Czy ma ktoś ostatnio taki problem z firefoxem, że przy przewijaniu youtube cała przeglądarka sie wysypuje i zamyka?? #programy #firefox #youtube
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
81
Megafabryki- Wargaming.

Film zrealizowany przez National Geographic o twórcach popularnej gry World of Tanks
z- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- #

crackhack
- 2

Kacc
- 0
@ChinskiAgrest: ale program na OSX?
Czemu Kaspersky na Allegro jest dużo tańszy niż na stronie producenta? Wałki czy jak?
#pytanie #programy #kis #kaspersky #antywirusy
#pytanie #programy #kis #kaspersky #antywirusy
@p1234567890: Bo są różnego typu promocje i ludzie takie promocyjne paki od razu walą na allegro. Np. dla użytkowników (abonentów) home.pl są promocje, w programie ING Bankujesz Kupujesz ( http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/oprogramowanie/ )
- 4
pewnie #slowpoke ale #adobereader przetwarza skany na tekst, z błędami co prawda, ale i tak nieźle. #komputery #programy #adobe
17
Książka o programie "Sonda"

Takich programów już nie ma...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
660
Odpowiedź Familiady w sprawie rzekomego oszustwa.

Czyli sprawa z ostatniego znaleziska rozwiązana ;)
z- 46
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@str128: dlaczego nie zainstalujesz starsze wersji utorrenta np 2.0.4 lub 1.8.4?
536
Oszustwo w Familiadzie i błyskotliwa odpowiedź uczestniczki :)

Dziś oglądając Familiadę tj. 16.11.2013 zauważyłem coś dziwnego . W tym zacnym teleturnieju występowali ludzie, którzy byli dokładnie miesiąc temu w tej samej drużynie (dziś 2 w jednej, 1 w drugiej). Do dziś myślałem, że ten program jest niereżyserowany oraz rzetelny który bierze całe drużyny...
z- 103
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@mahometgej:
polecam (chyba bez zaskoczenia) prosty CCleaner (wersja nie-Pro jest ok i darmowa)
poza tym w przypadku
polecam (chyba bez zaskoczenia) prosty CCleaner (wersja nie-Pro jest ok i darmowa)
poza tym w przypadku
- 0
- 1
- 1
@miszczo997: 7zip? winrar?
@miszczo997: Calibre?
- 1
Mireczki, jaki program do oglądania filmów polecacie :) ? #programy
Ktoś się orientuje dlaczego jest taka długa przerwa w nowych odcinkach TOP GEAR ?
#topgear #seriale #programy #telewizja #kiciochpyta #pytanie #firstworldproblems
#topgear #seriale #programy #telewizja #kiciochpyta #pytanie #firstworldproblems
- 8
@Carlos_Irwin_Estevez: bo muszą nagrać serię.
- 3
@Carlos_Irwin_Estevez: co 4 miesiące jest nowa seria przeważnie. Wyjątkiem był 2012 gdzie była olimpiada w Londynie
- 1
@Krupier: obama zna twoje pliki, więc co się martwisz
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jest jakiś dodatek do Chrome, który by opuszczał znaki diakrytyczne podczas wpisywania tekstu w polach tekstowych? Najlepiej jakiś przycisk czy coś, który by to włączał.
A może da się w Windowsie jakoś to ogarnąć, żeby kombinacją klawiszy, albo kilkoma kliknięciami opuszczało znaki diakrytyczne?
Za wszelkie namiary z góry dzięki ;))
#programy #komputery #windows #chrome #pytanie #kiciochpyta
A może da się w Windowsie jakoś to ogarnąć, żeby kombinacją klawiszy, albo kilkoma kliknięciami opuszczało znaki diakrytyczne?
Za wszelkie namiary z góry dzięki ;))
#programy #komputery #windows #chrome #pytanie #kiciochpyta
- 1
Poszukuje programu, dzięki któremu szybko i sprawnie zrobie formularz, który będe mógł zapisać w byle jakim formacie - wystarczy mozliwość wydrukowania na kartce A4. Chodzi mi o to, żeby było np. pole imię i obok tabelka zeby to imię można było wpisać. W wordzie wiadomo mozna to zrobić za pomocą autokształtów, ale bedzie trwało to wieczność bo u mnie taki formularz składa się z 3 stron A4...
#komputery #programy
#komputery #programy
- 0
@barteqck: musiałbym to zobaczyć, ale jedynie przychodzi mi na myśl duża tabela z poukrywanymi odpowiednimi krawędziami, żeby całość fajnie się prezentowała ;)
- 0
@eDameXxX: Widze, że mniej wiecej wiesz o co mi chodzi pod względem wyglądu - dokładnie chodzi o to żeby było pole "Imię" i ramka do wpisania tego imienia pod spodem "Nazwisko" i kolejna ramka. Ważne dla mnie jest żeby pomiędzy tymi ramkami była przerwa 1-2mm zeby się nie zlewały. Można niby to w wordzie metodą tabelkową zrobić ale to zajmie wiecznośc. W excelu nie wychodzi idelanie tak jakbym chciał ponieważ
@szczesliwa_patelnia: Możliwe jest to spowodowane właśnie tym. ;)
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@eQuuS: próbowałam w photoshopie na wszystkie sposoby, jakie znam, ale widocznie brakuje mi skilla bo nic z tego nie wyszło :-(
# @hannahblue: jak będę miał czas to postaram się to ogarnąć, przypomnij się jakby co.




















