@dzejzon: Tak, posok. Co do parapetów to tu właśnie podziwia świat i jeżdżące samochody, bardzo lubi ten parapet, tylko na razie jest jeszcze trochę za mała i trzeba jej pomagać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Byliśmy dzisiaj z psem na treningu dla psów z problemami smyczowymi (agresja i reaktywność do ludzi i psów) i właściciele jednego z psów powiedzieli nam, że chcieliby, żeby ich pies był tak spokojny, jak nasz <3

Po dwóch latach walki, nauki, spędzenia wielu godzin na treningach i nauce, usłyszenie czegoś takiego jest najwspanialszym uczuciem na świecie () Nadal pracujemy z niektórymi demonami, ale sama widzę,
r__k - Byliśmy dzisiaj z psem na treningu dla psów z problemami smyczowymi (agresja i...

źródło: comment_1610198509cbycBfnxxKd7hviVBB33fe.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@r__k piękny :-) mam owczarka mieszańca 9-letniego wziętego ze schroniska i spacery z nim czasem to katorga. W sensie jeśli jest pusto i sobie razem idziemy to spoko ale nie daj Boże żeby pies wyszedł z naprzeciwka. Zachowuje się jakby pierwszy raz w życiu psa zobaczył.. nie jest agresywny ale za wszelką cenę chce do niego iść (nawet takim kosztem że ciągnąc się przydusza od szelek). Ludzie widać to trochę się
  • Odpowiedz
@nowekontonowaja: Tak, to jest jego legowisko.
Kiedyś mieliśmy dwie takie sofy po przeciwnych stronach i jego legowisko w salonie. Tą sobie wyjątkowo upatrzył. Uznaliśmy z żoną, że legowisko - out. I ta stara sofa została formalnie jego miejscem.
Na przeciwko jest nowa sofa, ale z niej też go specjalnie nie gonimy (skoro przez 9-10 godzin nas nie ma).l

Wszystkie zdjęcia zrobiłem wczoraj po spacerze.
Ale to ostatnie, kiedy na moment
Richtig_Piwosz - @nowekontonowaja: Tak, to jest jego legowisko.
Kiedyś mieliśmy dwie...

źródło: comment_1610089232i2VWMm5x4z8L7wFBeO7Giq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz