Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Widzę, że mój wpis poleciał za nieprzychylne słowa o władzy. Wrzucam jeszcze raz, ale co trzeba robić z pis każdy wie.

Na cenę litra gazowanego, bezcukrowego napoju przygotowanego na bazie koncentratu ze zdjęcia składają sie:

koncentrat 0,44zł (1l wystarcza na 80l gotowego napoju)
gaz z sodastream 0,035zł (podpięta butla 6kg)
woda z kranu 0,003zł (płacę 3zł za metr sześcienny)

W zaokrągleniu wychodzi 48 groszy za litr. Trzeba sobie radzić w tym antyludzkim państwie. #sodastream #podatekcukrowy #keto #lowcarb #napoje
olito - Widzę, że mój wpis poleciał za nieprzychylne słowa o władzy. Wrzucam jeszcze ...

źródło: comment_1612283494UeNKea7VvnwvxDyebHNnKl.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@olito: A to nie jest tak, że podatek cukrowy jest tendencją ogólnoświatową? Ja nie wiem czy to dobrze czy źle ale to nie jest chyba wymysł naszej władzy jako jedynej.
  • Odpowiedz
@olito: to zapytam jeszcze raz, dobre to w smaku? Wiem że jak by było niedobre to byś nie pił, chodzi mi o to do czego byś to porównał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sahkez: cola smakuje jak rozpuszczone landrynki o smaku coli z lekką nutą kwaśności, nie ma startu do Pepsi czy Coca-Coli, ale wypiję. Brzoskwinia-marakuja zajebiste, w smaku podobne do kultowej Kaskady. Będę sukcesywnie kupował kolejne smaki. Na pewno jest to mega wydajne, wystarczy dosłownie naparstek na szklankę. W przepisie jest jedynie 9ml na 720ml wody i tego należy się trzymać.
  • Odpowiedz
@olito: Kupiłem jabłkowy i również polecam.
Zapach: typowy sok jabłkowy;
Smak: jak dla mnie smakuje jak zwykły sok z kwaśnych jabłek z dodatkiem cukru, lekko czuć sztuczność;
Kolor: jasno zielony;
Subiektywna ocena ogólna 8/10
  • Odpowiedz
@olito: jaki to jest smak tego mr big? jak patrze te koncentraty pepsi czy mirindy 28zł za 9 litrów to wychodzi 3zł za litr, srednio sie opłaca, w tej cenie bywają na promocjach w marketach a tu trzeba jeszcze kupic maszynke za 250zl
  • Odpowiedz