via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
kupiłem jakiś szmpon na pchły, do tego jakąś obroże sabunol plus też na pchły i kleszcze, wyprałem jej posłanie(w tym moje łóżko), kilka dni temu dostała jakieś krople i jakąś vectre 3d. Coś jeszcze mogę zastosować by pozbyć się pcheł z sierści mojego psa czy to już wystarczy?

wet mi w ogóle napisał, że za miesiąc ma dostać kolejne krople na pchly, pytanie czy jest taka potrzeba jeśli się ich pozbędę?

zdjęcie
Anty_Chryst - kupiłem jakiś szmpon na pchły, do tego jakąś obroże sabunol plus też na...

źródło: comment_1605388400MEhoW2ThwQg5ZT4uIo55JT.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzeci dzień w nowym domu i zaliczyliśmy pierwsze spanko na grzbiecie ( ʖ̯).

W nocy grzeczniutka. Tym razem tylko 3 pobudki w tym jedna w nocy jak po prostu szczekała przez sen.

Chcąc nie chcąc zacząłem się jednak zastanawiać co nam z niej wyrośnie. Okrągła główka, krótki pysk i długie uszy. Ma wyrosnąć średnia. Jedyne co mi do głowy przyszło to coś spanielowatego. W Google
ruda_stuleja - Trzeci dzień w nowym domu i zaliczyliśmy pierwsze spanko na grzbiecie ...

źródło: comment_1605359341TtIRSSnOLrRtc4t45Jo1fv.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#otoziaki
Dostaliśmy zgłoszenie o sporej ilości psów przychodzących na podwórko pewnych ludzi. Na początku je dokarmiali, ale powoli nie dają sobie z nimi rady. Wśród całej watahy udało nam się złapać póki co tylko tę śliczną sunię (,).

Problem jest taki, że nie mamy co z nią zrobić i oczywiście szukamy dla niej domu, ale póki co najważniejszy jest chociaż dom tymczasowy.
Jeśli nie znajdziemy dla niej schronienia, chociaż
cytmirka - #otoziaki
Dostaliśmy zgłoszenie o sporej ilości psów przychodzących na po...

źródło: comment_16053576056Ol8PAkk3vIgwh1ILiMcOX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, startuję z nowym projektem i pomyślałem, że zrobię #rozdajo dla wszystkich fanów zwierzaków.

Spośród wszystkich plusujących wylosuję w niedzielę jedną osobę, która otrzyma ode mnie spersonalizowany portret swojego zwierzaka. Portret drukowany jest na płótnie, możliwe rozmiary do wyboru to: 30x45cm, 40x60cm, 60x90cm.

Mirabelka @WinnoNiewinna już została takim obdarowana ( ͡° ͜
jannekk - Mireczki, startuję z nowym projektem i pomyślałem, że zrobię #rozdajo dla w...

źródło: comment_1605284705ioBvCvgYkSr7iEnzbdYiBI.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś kolejny piesio szukający domu, chociaż szanse na jego znalezienie są marne.
Zwierzaki do adopcji i aktualizacje do nich pod tagiem #otoziaki

Dżeki- piesek, które całe życie spędził w ciasnym, brudnym kojcu, właściwie brudnym od swoich własnych odchodów. To jeszcze nic wielkiego w porównaniu z tym co przeszedł- Dżeki był ofiarą kata, był regularnie bity łopatą po głowie i kopany. Biedak wykopał sobie w kojcu swoją własną
cytmirka - Dziś kolejny piesio szukający domu, chociaż szanse na jego znalezienie są ...

źródło: comment_1605280917fwNydSpVRLfuO2BA5TKUvF.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Druga noc minęła można powiedzieć że nawet spokojnie w porównaniu do pierwszej. Dziś zorganizowała tylko 4 nocne apele ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Byliśmy wczoraj na pierwszej wizycie u weta. Grzeczna jak zawsze. Książeczka wyrobiona, piesek zważony, podstawowe zabiegi zaczęte. Mary waży już prawie 2 kilo! Po wecie kupiliśmy jej karmę i 2 pierwsze zabawki. Gumowy krążek i sznurek.

Czego się od wczoraj nauczyła? Że sznurek jest w pyte zabawka! Można gryźć, szarpać, przeciągać
ruda_stuleja - Druga noc minęła można powiedzieć że nawet spokojnie w porównaniu do p...

źródło: comment_1605256527lpCFzXxKRgu3NflwkWi2D4.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zuchtomek: no właśnie poprzedni pies takiego sznurka nie miał. Ja zawsze chciałem jej kupić ale dzieciak wtedy byłem i mamuśka zawsze mówiła właśnie że nie kupimy bo będzie jeść te sznurki.
Zobaczymy. Pilnujemy jej 24/7 póki co to będziemy widzieć.

Jako pierwsze legowisko miała karton po drukarce z kocem, ale nie chce w nim spać. Ciśnie się do łóżka i śpi z nami. W ogóle krok w krok za człowiekiem.
  • Odpowiedz