Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ppiasq: za moich czasów były już metalowe, oczywiście był zakaz przynoszenia ich do szkoły bo robiły hałas xD koledze to nawet w domu mama nie pozwalała grać bo sąsiadowi z dołu przeszkadzało xD
- 11
@Szrapnel: Nie prędko, powstają Pokemony na Switcha więc i bajki muszą do tego nawiązywać.
@goomba-pl: I to mnie boli kolego, gdy zaczynałem oglądać pokemony w 3 klasie podstawówy niezwracałem na to uwagi potem około 5 klasy miałem taką cichutką nadzieje że Ash będzie dorastał razem z widzem i od nowa co pokolenie to samo z innym bohaterem ale w tym samym uniwersum.
Hejka pokemonowe świry, jak się trzymacie od wczorajszego wysypu spojlerów z data miningu? Czytacie czy nie czytacie ale i tak czytacie bo nawet z lodówki wyskakują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
@NjeMjetek: Nie wczytywałem się za bardzo, ale to, co widziałem wystarczyło żebym nie sięgał po USM, mimo że SM bardzo mi się podobało. Na szczęście we wrześniu dostaliśmy MH Stories, więc mam zaspokojony apetyt na gry tego typu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf 133? Dobrze że poprzestalem na 12 xd
- 14
- 0
konto usunięte via iOS
- 6
@mandrake13 N---------Ć Z KARABINÓW
- 3
- 4
Wiecie co to za pokemony?
źródło: comment_qvMwzIH0K8UIlWDWYxnZ4lOcrzIPr3CO.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 9
Kto nie lubi sobie podrzemać tak jak Snorlax? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #pokemon #chinskiebajki #anime
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #pokemon #chinskiebajki #anime
źródło: comment_jpGe7isB77em4psdymkXEOgn5FnlMMjH.jpg
PobierzPokemaniaki. Ostatnio wzięło mnie na zagranie w pokemon Silver badz Cristal, ale dzięki temu natknąłem się na wersję Heart gold i soul Silver.
Więc ściągnąłem Roma HG i emulator ze sklepu play i wszystko było ok ale w początkowej fazie gry gdy pokazuje jajko dla prof Elma i idę dalej wyruszac świat zaczepia mnie babka która chce mi pokazać jak się łapie pokemony i w tym momencie nic się nie dzieje gra się
Więc ściągnąłem Roma HG i emulator ze sklepu play i wszystko było ok ale w początkowej fazie gry gdy pokazuje jajko dla prof Elma i idę dalej wyruszac świat zaczepia mnie babka która chce mi pokazać jak się łapie pokemony i w tym momencie nic się nie dzieje gra się
- 1
- 1
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3
Slavic Monsters, czyli Polskie Pokemony!

Dzięki Slavic Monsters wiedzę o pogańskich kreaturach zdobędzie nowe pokolenie graczy. Nadchodzi "polskie Pokemon GO".
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #






















Mirki sto lat temu jeszcze na kompie grałem w Pokemon Red, Gold, ich remake'i i jakąś grę z Pokemonem legendą, który miał jakis własny wymiar i 2 złe teamy chciały coś odkaszanić (team lava i team costam?)
Coś mnie natchnelo i ściągnąłem na tablet Gameboya i zastanawiam się jakiej wersji gry szukać. Poradźcie
Mam bulbasaura choć chciałem brać charmandera, no ale nie ma fajnych trawiastych + nie chce mi się męczyć z Brockiem to bierę pokemona ziemniaka cebulaka. Chcę jeszcze złapać pidgeya bo jest uber, a potem to się zobaczy :)