Wpis z mikrobloga

#pokemon #pokemirko #pokevigo

Dotarłem do miasta Rusette. Znajduje się tu kolejna Sala, Muzeum oraz nawiedzona posiadłość. Uleczyłem poki i postanowiłem najpierw przyjżeć się willi. Tuż przed wejściem stał Mefek, który pochwalił się, że awansował na Pokemon Rangera. Zaproponował pojedynek. Wystawił przeciwko mnie swojego startera, Nimbleafa oran Nidorana♀. Wynik walki nie jest zapewne trudny do przewidzenia.
Pogratulował mi zwycięstwa i zanim ruszył dalej podarował EXP share i zakomunikował, że nawiedzony dom skrywa jakąś tajemnicę, ale by ją poznać, najpierw muszę pokonać tutejszego Lidera.
VigoVonHomburg_Deutschendorf - #pokemon #pokemirko #pokevigo

Dotarłem do miasta Ru...

źródło: comment_eeVuKefxFODoHIqABN8ZqGZBNX6iBtmq.jpg

Pobierz
  • 4
Przed podjęciem próby zdobycia drugiej odznaki, udałem się do wewnątrz opuszczonego domostwa. Natrafiłem tam na dwa nowe gatunki pokemonów, Clotaku typu POISON i Willisp o naturze FIRE. Posiadam w mojej drużynie stowrka wodnego i lodowego, to naturalnym wyborem było by duszek zasilił szeregi drużyny Vigo. Popracuję nad nim trochę, dam EXP share i ruszam na podbój Sali.
VigoVonHomburg_Deutschendorf - Przed podjęciem próby zdobycia drugiej odznaki, udałem...

źródło: comment_TTWFQzTiHObIy8XEJyjaFDOjnNf6P9kz.jpg

Pobierz