@malypirat: To kundelek przygarnięty ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ponoć najbardziej w typie Cairn Terriera, tak mi kiedyś pewna Pani zaznajomiona w temacie tłumaczyła, no i jak przeczytałem charakterystykę to nawet charakter mocno się pokrywa, no ale ja żadnym specjalistą nie jestem i z tymi opisami psów to pewnie jak z horoskopami trafność ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Obiecany filmik z ostatniej wyprawy na Den Donich, polecam w 4K. Jeden z pierwszych jako tako zmontowanych filmików - wyszło tak "not great, not terrible" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sporo nauki przede mną zarówno jako operatora kamery, jak i montażysty, ale od czegoś trzeba zacząć. Chyba dokupie gimbala do GoPro (i/albo dokupię DJI Osmo ze stabilizacją), żeby kręcić jakieś ujęcia z ziemi, chyba będzie ciekawiej.

Instagram > @horizonahed
Aenkill - Obiecany filmik z ostatniej wyprawy na Den Donich, polecam w 4K. Jeden z pi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kj5: No niestety wszystko trochę w biegu kręcone. Jakbym sama szła to inaczej, a tak to nie chciałam za długo przeciągać stąd trochę chaotyczne i w sumie podobne (jeśli chodzi o ruch kamery) i długie ujęcia :P Następnym razem będzie tylko lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sp0ngelele: 7 miesięcy, tylko psie przedszkole + lada chwila pewnie pomyśle o kursie posłuszeństwa.
Żadnych behawioralnych i socjalnych problemów póki co z nią nie mam.
  • Odpowiedz
Suczka mi sie oszczeniła w norze pod drewutną... ma w domu legowisko, na zewnatrz bude ale wybrala se takie miejsce i tam ma 4 szczeniaki.
No i teraz nie wiem, przenosić ją, czy zostawić?
Z jednej strony mysle ze ona wie najlepiej, ze pewnie to naturalna sprawa, tak robią pewnie lisy i wilki, ale z drugiej troche sie martwie ze tam zimno, wilgotno... no i dzieciaki sie nie moga doczekac.
Suczka
badtek - Suczka mi sie oszczeniła w norze pod drewutną... ma w domu legowisko, na zew...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: Za często chyba dostaje. Smakołyk w rękę i on na krótkiej smyczy przy tej samej nodze. Komenda równaj gdy wyprzedza, możesz lekko pociągnąć, aby wyrównał. Po kilku przemarszach pochwała, głaskanie po łepetynie i nagroda.
  • Odpowiedz