Wpis z mikrobloga

#pokemon #pokemirko #pokevigo

Po dokładnym zbadaniu każdego zakamarka w mieście Junopsis, przyszła pora, by spróbować swoich sił w pierwszej potyczce o odznakę. Ku mojemu zdziwieniu, wejście blokowała dziewczyna, która poinformowała mnie, że mogę ubiegać się o walkę z liderem, jeżeli pokonam rodzeństwo mieszkające tuż za miastem.
Co miałem zrobić? Czym prędzej ruszyłem pokonać trio poke trenerów. Walki nie były bardzo trudne, lecz wymagały pojedynków z rzędu, bez możliwości leczenia. Dzieciaki posiadały Togepi, Glachild, Pineco, oral Taillow. Kilka minut później było po wszystkim. Za wygraną otrzymałem grzyba(?) i polecono mi bym udał się podjąć próbę zdobycia odznaki.
W środku czekała na mnie zagadka. By dotrzeć do lidera, musiałem przełączyć dźwignię w jednym z okien a następnie wdepnąć na odpowiedni kwiatek. Brzmi dziwnie, wiem....
VigoVonHomburg_Deutschendorf - #pokemon #pokemirko #pokevigo

Po dokładnym zbadaniu...

źródło: comment_B5sic8o6zasg5nEvpOgXJ7RCtHVAka9G.jpg

Pobierz
  • 4
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:

By zdobyć odznakę musiałem pokonać Annette, która posługiwała się pokemonami typu BUG.
Posiadała Pineco, fakemona o nazwie Rollder(typ BUG/GROUND) oraz Shuckle.
Dzięki dobrej decyzji na początku gry pojedynek nie był bardzo trudny. Hydrush poradził sobie z Rollderem i Shuckle, a słodka Glachild pokazała Pineco gdzie raki zimują.
VigoVonHomburgDeutschendorf - @VigoVonHomburgDeutschendorf: 

By zdobyć odznakę mus...

źródło: comment_P2ZAJTeSZCy93B5amRHa1q8CEL1FUwWc.jpg

Pobierz
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:

Tak! Odznaka Elnath była moja! Annette w nagrodę za zwycięstwo podarowała mi również TM Signal Beam. Zadowolony wstąpiłem do PokeMart, by uzupełnić zapasy a następnie do PokeCenter by uleczyć poki. Według rady liderki, powinienem uda się na południa, do jaskini, której nazwy nie pamiętam xD. Do tego, będę musiał złapać poka, by nauczyć go HM Flash.
VigoVonHomburgDeutschendorf - @VigoVonHomburgDeutschendorf: 

Tak! Odznaka Elnath b...

źródło: comment_F47k7bI6BlWeJGo1qwDqEBXiN97Dakl6.jpg

Pobierz