konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Poleci ktoś jakąś karmę dla #sznaucer miniaturowy?
Do tej pory przez 2 lata wsuwała Orijena Original i wszystko ok, tylko mam wrażenie że już jej się przejadła i nie wcina tak chętnie jak kiedyś.
Jest jakaś fajna alternatywa o wysokiej smakowitości dla psa?
Zdjęcie #pokazpsa dla podbicia zasięgu.
#psy #karma #smiesznypiesek
s.....0 - Poleci ktoś jakąś karmę dla #sznaucer miniaturowy?
Do tej pory przez 2 lata...

źródło: comment_1605200179eRBFvMFt3xjMEjzBcMiqJy.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbiórka dla Maszki stanęła w miejscu... Brakuje 50zł do 1/5 celu :(
Masza przeszła ostatnio badania i guzy na szczęście nie okazały się złośliwe, ale na pewno są uciążliwe dla psinki, dlatego prawdopodobnie zostanie podjęta decyzja o ich usunięciu.
Proszę o wpłaty nawet symbolicznych kwot, typu 2zł, 5zł, kto może więcej to super ʕʔ
LINK DO ZBIÓRKI NA LECZENIE MASZY #pokazpsa #otoziaki #niekupujadoptuj
cytmirka - Zbiórka dla Maszki stanęła w miejscu... Brakuje 50zł do 1/5 celu :(
Masza...

źródło: comment_1605196872mB9WJPgRIuQBBR5EHO5qW0.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: rozumiem doskonale. Wydawanie masy pieniezy na leczenie psa, aby przedłużyć jego życie o parę miesięcy, a na lewo się jeszcze wyciągnie kilkanaście złotych za opiekę nad nim. Ot co tajemnica zbiórek.
  • Odpowiedz
Mary vs mój i różowej zegar biologiczny : 1-0

Pierwsza noc była pełna atrakcji. Ostatecznie spała w łóżku z nami, bo bez tego urządzała przymusowy reczital operowy. Dzisiaj już jest o wiele bardziej śmiała. W ogrodzie zaczęła dziś robić porządki z krzakami malin.

Wynik czastkowy:

-
ruda_stuleja - Mary vs mój i różowej zegar biologiczny : 1-0

Pierwsza noc była peł...

źródło: comment_1605180279KwOmQxaSKhWbagcTS3iOPg.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki #chwalesie.

3 tygodnie przeglądania ogłoszeń i jest.
Urodziła się podobno 20 września. Dzień po śmierci mojej mamy. To i imię dostała po niej. Dziś liczba domowników znów wróciła do normy :)

Oto Mary. Nie wiem jeszcze jak to będę pisać w książeczce, bo zawsze jednak stroniłem od ingliszenia w imionach jak rodzice nie są z anglojęzycznych stron. Ale wołać na pewno
ruda_stuleja - Mirki #chwalesie.

3 tygodnie przeglądania ogłoszeń i jest.
Urodził...

źródło: comment_1605118412syeVrgASn4cIzpXMXZIE5v.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ruda_stuleja: kup podkłady higieniczne 60x90 i rozłóż w miejscach w których się załatwiła, pamiętaj aby nie wymieniać ich na początku jak będzie nasikane to pies nauczy się sikać na nich. Później wystarczy jeden podkład. Nasza suka tak się nauczyła i teraz ma zawsze w kącie rozłożony jeden. Jak jej się chce to nie budzi nas o 3 w nocy tylko idzie się załatwić. Potem rano wymienia się podkład. One też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
#psy #schroniskodlazwierzat #adopcjapsa #pokazpsa #pies #pieseczkizprzypadku #przytulpsiaka

Aksel to bardzo sympatyczny, pełen energii i nadziei na lepszą przyszłość około 10letni pies. Mimo tego, że jest niewidomy radzi sobie doskonale, węch i słuch czynią z niego pełnosprawnego i samodzielnego pieska. Aksel uwielbia kontakt z człowiekiem, głaskanie i przytulanie ponad wszystko - jest również bardzo ruchliwy :) Może znajdzie się jakaś
Przytulpsiaka - #psy #schroniskodlazwierzat #adopcjapsa #pokazpsa #pies #pieseczkizpr...

źródło: comment_1605039421sY3nRDj1oIhU6Pa8P3ftu6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach