Zaraz litr napoju będzie kosztował 10zł (⇀‸↼‶)
#podatekcukrowy #zalesie
I tak nic nie zamówię, bo wycofali mi cynamonki :(
#podatekcukrowy #zalesie
I tak nic nie zamówię, bo wycofali mi cynamonki :(
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_1612376786qUJDHADQRJNyM9x7cto8Cj.jpg
Pobierz
źródło: comment_1612283494UeNKea7VvnwvxDyebHNnKl.jpg
Pobierzmożna natomiast narzucać kary na firmy które sztucznie podbijają ceny napojów
Według mnie ten podatek to zawsze jakiś grosz w budżecie,
źródło: comment_1611674584kkG383GiLPwtfHWDIVy8VT.jpg
Pobierz
źródło: comment_1611225675tkRkgRiynqdgPAnv4feEMb.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Czyżby sprzedaż spadła? Jeszcze chwila i będą ceny sprzed podwyżki bo nie będzie gdzie tego magazynować
#podatki #zalesie #zakupy
źródło: comment_1612465697CXp0gIgu6JW7oMloTiaZ8P.jpg
Pobierz