Czy ktoś z tagów #telekomunikacja orientuje się na temat możliwości przeniesienia wyłączonego numeru? W zasadzie abonent ma możliwość przeniesienia numeru do 30 dni po wyłączeniu, #play wyłączył mi numer po odstąpieniu od umowy i próbuję odzyskać swój numer, odbijam się od ściany od fioletowych bo nie chcą przywrócić numeru, każdą reklamację odrzucają. Do innej sieci nie mogę przenieść bo każdy operator wysyła sms weryfikacyjny z kodem którego oczywiście
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam umowę w plusie na czas nieokreślony, jest na 3 osoby i wychodzi 114zl za 3 numery. Czyli po 38zl od osoby.

Zastanawiam się czy nie zmienić sobie na inną sieć tak że bym płacił 30zl czy zostawić sobie to mając gwarancje że nigdy nie będę płacił więcej.

Z drugiej strony jest ten problem zasięgu że nie sprawdzisz jak działa dopóki w terenie tego nie przetestujesz. Play niby taki wspaniały a zawsze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@fishery: Kontakt z nimi jest straszy i mają wszystko mega pokomplikowane, w dodatku pełno spamu SMSowego np co miesiąc przychodzi sms jak wykorzystasz 1GB neta że wykorzystano najpierw 80% a potem 100% danych.. a działa tak u nich dlatego że jest powiadomienie dla podstawowego pakietu a nie ogólnego, dochodzi wydzwanianie co miesiąc i tylko wrzucasz numery na czarno.

Poza tym cenowo można znaleźć korzystniejsze oferty. Np Heyah ma ofertę subskrypcji
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678 zmień na nju abonament wychodzi 19 zł/osobę czyli praktycznie połowa, ale najpierw kup starter Orange na kartę i sprawdź czy masz dobry zasięg.
  • Odpowiedz
Czy to jest standard w PL, że na wsiach nie ma dobrego zasięgu internetu komórkowego wszystkich sieci jednocześnie? Wieś nie jakaś zapadła ale też nie sypialnia wojewódzkiego. Taka przeciętna po 20km od miast powiatowych. Orange/Tmobile 50 - 100Mbit/s w budynku a Play, Plus to jakieś śmieszne max 0,5Mbit/s w budynku i kilka Mbit/s na zewnątrz.

#gsm #siecikomorkowe #orange #plus #tmobile #play
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@cotozazycie wiele obszarów to jeszcze 4g nawet nie ma porządnego co jest spokojnie wystarczające dla wiekszosci ale sieci to chwalą się 5g i pokryciem jakie to ono nie jest ...
  • Odpowiedz
Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? Uruchomiłem sobie taryfę plushową będąc w Plusie, potem aktywowałem pakiet w Plushu za 3 dychy, zeżarło mi hajs, a pakiet nie działa. Miały być nielimitowane rozmowy, sms i trochę neta, a jak dzwonię do kogoś, to mi nagle przychodzi sms, że nie mam pieniędzy na koncie. WTF?

Wołam @Specjalista_Plus

#plush #plus
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Specjalista_Plus: Dzięki za pomoc, zrobiłem zamieszanie, ale jednak działa. Po prostu chwilę zajęła aktywacja, a po rozmowie i tak mi wyskakuje komunikat, że mam mało środków (bo mam), ale nie pobiera żadnej kwoty za usługę. Jest git.
  • Odpowiedz
Mirki jaka sieć w Polszy ma najlepszy zasięg? Obecnie mam Plus i ok, w centrum miasta jest w porządku, ale byłem ostatnio w górach i patologia, 0 zasięgu, nie szło mapy w Google ustawić.
#plus #tmobile #orange #play #mobile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bohy3cc: nie ma czegos takiego jak najlepszy zasieg, kup startery i potestuj. Operatorzy czasem pokrywaja sie zasiegiem, czasem nie, nie ma reguly a tym bardziej na oblozenie uzytkownikami nie masz wplywu a zmienai sie w czasie.
  • Odpowiedz
@sha128:

W orange na kartę za zasilenie kwotą 5zł w aplikacji dostajesz 12,5GB ale musisz mieć rok ważności konta, który dostajesz po przeniesieniu numeru do Orange z innej sieci lub wykupując za 29zł.

Co ciekawe w tej ofercie po przeniesieniu z innej sieci można aktywować 100GB w aplikacji, które według regulaminu ma być ważne 30dni ale pewnie przez jakiś błąd systemu jest ważne przez rok. Choć nie wiem jak jest
  • Odpowiedz
Czy planujecie zmodernizować Waszą aplikację na telefony? Wygląda jak wyjęta z 2014 roku, źle to wygląda na tle konkurencji #plus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy można przenieść numer, który zarejestrowany jest na firmę, na inną osobę prywatną? W skrócie mój aktualny numer jest zarejestrowany na firmę mojego taty, także dane są jego. Uznałem, że to już najlepszy moment, żeby się odłączyć i sam płacić za siebie. Czy jest taka możliwość?
#play #orange #tmobile #mobilevikings #virginmobile #plus #telekomunikacja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-kurzajka Nie wprowadzaj w błąd. W przypadku firm weryfikacja odbywa się po NIPie, więc nawet jak jest ten sam właściciel JDG i ma prywatny numer, to nie przeniesie go do innej sieci na inne dane.

@loucas W przypadku spółek konieczna jest cesja umowy i dopiero rozpoczęcie procesu przeniesienia. W przypadku gospodarstwa zmiana danych, dodanie nipu i dopiero proces przeniesienia. W przypadku gdy właścicielem gospodarstwa jest inna osoba, to konieczna cesja.
  • Odpowiedz
@Arhoax

@dwade4 Chcesz abonament w Play za 15 zł 10gb i nielimitowane? lub 20 Gb za 20 zł?


Mirku, podpowiesz jak mógłbym taka ofertę uzyskać? Mam aktualnie abo w Playu, taryfa sprzed pary ładnych lat, chętnie bym coś bardziej aktualnego wybrał.
  • Odpowiedz
mam aktywne konto na #disneyplus normalnie na Polskę bez kombinowania. Przy przedłużeniu umowy w #plus jest możliwość wziąć disney+ na rok za darmo. Czy jeśli na umowie z plusem i na disney+ będzie ten sam adres email to konto na disney+ zostanie zmienione na konto "partnerskie" z plusem? Konsultantka z plusa twierdzi, że tak. FAQ disneya mówi o utworzeniu lub zalogowaniu się na konto, ale jednak chciałbym się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cumpot: w przypadku usługi Disney+ w ramach podpisanej promocji na wskazany w umowie adres e-mail oraz SMS-em Klient otrzymuje wiadomość powitalną z instrukcją rejestracji oraz indywidualnym numerem ID. Wtedy na nowo trzeba założyć konto poprzez link wysłany przez Plusa. Będziesz wówczas korzystać z serwisu Disney w wariancie promocyjnym w Plusie, zatem na adres e-mail jaki był podany na umowie. Niemniej jeśli pojawią się w trakcie zakładania konta jakieś wątpliwości, daj
  • Odpowiedz
  • 0
Wtedy na nowo trzeba założyć konto poprzez link wysłany przez Plusa.

czyli nie ma możliwości, żeby wykorzystać do tego moje stare konto?

Chociaż w faqu disneya jest info o zalogowaniu się
cumpot - >Wtedy na nowo trzeba założyć konto poprzez link wysłany przez Plusa. 
czyli...

źródło: d+

Pobierz
  • Odpowiedz