#mac #programy

Macie jakiś sprawdzony program do szybkiej zmiany adresu mac karty sieciowej? Pytam ponieważ we właściwościach mojej karty ethernet nie ma opcji Adresu Sieciowego :/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, macie może jakąś dobrą alternatywę dla uTorrenta na Windows? To był kiedyś bardzo fajny i lekki program, a teraz zawiesza mi komputer i wyświetla jakieś paski zachęcające do przyspieszania systemu :( Potrzebuję jakiegoś lekkiego i prostego klienta :)

#torrent #torrenty #programy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakiś programik do ochrony folderów hasłem? Konkretnie chodzi mi o foldery Dropboxa i Googledrive bo nie da się w ustawieniach założyć hasła, a nie chciałbym w razie W by ktoś mi tam właził. ;/

#komputery #windows #pomoc #pytanie #programy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś dodatek do Chrome, który by opuszczał znaki diakrytyczne podczas wpisywania tekstu w polach tekstowych? Najlepiej jakiś przycisk czy coś, który by to włączał.

A może da się w Windowsie jakoś to ogarnąć, żeby kombinacją klawiszy, albo kilkoma kliknięciami opuszczało znaki diakrytyczne?

Za wszelkie namiary z góry dzięki ;))

#programy #komputery #windows #chrome #pytanie #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@t712: To ja chyba nie zrozumiałem twoich intencji. Myślałem, że nie chcesz pisać polskich znaków, więc przełączasz sobie na amerykańską klawiaturę, gdzie alt po prostu nie działa i tyle. Co rozumiesz przez znaki diaktryczne, powiedz mi?
  • Odpowiedz
Poszukuje programu, dzięki któremu szybko i sprawnie zrobie formularz, który będe mógł zapisać w byle jakim formacie - wystarczy mozliwość wydrukowania na kartce A4. Chodzi mi o to, żeby było np. pole imię i obok tabelka zeby to imię można było wpisać. W wordzie wiadomo mozna to zrobić za pomocą autokształtów, ale bedzie trwało to wieczność bo u mnie taki formularz składa się z 3 stron A4...

#komputery #programy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eDameXxX: Widze, że mniej wiecej wiesz o co mi chodzi pod względem wyglądu - dokładnie chodzi o to żeby było pole "Imię" i ramka do wpisania tego imienia pod spodem "Nazwisko" i kolejna ramka. Ważne dla mnie jest żeby pomiędzy tymi ramkami była przerwa 1-2mm zeby się nie zlewały. Można niby to w wordzie metodą tabelkową zrobić ale to zajmie wiecznośc. W excelu nie wychodzi idelanie tak jakbym chciał ponieważ
  • Odpowiedz
Mam niezbyt dokladne zdjecie faktury, potrzebuje programu jak z CSI, zna ktos cos co moze mi pomoc? Pamietam ze kiedy byla glowna z czyms takim ale mozliwe ze mi sie przysnilo :<. #csiwykop #csi #programy #problem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach