Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytanie mam. Posiadam w PLAY "Play na kartę Rok Ważności konta" - mam na nim mój stary numer, który służy tylko do odbierania telefonów od osób które nie maja nowego numeru i ew. dzwonienie do osób które nie muszą mieć mojego nowego numeru. Do tej pory było tak że raz w roku załadowałem na 15 zł i odnawiało się automatycznie. Teraz podobno zmieniły się zasady (nikt mnie nie poinformował o jednostronnej zmianie warunków, ale to już nieistotne). Ostatnio dostałem SMS że konto się kończy, doładowałem 1 raz na 20 zł, ale ponownie dostałem SMS że kończy się... więc doładowałem ponownie na 15 zł i znów ta sama sytuacja. Na czacie mi powiedzieli że teraz odnowienie to koszt 100 zł. I teraz pytanie: gdzie można przenieść numer żeby dalej zachować ważność konta na rok na minimalnym doładowaniu na poziomie 5-20 zł?
#play #plus #orange #tmobile
  • 3
@WujStefan W Fakt Mobile jest bezpłatny rok ważności konta po każdym doładowaniu. Z taryf Play wystarczy przejść do Fakt Mobile kodem *163*12#, a po uzyskaniu potwierdzenia pomyślnej zmiany taryfy doładować konto za 5zł. Sam korzystam z tej oferty i mogę ją śmiało polecić.