#pokemon #gba

Mirki sto lat temu jeszcze na kompie grałem w Pokemon Red, Gold, ich remake'i i jakąś grę z Pokemonem legendą, który miał jakis własny wymiar i 2 złe teamy chciały coś odkaszanić (team lava i team costam?)

Coś mnie natchnelo i ściągnąłem na tablet Gameboya i zastanawiam się jakiej wersji gry szukać. Poradźcie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mizebo: @mj_computer: @pimbdziaula_dyfuzyjna: @kufelmleka: @Jestem_Tutaj: Ogarnąłem Fire Redy. Już w pierwszym mieście nie pamiętam co robić by przejść dalej, także będzie czytanie solucji xd

Mam bulbasaura choć chciałem brać charmandera, no ale nie ma fajnych trawiastych + nie chce mi się męczyć z Brockiem to bierę pokemona ziemniaka cebulaka. Chcę jeszcze złapać pidgeya bo jest uber, a potem to się zobaczy :)
  • Odpowiedz
@ppiasq: za moich czasów były już metalowe, oczywiście był zakaz przynoszenia ich do szkoły bo robiły hałas xD koledze to nawet w domu mama nie pozwalała grać bo sąsiadowi z dołu przeszkadzało xD
  • Odpowiedz
@goomba-pl: I to mnie boli kolego, gdy zaczynałem oglądać pokemony w 3 klasie podstawówy niezwracałem na to uwagi potem około 5 klasy miałem taką cichutką nadzieje że Ash będzie dorastał razem z widzem i od nowa co pokolenie to samo z innym bohaterem ale w tym samym uniwersum.
  • Odpowiedz
Hejka pokemonowe świry, jak się trzymacie od wczorajszego wysypu spojlerów z data miningu? Czytacie czy nie czytacie ale i tak czytacie bo nawet z lodówki wyskakują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NjeMjetek: Nie wczytywałem się za bardzo, ale to, co widziałem wystarczyło żebym nie sięgał po USM, mimo że SM bardzo mi się podobało. Na szczęście we wrześniu dostaliśmy MH Stories, więc mam zaspokojony apetyt na gry tego typu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Erk700: Taki był pierwotny zamysł dla Goku, dlatego szukałem z Genki Dama ( ͡° ͜ʖ ͡°) Goku musiałby zostać przesunięty w dół i wówczas byłoby miejsce na genki kubek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Pokemaniaki. Ostatnio wzięło mnie na zagranie w pokemon Silver badz Cristal, ale dzięki temu natknąłem się na wersję Heart gold i soul Silver.
Więc ściągnąłem Roma HG i emulator ze sklepu play i wszystko było ok ale w początkowej fazie gry gdy pokazuje jajko dla prof Elma i idę dalej wyruszac świat zaczepia mnie babka która chce mi pokazać jak się łapie pokemony i w tym momencie nic się nie dzieje gra się
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach