@Lutniczek: psa trzeba wyprowadzać, owszem, ale to nie jest jakiś ogromny problem nawet w bloku. Kot może przeżyć całe życie w mieszkaniu i też mu się nic nie stanie. Jedyne co, to mam prośbę do @Kick_Ass, abyś założył siatkę na balkonie, bo nawet pilnując kota, ten może rzucić się za jakimś ptakiem i zlecieć na dół. Niby nie jest wysoko, ale jednak w stresie może się gdzieś schować
  • Odpowiedz
Witam. Przedstawiam moją 16-letnią Perełkę, która dwa tygodnie temu przeszła poważny zabieg. Ponad dwa tygodnie temu jej stan z dnia na dzień się pogorszył- zjadała tylko 1/3 dziennej porcji, bardzo dużo pila, a co najgorsze zaczęła sikać krwią. Okazało się, ze ma zaawansowane ropomacicze i guza na jajniku o wielkości 10cm... Lekarze dali wyrok: albo usypiamy albo łapiemy się ostatniej deski i wykonujemy zabieg. Ryzyko było takie, że ze wzgledu na wiek
cytmirka - Witam. Przedstawiam moją 16-letnią Perełkę, która dwa tygodnie temu przesz...

źródło: comment_1599292099SiP7yZA0moJ1qizlZpibr4.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@E_li_mi_nator: @magenciorek: @mannoroth: @skitty: Dziękujemy razem z Perełcią! ʕʔ To taka babulinka, mam ją od szczeniaczka i jestem w szoku, że po tej operacji tak szybko wróciła do zdrowia i jest taka ruchliwa. Na spacerze jest taka aktywna, biega, węszy. Zresztą widac na zdjęciu- na głowie ma jakieś pyłki bo węszyła w trawie i krzakach :D Strasznie mnie to cieszy
  • Odpowiedz