhDPO84KX4vKs7y5aNd5G.jpg
Pobierz- 6
Co myślicie o tej inwestycji?
@Projekt_Inwestor:
Jak zwykle nic -- mam to głęboko w poważaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po co w ogóle o to pytacie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Projekt_Inwestor postawić 2 kloce i nazywać to osiedlem. Good job
18
Tylko jednej nocy okradł trzy auta. Złodziej z Przymorza nagrany. Poznajesz go?

Złodziej na rowerze grasuje na gdańskim Przymorzu. Tylko jednej nocy okradł trzy samochody - taksówki. Wybił w nich szyby i zabrał wszystko, co wartościowe
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@majorponury fotka z galeri
- 292
Kiedy w twojej windzie grasuje Giloman Psychol ale Straż Obywatelska zawsze czuwa nad bezpieczeństwem i ochroną mieszkańców przed kryminalistami.
#heheszki #niewiemjaktootagowac #c-------------o #gdansk
#humorobrazkowy #truestory #c---------------a #przymorze
#heheszki #niewiemjaktootagowac #c-------------o #gdansk
#humorobrazkowy #truestory #c---------------a #przymorze
źródło: comment_bTbCKqrMRm3nG4kVF1FBHYzoguYe5lxM.jpg
Pobierz- 4
Ewakuowali Galerię Przymorze, bo strop pękł. Póki co, zamknięte do jutra.
źródło: http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/gdansk/a/ewakuacja-galerii-przymorze-w-gdansku-w-galerii-handlowej-doszlo-do-pekniecia-stropu-zamknieto-obiekt-14012018,12847580/
#gdansk #przymorze
źródło: http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/gdansk/a/ewakuacja-galerii-przymorze-w-gdansku-w-galerii-handlowej-doszlo-do-pekniecia-stropu-zamknieto-obiekt-14012018,12847580/
#gdansk #przymorze
251
Gdańsk: Klienci ewakuowani z galerii handlowej. Zauważono pęknięcia stropu

Pracownicy ochrony ewakuowali personel i klientów z galerii handlowej przy ulicy Obrońców Wybrzeża w Gdańsku.
z- 40
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 4
Kurde, ze 10 minut musiałeś poczekać :-D . Bigosu zdążyłeś nagotować?
- 1
#trojmiasto #gdansk #przymorze
Co jest kurde wojna czy mocarze lvl over 9000? Bo nie wiem czy sie ewakuować czy jednak pranie robić, całe osiedle się trzęsie.
Co jest kurde wojna czy mocarze lvl over 9000? Bo nie wiem czy sie ewakuować czy jednak pranie robić, całe osiedle się trzęsie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pelen_watpliwosci: Nikt ci nie każe biegać po całym budynku i witać się z każdą biurwą. "Cieci" mijasz 5 razy w tygodniu po 2 razy i podstawy kultury nakazują się przywitać albo chociaż skinąć głową, a nie traktować ich jak powietrze. A z resztą z ludźmi z recepcji zawsze lepiej żyć w zgodzie i przyjaźni.
@Pelen_watpliwosci ciecie z recepcji to słabe określenie, nikt nie każe ci każdemu podawać ręki i bić pokłonów ale to takie dosyć oczywiste że jak gdzieś wchodzisz to mówisz dzień dobry. Jak jesteś w sklepie/u fryzjera/gdziekolwiek to zakładam że też mowisz dzień dobry a nie wchodzisz jak do siebie na chatę. Strasznie gburowate jest takie zachowanie że nie możesz komuś powiedzieć dwóch słów na przywitanie i dwóch na pożegnanie mimo że mijasz





















1. Tylne nadkole po wdaniu się korozji oraz po przetarciu sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Po dłuższym postoju auto dość "leniwie" odpala, rozrusznik kręci, po zapłonie czasami następuje zdławienie w wyniku czego silnik gaśnie. Za drugim razem odpala bez problemu. Zapowietrzony dopływ paliwa? Świece są nowe.
3. Co jakiś czas, losowo, niezależnie czy ciepło, czy zimno, deszcz,
źródło: comment_jJQuxvWFVIJgJhHVN81qR0ZnPjVGf22e.jpg
Pobierz