Jakiś lekki pogram do kontrolowania temperatur i napięć sprzętu? #pytaniedoeksperta #software #programy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Vojak
- 4

anonim1133
- 3
@Vojak: CPU-Z nie pokazuje temperatur?
konto usunięte
- 3
@Vojak: open hardware monitor?
Mirki trzeba mi program do szybkiego zrzucenia płytki audio do mp3 i flac. Najlepiej jakby się dało w locie tagować ;)
#kiciochpyta #komputery #obrobkaaudio #programy
#kiciochpyta #komputery #obrobkaaudio #programy
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@t712: jeśli używasz Foobar2000 jako twój odtwarzacz plików audio, możesz użyć i jego. Musisz jedynie ściągnąć enkodery do mp3 i flac.
5
Toastify - Spotify z globalnymi skrótami klawiaturowymi oraz okienkiem info
na temat aktualnie granego utworu. Bardzo praktyczne i banalne w obsłudze.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Panowie - jakaś alternatywa dla teamwiever'a ? Tylko żeby tak nie muliło i dało się z androida też kontrolować. Próbowałem ten remote desktop od chrome ale on też dość skomplikowany z telefonu.... help ;)
#pytanie #kiciochpyta #komputery #programy
#pytanie #kiciochpyta #komputery #programy
- 1
Jaki darmowy program do czyszczenia rejestru polecacie na Win 7 x64? Ważne, żeby nie powodował później jakichś komplikacji .
#kiciochpyta #programy
#kiciochpyta #programy
- 3
Sprzedam za 1/2 ceny tj: 4000zł oba programy - nówka, nie używane, faktÓrka vat.
- Ontrack EasyRecovery 10 Enterprise CENA sklepowa: 1600zł netto
- Ontrack Eraser 4.0 - Commercial CENA sklepowa 4 500zł netto
@
- Ontrack EasyRecovery 10 Enterprise CENA sklepowa: 1600zł netto
- Ontrack Eraser 4.0 - Commercial CENA sklepowa 4 500zł netto
@
@HorribileDictu: Dlatego @kamdz ma taką zajebistą ofertę!
@GrabkaMan: Ban za przeklinanie.
- 6
Sprzedam za 1/2 ceny tj: 4000zł oba programy - nówka, nie używane, faktÓrka vat.
- Ontrack EasyRecovery 10 Enterprise CENA sklepowa: 1600zł netto
- Ontrack Eraser 4.0 - Commercial CENA sklepowa 4 500zł netto
@
- Ontrack EasyRecovery 10 Enterprise CENA sklepowa: 1600zł netto
- Ontrack Eraser 4.0 - Commercial CENA sklepowa 4 500zł netto
@
- 1
- 2
Po co w chrome każda karta to osobny proces? Nawet jak się zawiesi jedna strona to i tak nie można wyłączyć bo cały program się wyłącza. Nawet jak wywali błąd, że wtyczka przestała działać i żeby ją wyłączyć to w większości przypadków wyłączenie nie powoduje odwieszenia się programu i trzeba wszystko wyłączać ...
#kiciochpyta #chrome #programy
#kiciochpyta #chrome #programy
- 1
szukam programu, którym mógłbym zrobić sobie własne "street view", tylko, że prywatnie wokół własnego domu itp.
#programy #software #streetview
#programy #software #streetview
- 0
znalazłem coś takiego, może się komuś przyda http://wirtualne-zwiedzanie.blogspot.com/p/oprogramowanie.html
jaki program do tworzenia filmów ? (napisy/przejścia/cięcie klipów etc.)
oprócz WMM oczywiście, bo mam awersję do tego programu
#filmy #edycjafilmow #windowsmoviemaker #programy
oprócz WMM oczywiście, bo mam awersję do tego programu
#filmy #edycjafilmow #windowsmoviemaker #programy
- 0
@jamesbond007: Nie mam pojęcia.
Komentarz usunięty przez moderatora
398
Bezpłatne odpowiedniki płatnych programów

Zarówno na PC jak i na Androida. :)
z- 161
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Zna ktoś może jakiś program do symulacji reakcji chemicznych?
#chemia #programy #pytanie #kiciochpyta
#chemia #programy #pytanie #kiciochpyta
- 0
@Resiu93: Kurde, z czym innym mi się pomerdało i myślałem, ze tam chlor jest… Z innym doświadczeniem mi się pomyliło gdzie chlor był. Ale za to program do symulacji znalazłem.
- 0
@Migfirefox: jak napiszesz to będziesz miliarderem :P
7
Tomahawk - nowoczesny odtwarzacz muzyki

Tomahawk to otwartoźródłowy program, który pozwala na równoczesne odtwarzanie muzyki z dysku lub z chmury za pomocą jednego odtwarzacza i dba przy tym o wybór źródła o jak najlepszej jakości. Program umożliwia tworzenie playlist, tematycznych radii, a także udostępnia funkcje społecznościowe.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
WinRAR < 7zip. #programy
@eternalmarcos: it is known.
@semperfidelis: aby fine reader kiedyś był najlepsiejszy. Teraz to nie wiem
- 1
Czy ktoś zna/używa jakiegoś fajnego programu typu whiteboard, który ma opcje zapisywania do różnych formatów?
#whiteboard #programy
#whiteboard #programy
- 0
@semperfidelis: conceptBoard
- 0
@nAir: Wolałbym coś offline.
Mirki znacie może jakiś prosty i darmowy program do nieliniowej edycji video. Taki żeby miał więcej możliwości niż Windows Movie Maker, a był w miarę do ogarnięcia. Moim punktem odniesienia jest Kdenlive z linuxa, w którym bardzo dobrze mi się robiło proste rzeczy a miał jeszcze dużo możliwości gdyby była potrzeba zrobić coś bardziej skomplikowanego.
#video #programy #windows #windows8 #linux #kde
#video #programy #windows #windows8 #linux #kde
- 0
@MrBadger: http://www.rivasoft.pl/sony-vegas-pro-12-suite---wersja-edukacyjna-cat-82-id-2494.aspx cena takich aplikacji/programów zawsze mnie r---------a :D
- 0
@RPG-7: Wiem wiem, dlatego szukam czegoś freeware, najchętniej opensource, jak mnie mocno przypili to sobie zainstaluje znowu linuxa i porobię co trzeba, ale chciałbym mieć coś takiego fajnego na windows też :)
30
HBO zażądało usunięcia linku do VLC Media Player [ENG]
![HBO zażądało usunięcia linku do VLC Media Player [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_ByzJniqN7DxzBC8eXk4ulsMg5GWY9uJK,w220h142.jpg)
Oprócz tego do wielu innych treści do których nie mają praw
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Chrome mi oszalało, wchodzę sobie na forum xda i co chwile mi się strona odświeża, na innych stronach podobnie, ale nie na każdej się to dzieje z taką samą intensywnością. Chrome aktualne
#chrome #wtf #internety #programy #przegladarki
#chrome #wtf #internety #programy #przegladarki


















