Świetny soft do naprawy pamięci magnetycznych, dysków twardych, flash itp. http://piotrkn22.republika.pl/drev/index.html #programy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

mentis
- 2
konto usunięte
- 2
@Wulfee: Ja próbowałem, ale nigdy mi nic nie działało tak jak powinno.

Harold
- 2
@Wulfee: aż się łezka w oku zakręciła. Potem przyszedł czas na Game Makera
105
Od dziś (jeszcze nieoficjalnie) Apple #zadarmorozdajo gry i programy na iOS

Wszystko to z okazji piątej rocznicy powstania Apple AppStore 10.07.2008. Pierwsze gry i programy do ściągnięcia dziś za darmo w artykule (m.in. Infinity Blade II, Traktor DJ kosztujący 20$, itd.)
z- 79
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy Mirkoby polecają jakiś program do defragmentacji dysku pod win7 (jeśli tak to jaki)? Czy radzą użyć google? :P #programy
@trututuyten: defraggler
@trututuyten: mydefrag
#programy #windows #screenshot
Jest może jakiś programik do robienia screenshotów i uploadowania ich na hostingi?
Przydałby mi się taki bo już mnie nudzi zapisywanie w Paintcie. :|
Jest może jakiś programik do robienia screenshotów i uploadowania ich na hostingi?
Przydałby mi się taki bo już mnie nudzi zapisywanie w Paintcie. :|
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@Sordi: screenshu
- 2
Panowie - jakiś program pod windowsa z listą "wklej" żeby pamiętało ostatnie kopiuj i można było dodać własne szablony ? Będę zobowiązany :)
#chrome #programy #pytanie #kiciochpyta #komputery
#chrome #programy #pytanie #kiciochpyta #komputery
- 1
- 2
Panowie - jakiś program albo addon do chrome z rozwijana listą "wklej" żeby pamiętało ostatnie kopiuj i można było dodać własne szablony ? Będę zobowiązany :)
#chrome #programy #pytanie #kiciochpyta #komputery
#chrome #programy #pytanie #kiciochpyta #komputery
@MaCDrG: ze sterownikami nie mam problemu, bo praktycznie wszystko mi działa od razu po wpięciu do komputera ;]
@franaa: Stoją w kolejce po odbiór
@franaa: Kurde, jednak stoją w kolejce do wysyłania :<
http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/1010179,ogromne-kolejki-to-skandal-w-wykonaniu-poczty-polskiej,id,t.html
http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/1010179,ogromne-kolejki-to-skandal-w-wykonaniu-poczty-polskiej,id,t.html
- 2
@cosciekawego: Eeee....
dd if=/dev/sda bs=10M | gzip -c > /mnt/sdb1/backups/disk.img.gz
I nawet kompresja jest w locie... :]
dd if=/dev/sda bs=10M | gzip -c > /mnt/sdb1/backups/disk.img.gz
I nawet kompresja jest w locie... :]
Bede przeinstalowywał windowsa.
Jakie polecacie mi must have z programów?
Ściągnąłem juz sterowniki, VLC, IrfanView, Antywirusa/Firewalla, Jave, Firefoxa, coś do konwertowania, photoshopa, komunikator(AQQ), SunriseSeven, Foobar2000.
Jakieś
Jakie polecacie mi must have z programów?
Ściągnąłem juz sterowniki, VLC, IrfanView, Antywirusa/Firewalla, Jave, Firefoxa, coś do konwertowania, photoshopa, komunikator(AQQ), SunriseSeven, Foobar2000.
Jakieś
- 1
@Gorion103: 7zip
- 2
- 1
Ma ktoś sposób jak odpalić 2 konta GG + 2 konta skype na jednym komunikatorze ? Używam WTW i jest genialne, ale nie daje możliwości odpalenia 2 kont skype... Może jest na to jakaś inna rada niż dwa komunikatory ?
#pytanie #kiciochpyta #skype #wtw #komunikator #komunikatory #technologia #komputery #programy
#pytanie #kiciochpyta #skype #wtw #komunikator #komunikatory #technologia #komputery #programy
- 1
Ma ktoś sposób jak odpalić 2 konta GG + 2 konta skype na jednym komunikatorze ? Używam WTW i jest genialne, ale nie daje możliwości odpalenia 2 kont skype... Może jest na to jakaś inna rada niż dwa komunikatory ?
#pytanie #kiciochpyta #skype #wtw #komunikator #komunikatory #technologia #komputery #programy
#pytanie #kiciochpyta #skype #wtw #komunikator #komunikatory #technologia #komputery #programy
Znacie jakiś dobry program do dokładnego odinstalowywania progsów? Bo normalna reinstalka nie pomaga na mój problem z aimpem :<
http://www.wykop.pl/wpis/1953639/jest-taka-sytuacja-ucieklo-mi-okienko-z-kolejka-w-/9283133/#comment-9283133
#pytanie #windows #kiciochpyta #programy
http://www.wykop.pl/wpis/1953639/jest-taka-sytuacja-ucieklo-mi-okienko-z-kolejka-w-/9283133/#comment-9283133
#pytanie #windows #kiciochpyta #programy
- 1
@t712: Ten system zawsze mnie zadziwiał :)
Znacie jakis prosty program w ktorym bede mogl zrobic plan swojego pokoju z uwzglednieniem polozenia mebli? 2D wystarczy. #programy
- 1
Panowie (i ewentualne Panie) - Jaki polecacie program do obsługi paru skrzynek email ? Siedze od paru lat bezpośrednio na gmail ale zmuszony zostałem do założenia paru skrzynek email do firmy.
Podstawa to chmura (żebym mógł wszystko odbierać w róznych miejscach na różnych urządzeniach) i najlepiej jak by się dało jakaś synchronizacja z prywatna skrzynką gmail + google kalendarz + google doc.
Teoretycznie mógłbym wszystkie te skrzynki wrzucić pod gmail ale sporo tego
Podstawa to chmura (żebym mógł wszystko odbierać w róznych miejscach na różnych urządzeniach) i najlepiej jak by się dało jakaś synchronizacja z prywatna skrzynką gmail + google kalendarz + google doc.
Teoretycznie mógłbym wszystkie te skrzynki wrzucić pod gmail ale sporo tego
- 2
@chapeau_bas: @tockar: Dzięki wielkie Panowie, jestem wam dłużny piwko. Są dodatki do TB pod dropbox, i wszystko z google zatem uderzam na podbój pieniąsa !
- 0
@tockar: @chapeau_bas:
Eeeee... Thunderbird nie ma synchronizacji na różnych urządzeniach ? To znaczy jak zainstalowałem TB na PC 1 (ok 10 skrzynek email + addony) TO teraz to samo muszę sam ręcznie od nowa robić na PC 2 i telefonie?! I tak przy każdej instalacji adonna czy wchodzeniu na nowy PC? Jest jakieś wyjście z sytuacji lub jakaś alternatywa ?!
Wyczytałem o profilu na np dropboxie, ale tych
Eeeee... Thunderbird nie ma synchronizacji na różnych urządzeniach ? To znaczy jak zainstalowałem TB na PC 1 (ok 10 skrzynek email + addony) TO teraz to samo muszę sam ręcznie od nowa robić na PC 2 i telefonie?! I tak przy każdej instalacji adonna czy wchodzeniu na nowy PC? Jest jakieś wyjście z sytuacji lub jakaś alternatywa ?!
Wyczytałem o profilu na np dropboxie, ale tych
@Maciex2: Moim zdaniem samemu znaleźć i nie bawić się w programy, które mają wykonać pewne czynności za nas bo nie zawsze dobrze dopasowują. Wchodzisz na http://www.podnapisi.net/pl i masz tam naprawdę dużo napisów. W razie problemów jest jeszcze strona zmieniająca na *.txt http://konwerternapisow.pl/
- 0
@mBartek89: Nie do wszystkiego
- 2
- 1
@gdzie_ja_jestem: jdownloader śmiga











