Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:
Powoli, lecz zdecydowanie zmierzałem w kierunku pierwszego miasta. Po drodze udało mi się wyewoluować mojego Liquiputa, który przemienił się w Hydrusha. Swoją drogą, fakemony w tym hacku wyglądają bardzo estetycznie. Postanowiłem spędzić trochę czasu, by wzmocnić moje stworki. Udało mi się wbić je na poziom 14.
Powoli, lecz zdecydowanie zmierzałem w kierunku pierwszego miasta. Po drodze udało mi się wyewoluować mojego Liquiputa, który przemienił się w Hydrusha. Swoją drogą, fakemony w tym hacku wyglądają bardzo estetycznie. Postanowiłem spędzić trochę czasu, by wzmocnić moje stworki. Udało mi się wbić je na poziom 14.
źródło: comment_xku7y9NsoyT5fDCfiGrAVlzr4OzOD55U.jpg
Pobierz- 4
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:
Pewny siebie przekroczyłem granice miasteczka o nazwie Junopsis.
EDIT: Glachild jest typu ICE, zapomniałem dodać.
Pewny siebie przekroczyłem granice miasteczka o nazwie Junopsis.
EDIT: Glachild jest typu ICE, zapomniałem dodać.
źródło: comment_hikJ4DzVa5z6HW5aAnRlliU51rXGEobV.jpg
Pobierz- 1
#pokemon #pokemirko #pokevigo
Jako, że minęło ponad 10 miesięcy, od kiedy ukończyłem Prism(zachęcam do zerknięcia w mój tag) , postanowiłem zabrać się za kolejny hack. Tym razem padło na Pokemon Vega.
Nowy region, sporo wysokiej jakości fakemonów i podkręcony poziom trudności.
Zapowiada się ciekawie. Obszerniejszy post napiszę około południa.
Zachęcam do subbowania mojego tagu jak i tego, ze wszystkimi przygodami.
Jako, że minęło ponad 10 miesięcy, od kiedy ukończyłem Prism(zachęcam do zerknięcia w mój tag) , postanowiłem zabrać się za kolejny hack. Tym razem padło na Pokemon Vega.
Nowy region, sporo wysokiej jakości fakemonów i podkręcony poziom trudności.
Zapowiada się ciekawie. Obszerniejszy post napiszę około południa.
Zachęcam do subbowania mojego tagu jak i tego, ze wszystkimi przygodami.
źródło: comment_BQ9Qf41DkHNKmHNziyoRCfMOb3FjKIxH.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Xax92: Prism jest super, tak dopracowany, że jak grałem, to można było pomyśleć, że to oficjalna gra, a nie hack.
konto usunięte via Android
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Prezes_roku :
"musicie zdecydować czy chcecie nosić krzyż na szyi, czy pokemony w kieszeni. Jednocześnie się nie da...Wierzcie mi, była to najtrudniejsza decyzja w 6-letnim życiu Michała. Kiedy patrzyliśmy na kopcący płomień palących się kolorowych, demonicznych kółek, byłem z niego naprawdę dumny..."
http://m.fronda.pl/a/piotrowski-pokemon-to-po-prostu-demon,82267.html
"musicie zdecydować czy chcecie nosić krzyż na szyi, czy pokemony w kieszeni. Jednocześnie się nie da...Wierzcie mi, była to najtrudniejsza decyzja w 6-letnim życiu Michała. Kiedy patrzyliśmy na kopcący płomień palących się kolorowych, demonicznych kółek, byłem z niego naprawdę dumny..."
http://m.fronda.pl/a/piotrowski-pokemon-to-po-prostu-demon,82267.html
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 5
@FlaszGordon Dziękuję Mikołaju :]
Skończyłem jakiś czas temu Pokemon X, tj. pokonałem Elite4 i kompletnie nie mam pomysłu co dalej. Złapałem Zygarde, ale zastanawiam się, czy w chwili obecnej jest możliwość zebrania wszystkich dostępnych do 6. generacji stworków? Powoli kieruję się w stronę USUM, ale nie wiem czy tam też jest taka możliwość, aczkolwiek chyba prędzej, bo załapię się jeszcze na eventy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #3ds
#nintendo #3ds
@Haszaks: Co jest w X a nie ma w ORAS?
Chodzi o nową generację?
Chodzi o nową generację?
@gumis112211 Z tego co pamiętam to klefki Durant heatmore i parę innych
- 303
Rób świąteczne porządki
Znajdź pudło z tazosami
Przestań sprzątać i zacznij robić zdjęcia :D
#fotografia #pokemon #tworczoscwlasna
Znajdź pudło z tazosami
Przestań sprzątać i zacznij robić zdjęcia :D
#fotografia #pokemon #tworczoscwlasna
źródło: comment_fZsk7hNTQcDizmJjEqT1oPiu1nHRB3KA.jpg
Pobierz- 8
@AshesOfTheSun: Kilka zdjęć podrzucanych tazosów nałożonych na siebie
@Grzechu23 zajebisty efekt Ci wyszedł. Masz talent!
Udało mi się wypełnić pokedex w #pokemon ultra moon na #3ds ! Sukces
W końcu, po ok tygodniowych zmaganiach, kiedy to postanowiłem zebrać wszystkie pokemony jak w Sun. Wymiany na gts, wykluwanie jajek... W sumie to była zabawa, bo względem Sun jest tu o jakieś 30% więcej stworkow, bo jak przerzucilem wszystkie z Sun to miałem tylko jakieś 70% dexa
W końcu, po ok tygodniowych zmaganiach, kiedy to postanowiłem zebrać wszystkie pokemony jak w Sun. Wymiany na gts, wykluwanie jajek... W sumie to była zabawa, bo względem Sun jest tu o jakieś 30% więcej stworkow, bo jak przerzucilem wszystkie z Sun to miałem tylko jakieś 70% dexa
źródło: comment_sDpoVGasUzB35TQgibQYzgF2MOFdaIm0.jpg
Pobierz- 0
Ja przerzuciłem swojego full dexa z sun do ultra sun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze mogą tam wrócić, a potrzebowałem shiny charma.
Dzięki temu mam teraz shiny Golducka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze mogą tam wrócić, a potrzebowałem shiny charma.
Dzięki temu mam teraz shiny Golducka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_MLfhgl0CLVOGdSivS6FCXbosX3RkLzML.jpg
PobierzJakiego startera z Kanto wybierasz?
- Bulbasaur 24.0% (18)
- Charmander 57.3% (43)
- Squirtle 18.7% (14)
- 0
@HrabiaTruposz: Squirtle bo #tylkowodne
- 53
A Wy co? Dalej gracie w #pokemongo?
Nawet mi Was nie żal... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokemon #nintendo #gry #oswiadczenie #gimbynieznajo
Nawet mi Was nie żal... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokemon #nintendo #gry #oswiadczenie #gimbynieznajo
źródło: comment_MpZt3m42DAT1mCuPl8B1f4l1kFqwHBlH.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 30
@Lunari Dalej grasz w pokemony z przed 4lat? Nawet mi Cie nie żal
źródło: comment_OAo14kOIYlhVjDO0DfA9eNE7XHfDVzKy.jpg
PobierzTylko #nintendo - tylko #gamecube i #gameboyadvance z Pokemonami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konsole #retrogaming #pokemon #gry
#konsole #retrogaming #pokemon #gry
- 3
@FeniEnt żeby tylko dwie. Trzecie puste pudełko do zakupu ¯_(ツ)_/¯
- 1
@DarkAlchemy: Do tej pory swoich nie otworzyłem xD
Mirki #pokemon, jak się nazywa ten pomarańczowy smok?
- 2
@NewEpisode: Dragonite.
- 3
- 0
@smakosze_kaszy: Liquid crystal, a trochę kiedyś testowałem.


























Po dokładnym zbadaniu każdego zakamarka w mieście Junopsis, przyszła pora, by spróbować swoich sił w pierwszej potyczce o odznakę. Ku mojemu zdziwieniu, wejście blokowała dziewczyna, która poinformowała mnie, że mogę ubiegać się o walkę z liderem, jeżeli pokonam rodzeństwo mieszkające tuż za miastem.
Co miałem zrobić? Czym prędzej ruszyłem pokonać trio poke trenerów. Walki nie były bardzo trudne, lecz wymagały pojedynków z rzędu,
źródło: comment_B5sic8o6zasg5nEvpOgXJ7RCtHVAka9G.jpg
PobierzBy zdobyć odznakę musiałem pokonać Annette, która posługiwała się pokemonami typu BUG.
Posiadała Pineco, fakemona o nazwie Rollder(typ BUG/GROUND) oraz Shuckle.
Dzięki dobrej decyzji na początku gry pojedynek nie był bardzo trudny. Hydrush poradził sobie z Rollderem i Shuckle, a słodka Glachild pokazała Pineco gdzie raki zimują.
źródło: comment_P2ZAJTeSZCy93B5amRHa1q8CEL1FUwWc.jpg
Pobierz