Mirki kochające pieski, zwracam sie do Was! W niedzielę odebraliśmy 16-letnią suczkę z paskudnych warunków, właściciel nawet nie wiedział że to suczka... Zresztą na zdjęciach widać w jakim stanie jest psina. Zorganizowaliśmy wczoraj zrzutę na jej leczenie i opłacenie pobytu w hoteliku, jeżeli macie parę groszy na koncie, dorzućcie się proszę albo chociaż udostępnijcie zbiórkę na fejsach czy innych mediach ʕʔ
LINK DO ZRZUTKI TUTAJ
#pokazpsa
cytmirka - Mirki kochające pieski, zwracam sie do Was! W niedzielę odebraliśmy 16-let...

źródło: comment_1604586338XBz3nXkyDYpQyQzgLXfUEM.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlotan: Dziękuję serdecznie, mam nadzieję, że uda się uratować psinkę. To już staruszka, więc wszelkie zabiegi i operacje są niestety zawsze ryzykiem :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cytmirka: szkoda kasy, uśpić a pieniądze przeznaczcie na psy które ralnie mają szansę na znalezienie opieki. W ogóle bym wprowadził ustawowo czas na adopcje 1 miesiąc,potem do wora. Przecież utrzymywanie przy życiu psów w takich kiepskich warunkach, w miejscach gdzie ciągle czegoś brak, mija się z celem. Macie jakieś statystyki jak często psy +/-10 lat znajdują dom? Ostatnio chciałem podrzucić worek 10 kilo whiskasai 10 kilo jakiegoś brita dla szczeniorów,bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cytmirka: w takich ogłoszeniach warto tagować jakie to miasto.
No i pisać jej wiek, czy szczepiona (jeśli nie wiadomo to też jest to istotna informacja) i jak reaguje na inne psy. Wtedy powinno być minimalnie prościej. :p
  • Odpowiedz
Wszystkim fanom #ostrezarcie poletzam Mireczka @el3m i jego palące słoiczki. Niebieski już właściwie nie chce nic innego jeść, dodaje sosy do wszystkiego - sera, ryżu, ryby, mięsa... Uzależnił się szybko i skutecznie ¯\_(ツ)_/¯
Ja jestem fanem raczej łagodnych smaków, więc od siebie dodam, że na porcję sosu pomidorowego wystarczy pół łyżeczki ze słoiczka dla podkręcenia klimatu.
Testowaliśmy 3 różne smaki (zdobyte w poprzedni rozdajo) - BBQ, brzoskwinia i ananas
r_k - Wszystkim fanom #ostrezarcie poletzam Mireczka @el3m i jego palące słoiczki. Ni...

źródło: comment_16044312110iZcQ1oNbDCwXWSdxoeqBp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach