Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem w poprzednim wpisie o Tutaj! wrzucam filmik z rozpakowania prezentu. Ekscytacja moim śmieszkowaniem sprawiła, że nie nagrałem bezpośrednio jego twarzy. Skisnąłem w duchu motzno gdy zobaczyłem połączenie dwóch skrajnych emocji, uśmiechu na ustach oraz smutku i rozpaczy w oczach. xD Liczyłem na bardziej dynamiczną reakcję, ale gdy braciak zobaczył co jest w środku to wydaje mi się, że trochę był zaszokowany, zwłaszcza, że wspominał mi o jego planach finansowych na przyszły rok i zbieraniu na nowy telefon. :D I tak podsumowując, to chyba był właśnie ten mityczny moment o którym mówiła wychowawczyni w podbazie, że lepiej jest dawać a nie brać. Czuje dobrze człowiek gdy bliskiej osobie możesz sprawić coś o czym sam w jego wieku mogłem jedynie pomarzyć. ()
#heheszki #apple #xiaomi #prezenty #swieta oraz ##!$%@? w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kapell - Tak jak obiecałem w poprzednim wpisie o Tutaj! wrzucam filmik z rozpakowania...
  • 114
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (925)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @gryzon_c @satch_ @SynStolarza @sharaquss @Prynce @goodidea @ArcheRbest @Buntro @Rollerblading @niggets @Sferor @cyckonauta @Atexor @booYa_CTD @taco @iggyazalea @MrRadian @wasylsl @bartekarta @Lesbijska_mewa