#pc #programy #sterowniki
Jak skutecznie wywalić i jeszcze raz zainstalować sterowniki? Mam problem z touchpadem. Nie mogę usunąć tuje na stprzez menadżer programów, bo brakuje jakiś plików. Ręczne wywalenie + wywalenie z menadzera sterowników + reinstal nic nie dają, program nie starcie. Manulanie też nie :(
Synaptics jakby to coś znaczyło.
Jak skutecznie wywalić i jeszcze raz zainstalować sterowniki? Mam problem z touchpadem. Nie mogę usunąć tuje na stprzez menadżer programów, bo brakuje jakiś plików. Ręczne wywalenie + wywalenie z menadzera sterowników + reinstal nic nie dają, program nie starcie. Manulanie też nie :(
Synaptics jakby to coś znaczyło.























Dostałem tableta z androidem i poszukuję czegoś, czym mógłbym sensownie zapełnić dysk i RAM. Tzn, chodzi mi o aplikacje warte uwagi i gry, które zajmą na trochę dłużej jak 5 minut.
Co do tej pory załadowałem:
PROGRAMY
http://androap.zz.mu/