jakim programem mogę szybko, łatwo i przyjemnie wyciąć wybrane fragmenty z filmu w formacie avi? #programy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Cesarz_Pan: VirtualDub
@Cesarz_Pan: virtual dub ;)
- 1
- 2
Polećcie mi jakiś program do tworzenia krótkich filmów z filmików kręconych aparatem. Taki prosty, żebym dała radę to ogarnąć nie robiąc nigdy wcześniej takich rzeczy, chodzi mi o połączenie filmów, ewentualnie w kilku momentach podłożenie podkładu muzycznego, albo dźwięku z innego filmiku, przyśpieszenie filmu. #pytaniedoeksperta #pytanie #programy
- 1
Mireczki, potrzebowałbym pomocy z #truecrypt
Chciałbym zaszyfrować dysk i stworzyć fejkową partycję.
Dysk ma 1TB. Chciałbym podzielić go na dwie części: Jedna np. 100MB. Czystą, z legalnym oprogramowaniem, tak na pokaz, gdybym musiał podać hasło. Drugą 900MB, już do normalnego, codziennego korzystania, normalnie podzieloną na partycję itp.
Jak
Chciałbym zaszyfrować dysk i stworzyć fejkową partycję.
Dysk ma 1TB. Chciałbym podzielić go na dwie części: Jedna np. 100MB. Czystą, z legalnym oprogramowaniem, tak na pokaz, gdybym musiał podać hasło. Drugą 900MB, już do normalnego, codziennego korzystania, normalnie podzieloną na partycję itp.
Jak
@Benzen: Przy takim podziale na pewno się zorientują. Nie martw się w polskim prawie jest zapis który pozwala nie mówić czegoś co Cię pogrąży. Szyfruj cały bez fejka. Podstawą jest silne hasło, ps. służby nie mogą rozkodowywać haseł ale skoro TC to zrób to tak jak trzeba i hasło 20-30 znakowe - małe, duże litery, cyfry i znaki specjalne. Płyt ratunkowej w domu nie trzymaj tylko gdzieś u kumpla czy
- 5
- 1
- 6
@chkdsk: buahaha to nawet drugiego schowka na windowsach nie mają? Ale bieda xD
@chkdsk: Nie wiem, z którego aktualnie korzystasz, ale chyba od XP jest tzw. wieloschowek, obsługujący domyślnie bodajże 9 kontenerów różnego typu.
Jeśli chodzi o jakieś managery to na win8 korzystam z tego:
http://apps.microsoft.com/windows/en-IN/app/clipa-vu-clipboard-free/2446e244-dfe3-4dc4-9da0-7b5a5082ada4
Jeśli chodzi o jakieś managery to na win8 korzystam z tego:
http://apps.microsoft.com/windows/en-IN/app/clipa-vu-clipboard-free/2446e244-dfe3-4dc4-9da0-7b5a5082ada4
- 1
Mirki, może ktoś mi pomoże ;)
Mam kartę DTV na USB do kompa. Orientuje się ktoś, jaki program byłby najlepszy do odtwarzania/nagrywania materiału z DTV? Łatwa konfiguracja, ewentualnie możliwość wyboru pliku wyjściowego po nagraniu materiału? ;) Możliwość strojenia ręcznego, żeby nie przeszukiwać całej listy kanałów ;)
W tej chwili korzystam z Windows Media Center. Do zwykłego odtwarzania jest niby OK, ale... ;)
#dtv #it #niewiemalesiewypowiem #
Mam kartę DTV na USB do kompa. Orientuje się ktoś, jaki program byłby najlepszy do odtwarzania/nagrywania materiału z DTV? Łatwa konfiguracja, ewentualnie możliwość wyboru pliku wyjściowego po nagraniu materiału? ;) Możliwość strojenia ręcznego, żeby nie przeszukiwać całej listy kanałów ;)
W tej chwili korzystam z Windows Media Center. Do zwykłego odtwarzania jest niby OK, ale... ;)
#dtv #it #niewiemalesiewypowiem #
Szukam jakiegoś programu, który pozwoliłby na wysyłanie i odbieranie smsów na komputerze, przez podłączony bluetoothem telefon.
Testowałem Mobile Master i w ogóle się nie sprawdza.
To powinien być jakiś starszy program, żeby działał z moim k800i.
Zna
Testowałem Mobile Master i w ogóle się nie sprawdza.
To powinien być jakiś starszy program, żeby działał z moim k800i.
Zna
- 1
@wywu: Musisz sobie załatwić program, który z jednej strony otworzy port, a z drugiej strony sam będzie port udawał - do otworzenia przez program który chcesz podsłuchać. Inaczej tego nie zrobisz, chyba że zmodyfikujesz driver, żeby logował transmisję.
Jakiś dobry program dzięki któremu będę mógł pobrać całą stronę w html ?
#html #php #programowanie #programy #pomocy
#html #php #programowanie #programy #pomocy
@SebusPL: wget
Wpisujesz adres w pasku adresu, potem enter. Jak strona się załaduje, to wtedy plik/zapisz
- 1
Jaki program do tworzenia i nagrywania muzyki polecacie? Najlepiej po polsku. Chodzi mi o to, żebym mógł sobie w nim ustawić dowolny bit perkusyjny (w jakiś sposób każde uderzenie w bęben oddzielnie) i żebym mógł nagrywać kilka ścierzek gitarowych.
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #muzyka #instrumenty #programy
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #muzyka #instrumenty #programy
- 2
- 1
- 1
jak zrobić żeby dokument z worda wydrukowal sie z dwoch stron kartki a nie tylko z jednej? #programy #word #pomoc #komputery #pytaniedoeksperta
Mirasy, jest jakaś aplikacja na kompy potrafiące rozpoznać muzykę z nucenia, jak ta aplikacja na telefon SoundHound czy Shazam? #jasiepytam #aplikacje #programy
@Nikczemny: jest strona midomi.com
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
siemka mirki, jest dostepny program pozwalajacy robic screenshoty, dodac potem do kazdego jakis krotki opis i eksportowac takie poalczenie do doc/pdf? Zalezy mi na tym, aby nie musiec potem recznie wklejac ilus tam screenshotow samemu do worda i ich formatować/przycinać itp. Dzięki :)
#komputery #programy
#komputery #programy



























#truecrypt #komputery #programy #windows8 #windows81