Szybkie pytanie - czy jest tu jakaś miła osoba która posiada w Sun/Moon Sableye z HA Prankster i mógłby go dla mnie zbreedować? Mogę zaoferować np. 6IV Charmandera z dobrymi egg moves, 6IV female Salandita, 6IV Skrelpa i jeszcze parę innych rzeczy :)
#pokemon #pokemirko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam udać się do szkoły w Pokemon USUM po pokonaniu Kahuny na pierwszej wyspie. Aby odpalić event należy porozmawiać na plaży(mantine surf) z jednym z NPC(dzieciak) i dowiedzieć się o duchach w szkole(event odpala tylko w noc). Koniecznie z dźwiękiem. #pokemon
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie odkopałem swoje dzieciństwo. Postanowiłem to wszystko posegregować i im dłużej to robiłem tym bardziej byłem przerażony. Jedna karta, jeden żeton to jedna paka chipsów dziewczyna się mnie pyta jak to możliwe? Ile paczek na dzień musiałem wsuwać? Sam nie wiem, wole sobie nie przypominać w każdym razie chyba to się na mnie odbiło bo zostałem trenerem personalnym i hejtuje chipsy znacie? macie? zbieraliscie? tutaj pare linków z dokładniejszymi zdjęciami: https://twitter.com/piona0093/status/931954270416580613 https://twitter.com/piona0093/status/931954496288251906
Piona93 - Właśnie odkopałem swoje dzieciństwo. Postanowiłem to wszystko posegregować ...

źródło: comment_sdrDtmAEoTGAsNfu1GQFGg9nbaLJacC0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Daleth2202: jedno z najbardziej zapamiętanych przeze mnie wspomnień to kiedy w drodze do szkoły kupiłem paczkę chipsów a w środku były może z 4 a reszta to same tazosy, cała klasa zazdrościła, to było jak wygrana :D wtedy liczyły się tylko żetony, chrupki były dodatkiem
  • Odpowiedz
@Krs90: oglądałeś za gówniaka z dubbingiem pl? Ja próbowałem po angielsku ruszyć, ale tak mam utarte głosy bohaterów, że nie dałem rady. Dodam, że oglądałem tylko sezon Kanto.
  • Odpowiedz
@Madzialena: No a ja kolejne 3h będę szukał? A z czym ja będę grał ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Po za tym tam na dole klifu (tam gdzie trzeba na Laprasie przepłynąć) jest 15% szans na spotkanie (przynajmniej w M/S tyle było) a nie 1% ( ͡º ͜ʖ͡º) z tym że tam nie przywołuje Bagona 95% Salamence 5% tylko Bagona 40% i
  • Odpowiedz
@SethARS: nagrzewa się dosyć szybko muszę przyznać, jak będę wypalał w sobotę i nie zapomnę to sprawdzę :D
no w sumie dobry pomysł z tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trochę wstyd się przyznawać, ale pierwszy raz w ciągu swojej prawie 20-letniej przygody z Pokemonami uzupełniłam Dexa w całości :) Tak, wiem, w S/M są tylko 302 Pokemony, więc żeby nie było aż tak łatwo, postanowiłam dodatkowo zrobić Living Dexa w okrojonej wersji z tych Poksów, które da się zdobyć w grze, i go zrobiłam, więc się pochwalę :)
A tymczasem jeszcze 2 dni (już prawie 1!) czekania na Ultra Sun. Hype
Natiti - Trochę wstyd się przyznawać, ale pierwszy raz w ciągu swojej prawie 20-letni...

źródło: comment_DuWrKg7Ei6ykpISWYU6jOAoArs0V467G.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Natiti: Szacun! Ja w Gen IV miałem je "wszystkie" i w VII genie też dozbierałem kolejne.
Niestety brakują mi 2 eventowe z VI generacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TenNorbert: To tak jak ze wszystkimi gadżetami: kupując karty, kupiłem takiego metalowego boxa, w którym były ołówki, naklejki, jakiś notatnik. Nigdy niczego nie użyję xD
  • Odpowiedz