#przegryw pije cole z puszki marki kaufland
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1000111121
Pobierz- 2
#przegryw taki argentynczyk 188cm z twarza 9.3 nie ma problemow pewnie

@ara6ka: jeszcze na dostatek nazywał sie drago

@Marian_Pe: Jak ktoś takie filmy robił 15 lat temu to go nazywano zjebem przegrywem xD
@marcin-tirowiec: do niedawna ludzie podważali istnienie hipergamii a duża część ludzi jest jej nawet nieświadoma
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
#przegryw
Przekazać geny
Przekazać geny
Użytkowniczka @zssrauamaiw nigdy nie była w Koszalinie #przegryw
źródło: temp_file6744465522813031980
Pobierz@KsiazeSaiyan: a czy była w koszu???
- 1
@-SCHlZOFRENlCYZM- możliwe
źródło: temp_file2418879895111716478
Pobierz@KsiazeSaiyan ok oski
@KsiazeSaiyan: to wtedy ci loda robiła?
- 19
źródło: 1000182202
PobierzJa nigdy nie pracował jako slusarz #przegryw
@KsiazeSaiyan: gdybym miał wybierać zawód wiedząc to co teraz wiem to poszedłbym w kierunku medycznym
@KsiazeSaiyan: można pracować na przykład przy obsłudze rezonansu albo rentgena
@vantablank: przeczytałem: usypiający
@vantablank: inba wciąż trwa
A mama mówiła ucz sie synek na lekarza to ja wolałem walic konia ehhhh brutalne
#przegryw #pracbaza #afera #konowalposting
#przegryw #pracbaza #afera #konowalposting
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: To nie jest powód, lekarze też walili konia w młodości i walą nadal
@stevenhunter ale poza waleniem czytali jeszcze podręcznik do biologii, a op nie
#przegryw #kamilprogramista #niebieskiepaski
Skończyło się kucowanie, teraz czas się brać za Anetke z HR
Skończyło się kucowanie, teraz czas się brać za Anetke z HR
źródło: animation
Pobierz@TakiSeLogin: chuop nigdy nie był brzydki, po prostu był zarośnięty.
- 2
@Marian_Pe: albo programiste
over sprawdzam reakcje #przegryw
źródło: temp_file4803913150514531606
Pobierz@KsiazeSaiyan: co tam się odwaliło, bo ja nie w temacie, ale widok menelicy wprowadzanej przez policjantów do karetki bardzo mnie cieszy. Tak sobie wyobrażałem jej losy od pierwszego jej posta, który przeczytałem
@walokid: z jakiego woj jestes
- 1
@Tata_Kasi: a stosowałeś ortokorekcyjne soczewki??? W nocy sie spi a w dzień sie widzi
Jaka masz wade?
Jaka masz wade?
ja od lat sie w soczewkach kąpię i śpię i nic mi nie jest
@vantablank: chodzi o to że ryzykujesz. Nic ci nie jest i może nic nie będzie, ale ileś osób traci przez to wzrok. Znam dziewczynę która dostała zakażenia jakaś bakterią i straciła wzrok w jednym oku
Jeśli wygoda jest dla ciebie warta ryzyka to spoko
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@vantablank: ja tak robię już 4rok
@vantablank: przez buzię
- 1
@SaintWykopek: nie musisz bo jestem tu od bardzo długo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MecenasMarcinNajman: a poco tag tinder to tam normictwem się zleci
@MecenasMarcinNajman: @styxu @Don_Spierdonello "0" w ankietach nie działa od lat na wykopie, trzeba w ankiecie pisać je słownie.




























źródło: Screenshot_564
Pobierz