#mirkofm #programy #muzyka Załatwiłem sobie Virtual DJ 6 bo ojciec dyrektor miał mi załatwić audycję, ale chyba za mało dałem na radiostację, mniejsza z tym, nie wiem co to za cuda ale muzyka z VDJ6 brzmi tak soczyście, że drugi dzień puszczam sobie z niego muzę, normalnie miód!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja mam G Data,nie sprawdziły się u mnie darmowe,płatne niektóre też nie bardzo (pominę to milczeniem). Ten jest wg mnie wart swojej ceny
  • Odpowiedz
#pc #programy

Dobra Mirki, dzisiaj przychodzi mój nowy lapek, instaluję Win8 i potrzebuję trochę programów. Może jakieś lepsze, leżejsze alternatywy wyszły dal używanych przeze mnie aktualnie:

1)Odtwarzanie wideo - MPC

2)Audio
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajny program, darmowy do szybkiego urządzania domów/mieszkań z gotowych modeli 3d :) Sweet Home 3d. Wczoraj próbowałem zmierzyć się z kombajnem "Twoje Studio Projektowe 2" z lokalnego Techlandu, ale niestety instalacja na w7 nie udała się, a program wydaje się być nie rozwijany. Szkoda. Screen z kilkuminutowej pracy, bez farb i oświetlenia. #programy #3d
mug3n - Fajny program, darmowy do szybkiego urządzania domów/mieszkań z gotowych mode...

źródło: comment_Bjniug6phhBxsrHotYWTNu1FWLMYpc9U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam.

Posiadam laptopa Acer 5745G. I mam mały problem z wbudowaną kamerką, ponieważ nie chcący odinstalowałem sobie sterownik od tej kamerki w menedżerze urządzeń. Nie posiadam aplikacji Acer Cristal WebCam - bez tego też mi działała. Komputer teraz traktuje ją jako "Nieznane urządzenie".

Wie ktoś gdzie mogę pobrać pliki ze sterownikami do tej kamerki?

PS.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@indiglo: Wszystkie poprzednie linki/sterowniki nie widziały mojej kamerki. Ten co teraz mi podajesz również nie zadziała gdyż jest to Suyin jak poprzednio. OK. dzięki za chęć pomocy. Jednak zostanę przy tej mojej zewnętrznej kamerce HD 1080p firmy Creative, Ona za to działa świetnie i bez problemów.
  • Odpowiedz
@indiglo: Problem z kamerką sam się naprawił. Okazało się, że potrzebował tylko restartu systemu. Po restarcie system wreszcie zobaczył tą kamerkę i rozpoznał sprzęt video.
  • Odpowiedz
#dziendobry Szukam aplikacji typu notatnik ONLINE. Zależy mi żeby miał widget w domowym komputerze na pulpicie a w pracy mógłbym wprowadzać notatki. Ktoś coś kojarzy ? Jest coś takego ?

#pytanie #programy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SebusPL: W sumie przydałby mi się taki program, więc jakbyś któryś wybrał, to mi napisz :]

Kilka przykładów, które w googlach znalazłem, może któryś będzie pasował.

-
  • Odpowiedz
@extralion: Wejdź sobie w mikser karty dźwiękowej, z reguly są tam osobne kontrolki głośności do dźwięku syntezowanego (czyli MIDI właśnie) i próbkowanego (Wave, MP3 itp.)
  • Odpowiedz