Stoję przed ważnym wyborem, mianowicie Jolteon czy Ampharos? Pierwszy jest szybki i pozwoli mi lepiej rozprawić się ze słabszymi od siebie, bo Ampharos jest baaardzo wolny, nawet wsadzenie wszystkiego w trening szybkości niewiele dało xd
Mocno bije, ma MegaEvo, ale prawie nigdy nie uderza pierwszy, a jak trafię na type disadvantage, to już wgl kappa (°°
Mam już Carracostę i Aurorusa, niepotrzebny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DonMatheo: Ale do czego potrzebujesz, walk online czy w samej grze?

Mam już Carracostę i Aurorusa, niepotrzebny mi kolejny HP Tank


(ツ) Okej, nie było pytania. Bierz tego, który bardziej Ci się podoba. Główny wątek fabularny we wszystkich grach, które nie są piątą generacją, można przejść z zamkniętymi oczami, używając losowych stworków - więc Twój wybór nie ma szczególnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@szogu3: Właśnie piąta generacja jest najlepsza, bo m.in. zdobywane doświadczenie się skaluje i za pokonanie słabszych od siebie przeciwników dostaje się go mniej. Trudniej jest przejść grę opierając się na jednym silnym stworku z zawyżonym poziomiem, ale za to dużo łatwiej jest wprowadzić nowe do drużyny i jest pole żeby poeksperymentować.
  • Odpowiedz
Mirki, zawiodłem się na 3ds :(
Miałem Gameboya Advance i biblioteka gier była niesamowita, mimo braku podświetlenia był świetny. Miałem Nintendo DS i też dawał radę. Na 3DSa nie zrobili mi advance warsów, harvest moon mi się przejadł a gier opartych na chińskich bajkach z większą ilością dialogów niż grania nie lubię. Zostałem mistrzem pokemon i nie potrzebuję konsoli.

Nie chciałby ktoś za jakiś 1000 takiego zestawu?

Konsola New Nintendo 3DS XL Metallic Black
Jacqoo - Mirki, zawiodłem się na 3ds :( 
Miałem Gameboya Advance i biblioteka gier b...

źródło: comment_mIWX5lU6g4NCY8HeKJdAyTtL8WRADtjS.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piwniczak: Moon wyszły w zeszłym roku, rozmowa była o dziesięcioletnich grach. Za 10 lat Moon w folii też będzie miało chore ceny.
@Haszaks: Niestety, p------a. Ale przynajmniej trochę tańsza, w Polsce sprzedają to po 100zł. Ciężko było mi znaleźć oryginał tego konkretnego wydania (bo to wersja kanadyjska), ale powinno wyglądać tak:
https://www.ebay.ca/itm/Pokemon-Platinum-Version-Nintendo-DS-2009-New-Sealed/272952813693
albo tak:
https://www.ebay.ca/itm/Pokemon-Platinum-Version-DS-USED/162749035284?hash=item25e4993314
  • Odpowiedz