#pokemon #pokemirko #pokevigo

Po dokładnym zbadaniu każdego zakamarka w mieście Junopsis, przyszła pora, by spróbować swoich sił w pierwszej potyczce o odznakę. Ku mojemu zdziwieniu, wejście blokowała dziewczyna, która poinformowała mnie, że mogę ubiegać się o walkę z liderem, jeżeli pokonam rodzeństwo mieszkające tuż za miastem.
Co miałem zrobić? Czym prędzej ruszyłem pokonać trio poke trenerów. Walki nie były bardzo trudne, lecz wymagały pojedynków z rzędu,
VigoVonHomburg_Deutschendorf - #pokemon #pokemirko #pokevigo

Po dokładnym zbadaniu...

źródło: comment_B5sic8o6zasg5nEvpOgXJ7RCtHVAka9G.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:

By zdobyć odznakę musiałem pokonać Annette, która posługiwała się pokemonami typu BUG.
Posiadała Pineco, fakemona o nazwie Rollder(typ BUG/GROUND) oraz Shuckle.
Dzięki dobrej decyzji na początku gry pojedynek nie był bardzo trudny. Hydrush poradził sobie z Rollderem i Shuckle, a słodka Glachild pokazała Pineco gdzie raki zimują.
VigoVonHomburgDeutschendorf - @VigoVonHomburgDeutschendorf: 

By zdobyć odznakę mus...

źródło: comment_P2ZAJTeSZCy93B5amRHa1q8CEL1FUwWc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:

Powoli, lecz zdecydowanie zmierzałem w kierunku pierwszego miasta. Po drodze udało mi się wyewoluować mojego Liquiputa, który przemienił się w Hydrusha. Swoją drogą, fakemony w tym hacku wyglądają bardzo estetycznie. Postanowiłem spędzić trochę czasu, by wzmocnić moje stworki. Udało mi się wbić je na poziom 14.
VigoVonHomburgDeutschendorf - @VigoVonHomburgDeutschendorf: 

Powoli, lecz zdecydow...

źródło: comment_xku7y9NsoyT5fDCfiGrAVlzr4OzOD55U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#pokemon #pokemirko #pokevigo

Jako, że minęło ponad 10 miesięcy, od kiedy ukończyłem Prism(zachęcam do zerknięcia w mój tag) , postanowiłem zabrać się za kolejny hack. Tym razem padło na Pokemon Vega.
Nowy region, sporo wysokiej jakości fakemonów i podkręcony poziom trudności.
Zapowiada się ciekawie. Obszerniejszy post napiszę około południa.
Zachęcam do subbowania mojego tagu jak i tego, ze wszystkimi przygodami.
VigoVonHomburg_Deutschendorf - #pokemon #pokemirko #pokevigo

Jako, że minęło ponad 1...

źródło: comment_BQ9Qf41DkHNKmHNziyoRCfMOb3FjKIxH.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończyłem jakiś czas temu Pokemon X, tj. pokonałem Elite4 i kompletnie nie mam pomysłu co dalej. Złapałem Zygarde, ale zastanawiam się, czy w chwili obecnej jest możliwość zebrania wszystkich dostępnych do 6. generacji stworków? Powoli kieruję się w stronę USUM, ale nie wiem czy tam też jest taka możliwość, aczkolwiek chyba prędzej, bo załapię się jeszcze na eventy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #3ds
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Udało mi się wypełnić pokedex w #pokemon ultra moon na #3ds ! Sukces

W końcu, po ok tygodniowych zmaganiach, kiedy to postanowiłem zebrać wszystkie pokemony jak w Sun. Wymiany na gts, wykluwanie jajek... W sumie to była zabawa, bo względem Sun jest tu o jakieś 30% więcej stworkow, bo jak przerzucilem wszystkie z Sun to miałem tylko jakieś 70% dexa
gumis112211 - Udało mi się wypełnić pokedex w #pokemon ultra moon na #3ds ! Sukces

W...

źródło: comment_sDpoVGasUzB35TQgibQYzgF2MOFdaIm0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja przerzuciłem swojego full dexa z sun do ultra sun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze mogą tam wrócić, a potrzebowałem shiny charma.

Dzięki temu mam teraz shiny Golducka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz