Wpis z mikrobloga

Obecnie mam w domu internet radiowy, który wyciąga max 10Mb/s i zastanawiam się nad przejściem na internet mobilny, który byłby wykorzystywany głównie do netflixa/youtuba/iptv (max 3-5 godzin dziennie). Czy ktoś korzysta z mobilnego internetu LTE/5G "bez limitu"? Widziałem ofertę T-mobile nie limitowanego internetu 30Mb/s albo pakiet 500GB w Premium Mobile za ok. 70 zł. Ale jak to działa w godzinach wieczornych i czy faktycznie nie ma limitów prędkości? Jak ktoś ma to będę wdzięczny za podzielenie się opinią :) Tylko nie proponujcie mi światłowód bo nie mam możliwości jego podłączenia (choć mieszkam w mieście).
#internet #lte #5g #internetlte #tmobile #plus #plusgsm #gsm #orange #play #premiummobile #internetmobilny
  • 5
@Milano: Wg mnie zacznij od sprawdzenia ktora siec wyciagnie najwięcej w twojej lokalizacji- to da Ci odp. na ktora firme spojrzec czy orange, tm lub plus. Ogolnie jak modem bedzie dobrej klasy i jego umiejscowienie to osiagi sa calkiem niezle i stabilne- sam przez 5 lat jechalem na mobilnym do poki sie nie przesiadlem na swiatlowod.
@OrangeEkspert: A ja osobiście odradzam wasz internet mobilny, korzystam już od 4 lat chyba z internetu LTE biurowego (oferta dla firm) i na początku było całkiem nieźle ale od około roku - półtora jakość świadczonych usług coraz bardziej się pogarszała aż do teraz kiedy nawet na załadowanie się google muszę czekać nie raz kilkanaście-kilkadziesiąt sekund a Youtube buforuje filmy w najniższej możliwej jakości (a mimo to muszę nie raz czekać kilkadziesiąt