Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@LewitujacyBanan: trzymaj się, no jest to pustka...
Z takich rad to ja np żałuję, że w ciągu paru dni nie nabyliśmy nowego bo do dziś nie mamy psa...
Z takich rad to ja np żałuję, że w ciągu paru dni nie nabyliśmy nowego bo do dziś nie mamy psa...
@LewitujacyBanan: Idefix
23
Łapanie psa Bolka.

Mirki i tak zakopią
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 16
- 3
@LubiePieski: oj ślini się, ślini. Mąż śpi na brzegu łóżka i budzi go soczystym liźnięciem rano ;)
Chciałabym kiedyś by ktoś patrzył na mniej tak jak mój pies tutaj patrzy na kawałek żółtego sera 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
#pokazpsa #pies #psy #smiesznypiesek
#pokazpsa #pies #psy #smiesznypiesek
źródło: comment_1610215206Dpf49DhbDbbxTHpHVlXtk1.jpg
Pobierz- 6
A tu przypadkowo uwieczniony urywek zwolnienia do ukochanego serka xD
źródło: comment_1610215407mhNhLnbHpNHhdjZDFyilK2.jpg
Pobierz@mikaliq: Skąd masz mojego psa?
źródło: comment_1610215553jq36DFdjIj8kyaYLGmRwYc.jpg
Pobierz- 381
Oto Azor. Ma śrut między żebrami i złamany ogon. Jeden plus - jedna kiełbasa dla Azora.
#pokazpsa #smiesznypiesek #pies #pieseczkizprzypadku
#pokazpsa #smiesznypiesek #pies #pieseczkizprzypadku
źródło: comment_1610208879CAgDR8ErXth8gVHZoquq1D.jpg
Pobierz- 14
@Gollumus_Maximmus: Ze schroniska.
źródło: comment_1610209598L96GOCbpEsL3GA33Q6Wgzg.jpg
Pobierz@Skinny_P: mały słodziak
źródło: comment_1610210579ysBqr2LMJiQQYz2sjWrn8X.jpg
Pobierz- 41
Byliśmy dzisiaj z psem na treningu dla psów z problemami smyczowymi (agresja i reaktywność do ludzi i psów) i właściciele jednego z psów powiedzieli nam, że chcieliby, żeby ich pies był tak spokojny, jak nasz <3
Po dwóch latach walki, nauki, spędzenia wielu godzin na treningach i nauce, usłyszenie czegoś takiego jest najwspanialszym uczuciem na świecie (。◕‿‿◕。) Nadal pracujemy z niektórymi demonami, ale sama widzę,
Po dwóch latach walki, nauki, spędzenia wielu godzin na treningach i nauce, usłyszenie czegoś takiego jest najwspanialszym uczuciem na świecie (。◕‿‿◕。) Nadal pracujemy z niektórymi demonami, ale sama widzę,
źródło: comment_1610198509cbycBfnxxKd7hviVBB33fe.jpg
Pobierz@r__k piękny :-) mam owczarka mieszańca 9-letniego wziętego ze schroniska i spacery z nim czasem to katorga. W sensie jeśli jest pusto i sobie razem idziemy to spoko ale nie daj Boże żeby pies wyszedł z naprzeciwka. Zachowuje się jakby pierwszy raz w życiu psa zobaczył.. nie jest agresywny ale za wszelką cenę chce do niego iść (nawet takim kosztem że ciągnąc się przydusza od szelek). Ludzie widać to trochę się
- 6
@kotke02: dziękuję <3
@E_li_mi_nator: a wiesz, że prawie nie mam? zawsze mu od przodu cykam, ale to ogólnie kupka futra głównie :D
@E_li_mi_nator: a wiesz, że prawie nie mam? zawsze mu od przodu cykam, ale to ogólnie kupka futra głównie :D
źródło: comment_16101997648vcarwi5bKWhChxrxvBNRH.jpg
PobierzTak się pies odwdzięcza za czesanie.
Jedno z wyraźniejszych zdjęć, bo nie potrafi siedzieć w miejscu :D
#samoyed #pies #pokazpsa #dziendobry #loki
Jedno z wyraźniejszych zdjęć, bo nie potrafi siedzieć w miejscu :D
#samoyed #pies #pokazpsa #dziendobry #loki
źródło: comment_1610195730izPYBb9oTNxZQ57WkETlsj.jpg
PobierzLussi ma dzisiaj w------e po całości xd
#pokazpsa
#pokazpsa
źródło: comment_1610144374vNKUII3OeAHOqOJ7UUUWTf.jpg
Pobierz- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Brązowy nos do grania xD
#pokazpsa
#pokazpsa
źródło: comment_1610138623ws0b5xhKm93jwlMrC3kMGz.jpg
Pobierz@olkawilk86 dlaczego wykorzystałas jego nos do pada
- 0
@harnasiek bo lubię go dotykać xD?
- 14
- 17
@LubiePieski Teraz tak
źródło: comment_1610131905x4AjSksFZVmdP0Smppcq1a.jpg
Pobierz- 395
@skeeto666 Dobra suka
- 37
@AligatorTed: Jego pierwszy śnieg?
- 9
@nowekontonowaja: Tak, to jest jego legowisko.
Kiedyś mieliśmy dwie takie sofy po przeciwnych stronach i jego legowisko w salonie. Tą sobie wyjątkowo upatrzył. Uznaliśmy z żoną, że legowisko - out. I ta stara sofa została formalnie jego miejscem.
Na przeciwko jest nowa sofa, ale z niej też go specjalnie nie gonimy (skoro przez 9-10 godzin nas nie ma).l
Wszystkie zdjęcia zrobiłem wczoraj po spacerze.
Ale to ostatnie, kiedy na moment
Kiedyś mieliśmy dwie takie sofy po przeciwnych stronach i jego legowisko w salonie. Tą sobie wyjątkowo upatrzył. Uznaliśmy z żoną, że legowisko - out. I ta stara sofa została formalnie jego miejscem.
Na przeciwko jest nowa sofa, ale z niej też go specjalnie nie gonimy (skoro przez 9-10 godzin nas nie ma).l
Wszystkie zdjęcia zrobiłem wczoraj po spacerze.
Ale to ostatnie, kiedy na moment
źródło: comment_1610089232i2VWMm5x4z8L7wFBeO7Giq.jpg
Pobierz@Richtig_Piwosz: @nowekontonowaja: Tak spia psy atencjusze-narkomany uzaleznione od miziania. (。◕‿‿◕。)





























źródło: comment_1610263288bJDcvJrDaGtVVr86ir4sNd.jpg
Pobierz